CAF - customer's application first

Aplikace zákazníka na prvním místě

Stable.cz nově umožňuje všem zákazníkům serverhostingu s virtuálními servery využít jedinečnou službu, která umí během okamžiku zvýšit hardwarové parametry jejich virtuálního serveru.

Jak to funguje?

Webové aplikace rády přestávají fungovat v tu nejméně vhodnou dobu. Proto hned při prvním náznaku nestandardní situace upravíme konfiguraci serveru s vaší aplikací tak, aby vše správně fungovalo a neprodleně vás o změnách informujeme.

Navýšíme vám 2x server když budete potřebovat


Očekáváte vyšší návštěvnost webu? Informujte nás předem a my kapacity vašeho serveru navýšíme, aby nápor zvládl na jedničku. Možná to nebude potřeba, ale co když ztratíte zákazníka kvůli pomalému nebo nedostupnému webu?

Jak a proč navyšujeme server zdarma

Co vám služba přinese?

  • ÚSPORU PENĚZ - Kvůli několika špičkám za rok nemusíte zbytečně platit velký virtuální server.
  • VÍCE ČASU - Kapacitu serveru při problémech navýšíme a vy nemusíte celou záležitost řešit ihned. V klidu podnikejte dál a situaci můžete začít řešit třeba až za pár dnů.
  • SVOBODU - Jen vy sami rozhodnete, zda si ponecháte server s navýšenými parametry nebo zda se problému chcete věnovat a vyřešit jej.

Proč jsme službu zavedli?

  • Na našich zákaznících a úspěchu jejich webových aplikací nám záleží.
  • Chceme vám aktivně pomáhat.
  • Náhlé problémy aplikací se ze 70 % dají vyřešit okamžitým navýšením parametrů serveru.
  • Abyste nemuseli platit zbytečně velké servery kvůli několika málo špičkám v návštěvnosti za rok.
  • Protože individuální přístup je pro nás důležitý.

Kolik služba stojí?

Službu poskytujeme zdarma ke každému virtuálnímu serveru.

Kolik ušetříte?

Hodnota služby CAF se pohybuje od 800 do 6 240 Kč bez DPH ročně, podle konfigurace serveru zákazníka. Jednoduše řečeno - čím náročnější konfiguraci serveru využíváte, tím více s CAF ušetříte.

Jak je služba aktivována?

A. Našimi administrátory
Při hrozícím přetížení serveru se vás naši administrátoři pokusí kontaktovat. Pokud se jim to nepodaří, navýší parametry serveru na takovou úroveň, aby zajistili hladký chod vaší aplikace i při skokově zvýšené zátěži.
B. Na přání zákazníka
Připravujete např. facebookovou kampaň a očekáváte vysokou návštěvnost svých webových stránek? Dejte nám vědět dopředu a využijte službu CAF plánovaně, abyste svůj web nevystavili potížím.

Chci server s CAF


Informujeme Vás, že Vaše osobní údaje zpracováváme pro účel plnění Smlouvy o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen. Nakládání s Vašimi údaji je upraveno Zásadami zpracování osobních údajů.

Podmínky služby

Společnost Stable.cz navýší zákazníkovi parametry jeho virtuálního serveru a to na maximálně 30 kalendářních dní ročně. Během roku se dny využití služby CAF sčítají. Ve chvíli dosažení třicetidenní hranice navrhne společnost zákazníkovi individuální řešení situace. Služba je poskytována jako zákaznická výhoda a je právně nevymahatelná. Chybu v aplikaci zákazníka nemusí být možné vyřešit navýšením hardwarových prostředků. Služba proto negarantuje funkčnost aplikace. Navýšení parametrů je limitováno konfigurací fyzického serveru.