Kariéra

Specialistka zákaznické podpory

Stable.cz nabízí svým zákazníkům profesionální hosting již od roku 2000.

A teď hledá Specialistu zákaznické podpory pro svůj tým v Jablonci nad Nisou, který zajišťuje správu webů jako Damejidlo.cz, Slevomat.cz, Restu.cz, Bonami.cz a mnoha dalších.

Co budeš dělat?

Nová kolegyně nebo kolega

  • posílí tým, který komunikuje se zákazníky a řeší jejich požadavky související s využívanými službami
  • vytváří nebo upravuje texty, jako jsou nápovědy a návody, novinky a další informace na našich webových stránkách
  • se zákazníky komunikuje telefonicky, e-mailem, nebo přes ticket systém, vždy s úsměvem a zájmem
  • pomáhá při fakturaci
  • a má tu čest testovat vylepšení a úpravy před tím, než je spustíme pro zákazníky

Koho hledáme?

  • sympatickou a asertivní osobu, která zapadne do týmu a díky selskému rozumu a výborným komunikačním dovednostem bude pro zákazníky opravdovou podporou
  • s kvalitním textovým projevem v českém jazyce
  • se základní znalostí angličtiny pro práci s textem
  • a přehledem v IT světě (konkrétně v technické stránce internetových služeb)

Co nabízíme?

  • praktické benefity jako stravenky, notebook, zapůjčení firemního auta a elektrokoloběžky, crossfit v nedalekém fitku, možný úklid domácnosti, kávu a čaj na pracovišti, 2x ročně společný víkend a vánoční "večůrek":-)
  • kvalitní zaškolení a další profesní rozvoj
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příjemné pracoviště v Jablonci nad Nisou a milý kolektiv

Chceš k nám? Tak pošli svůj životopis na e-mail tomas.fiala@stable.cz

Zkušený LINUX administrátor

A teď hledá zkušeného Administrátora serverů pro svůj tým v Jablonci nad Nisou, který zajišťuje správu webů jako Sportisimo.cz, Slevomat.cz, Restu.cz, Bonami.cz a mnoha dalších.

Co budete dělat?

Nový kolega nebo kolegyně

  • rozšíří tým dohlížející na serverovou základnu firmy Stable.cz
  • zajišťuje bezporuchový a bezpečný provoz systému v prostředí Linux
  • komunikuje e-mailem či telefonicky se zákazníky, kteří si neví rady s různými problémy
  • řeší související problémy či zlepšení

Jak si tě představujeme?

  • vyznáš se v Linux prostředí a základech programování
  • nasbíral jsi praktické zkušenosti s DNS, správou emailů, webserverů a databází
  • umíš nakonfigurovat a správovat PHP/MySQL
  • ovládáš alespoň základní úroveň angličtiny písmem
  • máš přehled v IT světě (konkrétně v technické stránce internetových služeb)
  • výhodou pro tebe bude znalost NGINX, Redis, HAProxy, XenServer, Elasticsearch, PHP, Perl, Bash, OpenVPN, MySQL, Apache, Ansible, Graphite, Icinga2, Dovecot, Postfix
  • a jsi spolehlivý, důsledný a samostatný

Chceš k nám? Tak pošli svůj životopis na e-mail tomas.fiala@stable.cz.