Že neposíláte newslettery? Tak proč to nezkusit o Vánocích

17.10.2019 Blog

Newslettery neboli hromadný e-mailing je skvělý marketingový nástroj. Není vůbec težké s ním začít. My vám poradíme, jak na to technicky – vše totiž zvládne naše služba Klerk. Můžete tak vaše zákazníky o letošních Vánocích oslovit i jinak.

Vánoční nákupy online jsou čím dál populárnější. A tak proč vašim zákazníkům neposlat několik tipů nebo rad a novinek, a pomoci jim s výběrem. Kontakt na ně zajisté máte a pokud newslettery neposíláte každý týden, je šance, že vánoční e-mail ocení. A pokud ne, prostě ho jen v doručené poště přeskočí, nic horšího se stát nemůže. Tak jdeme na to?

Kolik to bude stát? 

Právě že málo. Klidně jen několik stovek korun. U naší služby Klerk totiž platíte jen za to, co opravdu pošlete. Nemusíte tedy do prvního e-mailingu hned investovat tisíce korun a povolávat agentury. Například k oslovení 300 až 100 000 zákazníků vám bude stačit pouze 300 korun. To už se za sdělení o novinkách nebo vánočních tipech vyplatí. 

Obsah zvládnete svépomocí

Mimochodem, v Klerku lze nastavit i základní grafické prvky, nadpisy, odkazy i obrázky. Stačí tomu věnovat trochu času a obsah e-mailingu zvládnete vytvořit i sami. Stačí mít jedno hlavní sdělení, rozdělit ho přehledně do odstavců a přidat odkazy, aby se lidé pohodlně dostali k vám na web. Inspirovat se můžete třeba i ve vaší e-mailové schránce – chodí vám newslettery, které vás baví? Zkuste váš udělat v podobném stylu (ovšem nekopírujte!).

S dalším nastavením vám pomůžeme

Většina nováčků v e-mailingu se bojí nejen vstupních nákladů a závazků, ale také složitostí při nastavení e-mailové adresy. A to je právě jedna ze silných stránek naší služby SMTP Klerk. Jsme česká firma a naše česká podpora vám velmi ráda pomůže s úvodním nastavením

 

Pokud byste vše chtěli mít úplně bez práce, stačí na to 500 korun. Vy se můžete věnovat například přípravě textů, my nastavíme zbytek. Jediné, co budeme potřebovat, je přístup k vaší doméně. Z klasických freemailových služeb jako je třeba seznam.cz nebo gmail.com ani hromadné obchodní e-maily neodešlete, a tak je lepší e-mail poslat skrze vaši doménu například info@vašefirma.cz
Závazek není potřeba

U nás se navíc nemusíte bát žádného závazku. Třeba službu použijete zase až před Vánocemi příští rok. Nevadí nám to, mezitím nebudete nic platit. A třeba zjistíte, že e-mailing je přesně pro vás. 

 

Jestli máte o službu Klerk zájem, stačí se podívat sem a napsat nám. Budeme se těšit!

 

Kategorie

E-mailing

Zpět na výpis