Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/disk2/miton/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/disk2/miton/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455
Historie novinek - Stable.cz

Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

Evropská a česká doména zdarma

Pátek, 28. březen, 2008

Získejte k objednávce hostingu Stable.cz u variant email, mini, standard a profi českou nebo evropskou doménu zdarma.

ODA zima 2008

Čtvrtek, 13. březen, 2008

Firma Miton CZ, provozovatel hostingu Stable.cz, se bude od pátku 14.3.2008 do neděle 16.3.2008 účastnit celofiremní outdoor akce - ODA zima 2008. Z tohoto důvodu bude naše technická podpora dostupná pouze na mobilním telefonu +420 608 264 866. Děkujeme za pochopení a doufáme, že naše víkendová nepřítomnost vám nepřinese žádné komplikace. V pondělí vám budeme opět plně k dispozici plni nového pracovního elánu.
MITON CZ oda 07 podzim

Emailové služby

Středa, 12. březen, 2008

Vážení zákazníci,
velmi se omlouváme za komplikace, které byly způsobeny krátkodobým přetížením emailového serveru. V současné době již vše funguje bez problémů a emaily jsou doručovány okamžitě do vašich schránek.

Tým Stable.cz

Krátkodobé přetížení emailových služeb

Úterý, 11. březen, 2008

Vážení zákazníci,
v pondělí a úterý 10. a 11. 3. 08 jsme zaznamenali krátkodobé přetížení emailových služeb. Při přetížení serveru může u některých schránek nastat situace opakovaného doručení již jednou stažených zpráv. V případě, že u vás tento problém nastal, přihlaste se do emailové schránky pomocí webového rozhraní webmail.stable.cz a emaily, které nepotřebujete, zde smažte. Jedná se pouze o emailové schránky spravované pomocí protokolu pop3.

Toto přetížení nemá vliv na odesílání a doručování vašich zpráv, které jsou standardně odesílány a doručovány do emailových schránek na server. V případě problémů s přijímáním pošty pomocí protokolu pop3 prosím využijte naše webové rozhraní webmail.stable.cz.

Omlouváme se za komplikace, které jsme vám způsobili.

Tým Stable.cz

Nový server pro emailové služby

Středa, 5. březen, 2008

V rámci zkvalitňováni služeb jsme pro vás připravili novy výkonnější a stabilní server pro emailové služby. Chtěli bychom tak přispět k ještě kvalitnějším službám, které poskytujeme v rámci značky profesionální hosting Stable.cz.

Přechod na nový server je naplánován na pátek 7.3. 2008 od 21:00 do 3:00 hodin.

V době přesunu bohužel nebude dostupna příchozí pošta. O žádnou ze svých zpráv nepřijdete - během výpadku budou všechny emaily přijímány na sekundárním mail serveru a následně doručeny do vaši schránky.

Prodloužení akční nabídky

Pátek, 29. únor, 2008

Pro velký zájem o multifunkční zařízení HP Deskjet F2180 k hostingu zdarma jsme tuto akční nabídku prodloužili o dalších 20 kusů do této akční nabídky.

Odstávka systému DSDng

Pondělí, 25. únor, 2008

V pondělí, 25.2. 2008 od 20:00 do 21:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V uvedeném čase nebude v provozu centrální registr českých domén a služby ověřování české domény na Stable.cz  a také služba www.domenovecentrum.cz nebudou dostupná.

Hostujeme portál Hafici.cz

Pátek, 15. únor, 2008

Hosting Stable.cz se stala partnerem nového webu pro milovníky domácích mazlíků Hafici.cz. Vytvořte si profil svého mazlíčka a sdílejte informace s ostatními majiteli, pochlubte se fotografií nebo si zahrajte pexeso na www.hafici.cz :-)

Tiskárna k hostingu zdarma

Pátek, 8. únor, 2008

Prvních 20 objednávek hostingu Standard nebo hosting Profi získá jako dárek multifunkční zařízení HP Deskjet F2180, které umožní tisknout, skenovat a kopírovat na jednom zařízení. Tiskárna využívá technologii Photorent III pro kvalitní tisk grafiky a fotografií v rozlišení až 4800dpi. Neváhejte, vyberte si doménu a objednejte webhosting Standard nebo webhosting Profi. Podrobné informace o nabídce tiskárny, skeneru a kopírky zdarma.

Výpadek Telefónica O2

Středa, 6. únor, 2008

Všem našim zákazníkům! V těchto dnech registrujeme výpadky v emailových službách u O2. Dle vyjádření jejich technické podpory může dojít až ke dvoudennímu zpoždění doručení emailů poslaných přes SMTP servery této společnosti.


Rychlé vyhledávání

Podpora on-line

NovinkyTelefon: 480 020 191 | GSM: 775 748 630 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?