Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

Ověřeno již 100 tisíc domén

Pondělí, 27. srpen, 2007

Doménové centrum pomohlo ověřit 100 tisíc domén. Služba rychlého ověřování doménových jmen je spuštěna od 1. srpna 2007 a klade si za cíl pomoci každému návštěvníkovy při hledání vhodné domény.

K parkingu email a stránka

Sobota, 18. srpen, 2007

Vzhledem k velkému zájmu o naši nabídku jedno emailu a stránky zdarma ke každé zaparkované doméně. Jsme se rozhodli tuto nabídku prodloužit na na neurčito.

Mobilní telefon zadarma

Středa, 1. srpen, 2007

Stable.cz vám ke každému objednanému hostingu na období jednoho nebo dvou roků u variant Standard nebo Profi přidá mobilní telefon NOKIA 1112.

E-shop pro Vaše stránky

Úterý, 31. červenec, 2007

Připravili jsme pro vás prázdninovou novinku v podobě jednoduché aplikace pro e-shop. Každý zákazník Stable.cz s variantou hostingu Standard a Profi má možnost si přes webovou administraci nainstalovat svůj vlastní e-shop. Neváhejte a začněte podnikat na internetu ještě dnes.

Dvakrát více místa pro web

Pondělí, 16. červenec, 2007

Nafoukneme vám prostor pro web! Máte rozsáhlou fotogalerii nebo jinak náročnou prezentaci na prostor? Vyřešíme váš problém s místem pro data. Objednejte si webhosting a získejte 2x více prostoru pro web.

Virtuální server

Sobota, 30. červen, 2007

Máte velké nároky na umístění své aplikace nebo vám nestačí již klasický hosting?  Objednejte si u nás vlastní virtuální server již od 600,- Kč za měsíc. Vaše objednávka bude vyřízena do 20 minut.

Doménové centrum

Sobota, 30. červen, 2007

Chcete si zaregistrovat vlastní doménu druhého řádu? Nechce se vám dlouho a pracně ověřovat zda je doména volná? Využijte služeb doménového centra, které vám pomůže ověřit domény s koncovkou .cz, .com a .eu - www.domenovecentrum.cz

Aktualize webmailu

Středa, 27. červen, 2007

Dnes proběhla aktualize webového rozhraní pro elektronickou poštu. Byli odstraněny drobné nedostatky ve webovém rozhraní na adrese webmail.stable.cz.

Digitální foťák zdarma

Úterý, 5. červen, 2007

Stable.cz vám ke každému objednanému hostingu na období jednoho nebo dvou roků u variant Standard nebo Profi přidá 6 Mpx digitální foťák BENQ DC C610. Neváhejte máme pro vás připraveno jenom 10 kusů.

Spuštěn Bohatnu.cz

Pondělí, 28. květen, 2007

Stable.cz spustil nový projekt Bohatnu.cz, který si klade za cíl pomoci tvůrcům webových stránek. Všichni autoři a administrátoři stránek  mají možnost získat nemalé finanční příjmy v provizním systému Bohatnu.cz na rozvoj svých internetových projektů. Začněte vydělávat peníze ještě dnes.


Rychlé vyhledávání

Podpora on-line

NovinkyTelefon: 480 020 191 | GSM: 775 748 630 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?