Spolupráce – Stable provizní partner

Program spolupráce Stable.cz provizní partner je určen pro společnosti i jednotlivce provozující tři a více domén svých zákazníků. Můžete získat provizi až 30 % z každé zaplacené faktury za webhosting a to i opakovaně.

Založíme Vám jeden základní partnerský účet, kam máte přístup pouze Vy (jako náš provizní partner) a kde vidíte všechny své objednávky. Služby svým zákazníkům objednáváte na samostatné uživatele (jeden zákazník = jeden uživatel) a ti mají poté přístup pouze ke svým objednaným doménám.

Fakturace probíhá pouze na Vaše zákazníky. V administraci vidíte, na koho je vystavena faktura a zda je už zaplacena. Níže pak vidíte, kolik Vám má být vyplaceno za provizi a kolik Vám ještě může být vyplaceno, pokud zákazníci uhradí faktury.

Provize se vyplácí maximálně jednou za měsíc a minimální částka je 1 000,- Kč. O vyplacení buď můžete požádat na emailu fakturace@stable.cz, nebo budete kontaktováni naší podporou.

Pro objednání spolupráce ohledně programu Stable provizní partner stačí zaslat email na info@stable.cz, do předmětu uvést Stable provizní partner a v těle emailu uvést, jaké domény u nás máte na jakém uživatelském účtu (případně kolik nových domén u nás objednáte) a případně kontaktní informace.

Podmínky spolupráce – affiliate webhosting:

  • Velikost provize je 30% ze zaplacené částky za webhostingové služby (nepočítají se z platby za domény, započteny jsou platby pouze za hostingové služby ve variantě vyšší než Parking).
  • Provize je vyplácena po celou dobu, po kterou je doména u nás hostována a placeny doklady za webhosting.
  • Výše provize se počítá z částky, za kterou si klient objedná/prodlouží služby a to z cen bez DPH.
  • Výplata provize 1x za měsíc při překročení hranice 500,- Kč.
  • Minimální počet hostingů pro zavedení této spolupráce jsou tři kromě varianty Parking.

Tagy článku:

Spolupráce