Virtuální servery – VPS

Služba virtuálních serverů (VPS) je určena pro všechny zákazníky, kteří mají zájem o individuální natavení služeb, výkon serveru, nestandardní instalaci operačního systému, případně chtějí ušetřit za standardní sdílený hosting.

Pro koho je virtuální sever vhodný?

Máme několik skupin zákazníků:

  • Společnosti ale i jednotlivci kteří vytvářejí stránky pro své zákazníky
  • Projekty s vyšší návštěvností nebo se specifickými požadavky na instalaci operačního systému
  • Projekty s vyššími požadavky na bezpečnost uložených dat
  • Projekty s velkým důrazem na dostupnost

Jaké virtuální servery nabízíme?

Virtuální servery nabízíme od konfigurace 20 GB prostoru na disku (SATA nebo SSD) a 512 MB RAM. Teoreticky Vám dokážeme udělat virtuální server až s 1 TB prostorem na disku, 32 GB RAM a 16 jádry procesoru ovšem v takovém případě Vám raději nabídneme dedikovaný server.

Jaké jsou spojené služby s virtuálními servery?

Součástí virtuálního serveru jsou kompletní služby včetně správy, zálohování, monitoringu, emailových služeb. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi kompletní servis spojený se správou virtuálního serveru.

Pokud budete mít zájem tak Vám na virtuální servery nainstalujeme naše rozhraní webadmin, které umožní základní ovládání virtuálního serveru bez nutnosti znalosti operačního systému Linux. Budete moci jednoduše přidávat nové domény, vytvářet databáze, emaily, ftp účty, zadávat nové crony nebo obnovovat data ze zálohy.

Zřízení virtuálního serveru

Pokud chcete zřídit vlastní virtuální server tak nás kontaktujte na emailu info@stable.cz. Mezi naše zákazníky využívající virtualizaci patří jak slevové servery, velmi navštěvované stránky o vaření, různé eshopy tak i webdesign studia, kterým poskytujeme kompletní služby pro jejich zákazníky.

Jakou používáte software pro virtualizaci?

Používáme licence od společnosti Citrix. Konkrétně se jedná o Citrx XenServer.

Jaký používáte hardware pro virtualizaci?

Servery doplňuje dle potřeby našich zákazníků. V současné době používáme tři disková pole (dvě s disky SATA II 15 000 otáček a jedno složené s SSD disků). O výpočetní výkon se stará více jak šest hardwerových serverů s 66 jádry procesoru a 512 GB operační paměti.

Nabízíte slevu na virtuální servery pro začínající projekty?

Ano, pokud nám napíšete co pro Vás projekt potřebujete za server, něco malinko o Vašem projektu tak Vám rádi poskytneme virtuální sever až na 6 měsíců zdarma.

 

 

 

 

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Přidejte váš komentář a hodnocení

Tagy článku:

VPS