Hromadné e-maily? Zkuste naši službu Klerk

18.9.2019 Novinky

Hromadné e-maily neboli newslettery nejsou vůbec těžká disciplína. Pokud navíc vše uděláte správně, může být skvělým marketingovým nástrojem.

Z naší zkušenosti víme, že velké procento lidí se snaží rozesílat hromadnou poštu přes servery které má vedené jako hostingové a má na nich své webové stránky. To ovšem není ideální. Často tak lidé narazí na limity odesílání – hostingové servery jsou určeny k hostingu a ne k rozesílce. Dalším problémem může být také neohlídání si nezbytných technických nastavení, které jsou pro úspěšnou rozesílku nutné. 

 

Naštěstí tohle vše za vás dokáže vyřešit náš Klerk. Jak moc je to jednoduché?

1. Testovací účet

Na www.stable.cz/e-mailing si zažádejte o vytvoření testovacího účtu ve službě Klerk. Pokud už máte vybudovanou svou vlastní databázi kontaktů a máte svou vlastní doménu, nebude pro vás e-mail marketing nijak složitý. 

2. Nezbytné technikálie, se kterými pomůžeme

Po vytvoření testovacího účtu si v Klerku přidáte svou doménu a nastavíte u ní nezbytné prvky pro úspěšnou rozesílku – SPF a DKIM. V administraci je vše hezky a přehledně popsáno. Ovšem pokud byste si nevěděli rady, máme skvělou technickou podporu a s nastavením vám rádi pomůžeme, nebo ho dokonce uděláme za vás.

3. Jde se na to

Klerk má svůj editor, kde můžete začít tvořit e-mail. Jeho strukturu a cíl sdělení byste samozřejmě už měli mít rozmyšlené. Tvořit můžete buď v HTML jazyce, ale daleko jednodušší je použít editor, který připomíná rozhraní třeba klasického Wordu. Můžete zde i měnit písmo, přidat fotky, grafiku, barvy a důležitá tlačítka, kam schováte odkazy. Klidně můžete přidat i přílohy.

4. Otestujte a odešlete

Hned pod editorem máte možnost e-mail hromadně odeslat. Skvělé je, že vše nejprve můžete vyzkoušet a poslat si testovací email na svou adresu. Když budete s výsledek spokojeni, můžete odesílat. 

 

Mimochodem skupiny kontaktů se v Klerku tvoří přehledně a je možný import z CSV. Pokud byste si opět nevěděli s importem kontaktů, naše podpora vám samozřejmě poradí.

 

Platíte tolik, kolik odešlete

Klerk je speciálně určený pro hromadnou rozesílku, a tak není nutné se obávat o nějaké limity pro odeslané emaily. Naopak je zde postavený ceník na principu toho platit tolik, jak moc službu využíváte. Pokud tedy například první měsíc odešlete pět tisíc zpráv a další měsíc ani jednu, fakturuje se pouze za aktivní, tedy první měsíc. Není zde žádný poplatek za vedení služby a měsíční paušální poplatek

Vše vám i vyreportujeme

Pro odeslané zprávy jsou také připravené reporty s úspěšností a v případě nedoručení zprávy pro vás bude připravený také chybový report s českým překladem toho, proč zpráva nedošla do schránky adresáta. Klerk vám také pomůže s čištěním databáze kontaktů. Mít aktuální a zdravou databázi kontaktů je totiž v e-mailingu jedním ze základních kamenů pro úspěch. V systém Klerk máme důvěru a proto ho necháváme k vyzkoušení zdarma na dobu 14 dní/10 000 e-mailů. Můžete si tedy Klerka vyzkoušet bez závazků i s naší podporou, zda vám celý systém bude vyhovovat.

Kategorie

E-mailing

Zpět na výpis