Možnosti platby na Stable.cz - platební metody

Platbu za služby provádějte vždy dle údajů uvedených na vystaveném a zaslaném dokladu! Platby jsou párovány s doklady systémem na základě var. symbolu a částky. Nejsou-li tyto údaje při platbě správně uvedeny, může se připojení k dokladu zdržet a tím se zpozdí i prodloužení nebo registrace.

Platby za služby se požadují dopředu před uplynutím předplacené doby.

Můžete si zvolit platební metodu:

 • PŘEVODEM: na číslo účtu 2800121491/2010. Na zálohové listy generujeme i QR kódy, které Vám umožní jednoduše zaplatit i pomocí Vašeho mobilu.
 • BANKOVNÍ SPOJENÍ PRO PLATBY PŘEVODEM Z SK: Platbu zadejte v měně EUR jako SEPA platbu, nikoli jako platbu do zahraničí.
  Fio banka, a.s. - V Celnici 1028/10, Praha 1
  IBAN CZ3820100000002800121491
  BIC kód/SWIFT FIOBCZPPXXX
  Adresa banky pro mezinárodní platby a platby v cizích měnách:
  Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
 • KARTOU: odkaz na platbu kartou najdete v každém emailu, který Vám byl zaslán spolu se zálohovým listem/fakturou. Případně se na on-line platbu dostanete z administrace – Platby kliknutím na detail nezaplacené objednávky. Platba je prováděna přes platební bránu České spořitelny a.s. a služby jsou v tomto případě provedeny do 24 hodin v pracovních dnech.

 • GOOGLEPAY: pro platbu můžete využít i službu od Google, která se jmenuje GooglePay. Pro tuto platební metodu musíte mít v zařízení spárovaný funkční GooglePay účet. Možnost platby přes GooglePay se Vám zobrazí po objednání nebo v zaslaném e-mailu po kliknutí na odkaz na platební rozhraní Webglobe, s.r.o.

Postup při platbě kartou za webhosting a domény

Stránka, která se Vám zobrazí po kliknutí na odkaz v emailu:

Platební metody webhosting – fakturace

Po kliknutí na obrázek Vaší karetní společnosti budete přesměrováni na následující stránku.Číslo karty, expiraci karty a kod vkládáte do prostředí České Spořitelny, v našich systémech se tyto citlivé data neuchovávají.

Platební metody webhosting – fakturace

Tagy článku:

Fakturace Platby