Oznámení fúze

Vážení zákazníci, oznamujeme vám, že od 1. ledna 2021 zaniká společnost Stable.cz, s.r.o jako samostatná firma a to z důvodu fúze se společností Webglobe, s. r. o. 

Naše obchodní vztahy se tímto věcně nijak nemění a po fúzi trvají nadále a z vaší strany není vyžadována žádná akce. Přesto jsme sepsali pár otázek a odpovědí, které by vás mohly zajímat. V případě, že byste zde nenašli odpověď na svou otázku, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na info@stable.cz nebo telefonicky na +420 480 020 191.

 

Co se pro vás mění?

Mění se název společnosti a fakturační údaje na:

název: Webglobe, s.r.o.
IČO: 26159708
DIČ: CZ26159708
sídlo: Vinohradská 190/2405, 130 61 Praha 3 – Vinohrady

Kromě názvu firmy a fakturačních údajů zůstává vše zachováno. Nadále pro vás bude přístupná administrace webadmin.stable.cz a web www.stable.cz. a vaše požadavky stále řeší stejní lidé, jak jste zvyklí.

 

Přišel vám zálohový list v roce 2020, ale zaplatili jste ho až v roce 2021. Je to v pořádku?

Ano, je to v pořádku. Zálohový list byl sice vystaven od Stable.cz s.r.o ale na daňovém dokladu bude již společnost Webglobe, s.r.o.

 

Chcete si stáhnout daňový historický doklad z administrace, ale nejde to?

Funkce stahování dokladů byla z důvodu fúze pozastavena. Pokud potřebujete daňový doklad, napište nám a my vám doklad zašleme. 

 

Zaslali jste platbu na účet Stable. cz, s. r. o, tak jak jste zvyklí?

Nemusíte se bát, že by nám vaše platba nedorazila. Číslo platebního účtu se nemění. Pokud doklad uhradíte včas a zadáte správně variabilní symbol, tak se vaše služby v pořádku prodlouží.