Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/disk2/miton/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/disk2/miton/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455
Speciální předregistrace domény CZ - Stable.cz

Stable.cz - profesionální hostingSpeciální předregistrace domény CZ

Služba předregistrace domény .cz je dočasně pozastavena.

 • Co je to předregistrace domény .cz?
 • Za jakých podmínek může proběhnout?
 • Jak zažádat o předregistraci domény.cz?
 • Kolik to stojí a jak zaplatím?
 • Co když se předregistrace domény .cz nepovede?
 • Ostatní

1) Co je to předregistrace domény .cz

Jedná se o objednávku registrace domény, která prozatím není volná. Doména je stále zaregistrována, ale v nejbližší době vyprší její platnost. Pokud si ji však stávající držitel neprodlouží, je možné provést předregistraci domény a získat ji tak pro sebe.

2) Za jakých podmínek může předregistrace domény .cz proběhnout?

Je nutné, aby doména byla již v ochranné lhůtě. Ochranná lhůta je 60 dní po datu expirace domény. Nejvhodněší je zažádat o předregistraci cca 14 do uplynutí ochranné lhůty.

3) Jak zažádat o předregistraci domény .cz?

Žádost je velice jednoduchá. Stačí zaslat e-mail na info@stable.cz a v předmětu uvést PŘEDREGISTRACE. Do obsahu zprávy napište o jakou domenu se jedná a CID (ID kontaktu, na který má být případná registrace domény provedena) nebo kompletní kontaktní údaje. U fyzické osoby to je jméno, příjmení, ulice, město, psč, e-mail případně telefon a u právnické osoby je to ještě IČ a DIČ.

4) Kolik stojí a jak za to zaplatím?

Cena se skládá z poplatku za registraci domény 170,- Kč + příplatek za předregistraci 1000,- Kč bez DPH. Po odeslání žádosti vám bude vystavena faktura k úhradě. Po obdržení částky bude vaše žádost dána do systému předregistrací domén .cz.

5) Co když se registrace domény nepovede?

Pokud se registrace domény nezdaří z důvodu prodloužení vlastníkem nebo zaregistrováním na jiného zájemce, bude vám částka vrácena zpět. Vystavíme dobropis, který bude zaslán na fakturační adresu a po jeho podepsání a vrácení zpět k nám, bude platba poukázána zpět na účet.

6) Ostatní

Máte-li více dotazů, kontaktujte nás prosím e-mailem na info@stable.cz, na on-line chatu nebo na tel. čísle 480 020 191.

Služba předregistrace domény .cz je dočasně pozastavena.

DomenoveCentrum.cz Endora.cz webhostig a registrace domény Kvapem - Domény do minuty cz nic joker.com Nápověda webhostingu Stable.cz

Rychlé vyhledávání

Podpora on-line

Novinky

 • Čtvrtek, 12. únor, 2015

  50% sleva na webhosting

  Využijte 50% slevu na webhostingové služby. Slevový kód profi-stable můžete uplatnit při nové objedn...
 • Čtvrtek, 15. leden, 2015

  Dar pro OS Svítání

  Dar pro OS Svítání www.os-svitani.cz předán. Děkujeme všem našim zákazníkům. Díky nim jsme mohli pře...
 • Archiv novinek


Telefon: 480 020 191 | GSM: 775 748 630 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?

Máte otázky?
Klikněte pro chat