Chcete s námi spolupracovat?

Vytváříte weby nebo e-shopy? Doporučujete zákazníkům hosting a nic z toho nemáte? Sníte o pasivním příjmu a nevíte, jak na to?

Stát se naším partnerem, umožňujeme všem našim zákazníkům. Nadstandardní provize jsou trvalého charakteru a budou mít i v budoucnu konstantní výši. Spolupráce je možná dvěma způsoby. Naši partneři si mohou vybrat to, co je pro ně a jejich zákazníky nejvhodnější.

PROVIZNÍ PARTNER

STABLE PARTNER

Doporučujete služby Stable.cz vašim zákazníkům nebo je přímo objednáváte pod vaším účtem. Provize se načítá každý měsíc na váš účet. Nestaráte se o nic dalšího. Zákazník komunikuje přímo se Stable.cz a využívá naši podporu. Pokud chcete zachovat přímý kontakt se svými zákazníky a jste zvyklí jim poskytovat kompletní servis. Služby u nás nakupujete a přeprodáváte si je zákazníkům sami. Na nás bude pouze správa našich služeb. Stable partnerem se můžete stát, pokud budete mít svůj vlastní VPS nebo pokud bude na vašem účtu více hostingů s průměrným měsíčním obratem 1 000 Kč bez DPH.
VHODNÉ PRO: freelancery, tvůrce e-shopů, aplikací nebo webů, vlastníky informačních potrálů o tvorbě webů, marketéry VHODNÉ PRO: webová studia, společnosti tvořící e-shopy na vl. řešení, společnosti s kompletním servisem pro zákazníka

Z čeho můžete získat provizi?

Hosting

Z každé zaplacené objednávky dostanete zpětnou provizi 30 % po neomezenou dobu.

Servery

Přesuňte větší projekty nebo e-shopy na vlastní server a budete dostávat každý měsíc provizi 10 % z ceny pronájmu serveru.

SSL certifikáty

Doporučujte naše certifikáty svým zákazníkům. Za každý prodaný certifikát obdržíte provizi 10 % z jeho ceny.

E-mailing SMTP Klerk

Provize 100 Kč bez DPH za každého aktivního zákazníka každý měsíc.

Příklad

Petr vytváří weby a e-shopy pro své zákazníky. Weby umisťuje na hosting Stable.cz a e-shopy na malé virtuální servery. K tomu zákazníkům navíc prodá občas i SSL certifikát a e-mailingovou službu pro odesílání hromadné pošty SMTP Klerk.

Výpočet partnerské provize (pasivního příjmu):

  • 60 zákazníků x 90 Kč/měs. = 5 400 Kč (provize 1 620 Kč)
  • E-shopy na VPS: 14 x 1 000 Kč/měs. = 14 000 Kč (provize 1 400 Kč)
  • SSL certifikáty : 3 x 980 Kč = 2 940 Kč (provize 294 Kč)
  • SMTP Klerk: přidáno 15 účtů x 100 Kč/měs. (provize 1 500 Kč)

Celková měsíční provize bez DPH: 4 814 Kč

Celková měsíční provize vč. DPH: 5 825 Kč

Máte zájem se stát naším partnerem? Vyplňte formulář níže a my se s vámi spojíme.

Máte zájem se stát naším partnerem?

Vyplňte formulář níže a my se s vámi spojíme.

Informujeme Vás, že Vaše osobní údaje zpracováváme pro účel plnění Smlouvy o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen. Nakládání s Vašimi údaji je upraveno Zásadami zpracování osobních údajů.