Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/users/stable/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/users/stable/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455
Historie novinek - Stable.cz

Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

Nová webová administrace

Čtvrtek, 22. říjen, 2009

Vážení zákazníci,

 bylo nasazeno nové webové rozhraní, webadmin, a mezi hlavní novinky patří objednávka a webFTP. Věříme, že se Vám v něm bude lépe pracovat. Všechny předchozí chyby by měly být opraveny.Přesto se však mohou objevit chyby, v tomto případě prosímo o nahlášení na email info@stable.cz.

Předem děkujeme za spolupráci a přejeme příjemné užívání.

MITON CZ registruje více než 9 000 domén s koncovkou .cz

Středa, 23. září, 2009

Registrátor českých domén MITON CZ, který je provozovatelem a vlastníkem webhostingu Stable.cz od včerejšího dne registruje více jak 9000 domény s koncovkou .cz.

Doménovécentrum.cz expirované domény

Středa, 23. září, 2009

Stránky www.domenovecentrum.cz rozšířili svoje služby. V první řadě si můžete prohlídnout seznam expirujících (propadajících) .cz domén a to až tři dny před jejich uvolněním. Další novinkou je umístění domény .cz do našeho hlídače, který vás bude informovat zda doména nezačne propadat a nebude volná k registraci.

Odstávka DSDng systému

Čtvrtek, 3. září, 2009

Vážení zákazníci,

v úterý, 19.9.2009 v čase d 23:00 do 3:00 (16.0.) proběhne planovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný.

Omlouváme se za případně způsobené problémy.

 


 

Nasazení primárního mailserveru

Pátek, 28. srpen, 2009

Vážení zákazníci v noci z 30.8. od 23:00 hod. do 31.8. - 6:00 hod. bude plánovaně odstaven emailový systém za účelem převodu služeb na primární server.  Omlouváme se za případné komplikace.

Záložní mailserver

Středa, 26. srpen, 2009

Vážení zákazníci, emailové služby fungují z našeho záložního systému, který se během dnešního dne stabilizoval. I přesto může docházet ke krátkodobým výpadkům. Omlouváme se za potíže a věřte, že intenzivně pracujeme na obnovení služeb z hlavní serveru.

Chyba mail serveru opravena!

Úterý, 25. srpen, 2009

Vážený zákazníci,

mailové služby byly obnoveny, vzhledem k velkému počtu přihlašování na server dochází však ještě k mírným výpadkům. Postupně jsou také doručovány zprávy, které byly v době nedostupnosti ukládány na sekundární server. Všechny e-maily budou nejpozději do dnešního večera doručeny.

Děkujeme za pochopení.

Výpadek e-mailových služeb

Pondělí, 24. srpen, 2009

Vážení zákazníci, aktuálně máme zaznamenán výpadek emailových služeb. Intenzivně pracujeme na jeho odstranění a doufáme, že během dnešního dne bude vše vyřešeno. Omlouváme se za způsobené potíže.

Křišťálová Lupa 2009

Čtvrtek, 13. srpen, 2009

Právě probíhají nominace na čtvrtý ročník Křištálové Lupy 2009, proto neváhejte a podpořte nás i naše projety Vaším hlasem.

Hlasování probíhá od 3.8. do 6.8. na stránkách www.kristalova.lupa.cz

Děkujeme za Vaši podporu.

Tým Stable.cz

Databáze k mini

Úterý, 7. červenec, 2009

Vážení zákazníci,

navýšili jsem pro Vás variantu mini o jednu databázi. Cena zůstává stejná a tak máte více možností při tvorbě Vašich stránek.


Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

NovinkyTelefon: 480 020 191 | GSM: 775 748 630 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?