Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/disk2/miton/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/disk2/miton/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455
Historie novinek - Stable.cz

Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

Doména .eu za 40,- Kč na první rok

Pondělí, 14. říjen, 2013

Pouze do konce týdne máte možnost objednat doménu .eu za 40,- Kč bez DPH na první rok. Tato cena platí pouze při objednávce do 18.10. 2013 a zaplacení zasláného zálohové listu dd 31.10. 2013. Následně budou všechny objednávky zrušeny.

Domény .EU můžete objednat přes náš objednávkový formulář nebo pokud už  máte u nás účet tak po přihlášení do webadmin.stable.cz.

Odstávka registrace CZ domén

Pondělí, 7. říjen, 2013

Vážení zákazníci,

ve středu, 9.10.2013 v čase od 23:00 do 3:00 (10.10.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, ani prodlužovat CZ domény.

Funce již registrovaných a prodloužených domén bude tímto nedotčena.

Omlouváme se za případné způsobené problémy

Infografika: Zrychlení odezvy stránek

Středa, 2. říjen, 2013

Prohlédněte si první infografiku, kterou jsme vytvořili s pomocí našeho zákazníka. Naleznete ji například na našem twittrovém účtu https://twitter.com/StableCz/status/385409934713569280/photo/1.

Nová posila

Středa, 25. září, 2013

Naše řady dnes posílili dva noví mladí kolegové Michal a Tomáš. Na pozici administrátorů se budou starat hlavně o bezproblémový chod serverů a časem se s nimi budete setkávat i na zákaznické podpoře.

Změny u generický domén

Pátek, 13. září, 2013

Od 1.9. 2013 se změnila pravidla pro expiraci a rušení generických domén například .com, .net, .info, .org. Další podrobnosti naleznete v článku: Pravidla registrace generických domén.

Odstávka registrace CZ domén

Středa, 4. září, 2013

Vážení zákazníci,

dne 10.9.2013 v čase od 23:00 do 3:00 (11.9.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDgn. V průběhu odstávky tak bude systém na registraci a prodloužení CZ domén nedostupný.

Za případné komplikace se omlouváme.

Podvodné emaily

Čtvrtek, 29. srpen, 2013

Vážení zákazníci,

množí se podvodné emaily, které chtějí vylákat z uživatelů jejich přístupové informace k emailových schránkám. Důrazně doporučujeme na takovéto emaily neodpovídat a nikam nezasílat přístupové jméno a heslo. Tyto informace po Vás prostřednictvím emailu nikdy nevyžadujeme!

Příklad takové zprávy:

"Vážení Email Majitel Úctu,

Tato zpráva je z webmailu stredisko zpráv do všech webmail úcet
vlastníku. V soucasné dobe modernizace naší databázi a e-mailový úcet
centra. Jsme ukoncit všechny nepoužívané e-mailových úctu vytvorit prostor
pro nových úctu.


Chcete-li zabránit svému úctu byly ukonceny, budete muset aktualizovat
tím, že poskytne požadované informace níže:
Potvrdit e-mailovou IDENTITY TED

E-mail Uživatelské jméno: ...............
E-mail: Heslo: ...............

Upozornení! Majitel úctu, že odmítne aktualizovat svuj úcet
do sedmi dnu od obdržení tohoto varování ztratí svého úctu
trvale.

Upozornení Kód: VX2G99AAJ

Díky,
Webmail správce."

Nová pravidla u .AT domén

Pondělí, 19. srpen, 2013

Od 1. 10. 2013 vstupují v platnost nová pravidla pro registraci a provoz Rakouské národní domény .AT. V této souvislosti zasílá správce domény AT.NIC vlastníkům emaily, ve kterých jsou informace pro kontrolu údajů uvedených v registru. 

Pokud máte pochybnosti o obsahu zprávy zaslané právě AT.NICem, kontaktujte nás prosím, nebo nám zprávu přepošlete na info@stable.cz

Novinky ze Stable.cz i na sociálních sítí

Pondělí, 12. srpen, 2013

Zajímají Vás novinky ohledně služeb, inovacích a dalších změnách na Stable.cz? Pokud používáte  Facebook, Twitter či Google+, tak klikněte na "Líbí se mi", "Sledovat" či "+"  a budete pravidelně o všem včas informováni. Nemusíte tak už kontrolovat stránky Stable.cz a nepřijdete o žádné slevy, akce či třeba nabídky pracovat v našem týmu.

Sleva u zahraničních domén

Úterý, 30. červenec, 2013

Vážení zákazníci,

snížili jsme pro vás cenu za registraci a prodloužení u zahraničních domén. Více informací najdete v naší nápovědě v článku Snížení cen u zahraničních domén


Rychlé vyhledávání

Podpora on-line

NovinkyTelefon: 480 020 191 | GSM: 775 748 630 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?