Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/users/stable/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/users/stable/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455
Historie novinek - Stable.cz

Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

Fotoreportáž: stěhování našich serverů

Středa, 28. leden, 2009

O tomto víkendu z pátka na sobotu probíhalo dokončení stěhování všech našich serverů. Nyní jsou umístěny v novém sále TTC Teleport a tato změna by měla přispět k jednodušší a komplexnější správě služeb. Fotoreportáž z této akce si můžete prohlédnou na technologickém magazínu Emag.cz.

Stěhování serverů se změnou IP adresy

Pátek, 23. leden, 2009

Dne 23.1.2009 v době od 23:00 - 05:00 hodin dojde ke stěhování našich serverů do nového moderního housing centra. S tímto stěhováním bude spojen krátkodobý výpadek služeb. Zároveň dojde i k přečíslování IP adres na všech našich serverech. Mailové zprávy budou během výpadku posílány na záložní server a budou doručeny během sobotnío dopoledne.

Pokud máte u svých domén nastaveny name servery ns.miton.cz a ns.mitoncz.com, nemusíte nic podnikat, změny budou provedeny automaticky.

Děkujeme za pochopení.

 

20% sleva na hosting

Pondělí, 12. leden, 2009

Získejte slevu 20% na hosting Stable.cz. Sleva se vztahuje na hostingové služby mini, email, standard a profi. Jedinou podmínkou je vložit slevový kód, který najdete na stránce facebook.com na stránce Stable.cz. Tento slevový kód vložte při objednání hostingovéhé programu.

Hodně štěstí při hledání.

Blog roku 2009

Pondělí, 12. leden, 2009

Technologický magazín Emag.cz pořádá nominaci na blog roku.

Právě brobíhá první kolo soutěže Blog roku 2009.Do prvního kola nominací na Blog roku 2009 nám dorazilo několik desítek nominací. Některé jsme museli bohužel rovnou vyřadit, protože se buď vůbec nejednalo o blogy, nebo se jednalo o blogy firemní, pro které tato soutěž určena není.

Které blogy tedy byly nominovány do prvního kola naší soutěže Blog roku?

Více innformací na Emag.cz

PF 2009

Úterý, 23. prosinec, 2008

Krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok vám přeje tým Stable.cz.

500 tisíc českých domén

Úterý, 23. prosinec, 2008

22.12. 2008 byla zaregistrována půlmiliontá doména s koncovkou .cz. Stable.cz nabízí registraci českých domén s koncovkou .cz za 239,- Kč bez DPH. Pro rychlé ověření domén s koncovkou .cz, .eu a .com můžete na stránkách Domenovecentrum.cz. Další informace na nic.cz.

Stable.cz na facebooku

Středa, 17. prosinec, 2008

Stable.cz, Kvapem.cz a Domenovecentrum.cz se již také zapojili do komunitní sítě facebooku. Získáváme tak větší rozhled. Uživatelé se zde mohou vyjadřovat k diskuzím a i vlastní zakládat. Získáte zde další informace a novinky o provozu a službách.

Facebook.com vám pomáhá spojit se a sdílet s lidmi ve vašem životě. Vytvoříte si svůj profil, či profil firmy nebo skupiny a komunikujete s ostatními. Dozvíte se spousty nových věcí a ostatní se doví o vás.

Najdete zde i spousty jiných mitoních projektů, jako je třeba Sekta.cz, Heureka.cz a nebo také profily zaměstnanců firmy Miton CZ.

Odstávka systému DSDng

Úterý, 16. prosinec, 2008

Ve středu, 17.12.2008 v čase od 23:00 do 3:00 (18.12.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng.

V průběhu odstávky bude systém nedostupný.
Omlouváme se za případně zpusobené problémy.

Úspěch v Křišťálové Lupě

Pondělí, 8. prosinec, 2008

Heureka.cz a Hafici.cz uspěli.

Již jsme vás informovali o ůčasti projektů společnosti MITON CZ v Křišťálové Lupě 2008. Nyní Vám oznamujeme, že projekt Hafici.cz se umístil na 4.místě v kategorii komunitní server a projekt Heureka.cz se umístil na druhém místě v kategorii projekt roku.

Více informací na: Kristalovalupa.cz

Nechte si vytvořit web za 15.000,- Kč s redakčním systémem a hostingem na rok zdarma.

Středa, 3. prosinec, 2008

Pro milion návštěvníků našich projektů nabízí Miton CZ vytvoření profesionální webové prezentace pouze za 15.000,- Kč bez DPH.

Navíc získáte:

  • redakční systém pro jednoduchou a rychlou správu webu na rok zdarma! (běžná cena 700 Kč/měsíc)
  • hosting Stable.cz na rok zdarma! (běžná cena 220 Kč/měsíc)

Více info naleznete například na:emag.cz

                               


Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

NovinkyTelefon: 480 020 191 | GSM: 775 748 630 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?