Spolupráce – Stable Partner

Program Stable.cz partner je určen pro společnosti i jednotlivce provozující 3 a více domén s hostingovou variantou (mimo Parking), ať svých vlastních nebo svých zákazníků. Výhoda tohoto programu je v komplexní správě všech domén a v nižších nákladech. Můžete získat slevu 10 – 60% v závislosti na počtu hostovaných domén (netýká se doménového poplatku).

Je vytvořen jeden základní partnerský účet, kam máte přístup pouze Vy (parner) a vidíte všechny své  objednávky. Služby svým zákazníkům objednávate na samostatné uživatele (jeden zákazník = jeden uživatel) a ti mají poté přístup pouze ke svým službám.
Fakturaci je možné nastavit na Vás, či na koncového zákazníka. Je možné také fakturovat hosting Vám a doménu zákazníkovi. Záleží na dohodě. Zároveň si také můžete částečně kustomizovat (přizpůsobit) webadmin, webmail a systémové zprávy zasílané Vašim klientům.

Pro objednání spolupráce v programu Stable partner stačí zaslat email na info@stable.cz, do předmětu uvést Stable partner a v těle emailu uvést, jaké domény u nás máte na jakém uživatelském účtu a případně kontaktní informace.

Sleva dle počtu hostingů

počet hostingů – sleva
3-9 – 20%
10-19 – 25%
20-29 – 30%
30-39 – 35%

Slevy jsou individuální a je možná individuální úprava. Partneský účet lze využít i při objednávce dedikovaného či virtuálního serveru.

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Přidejte váš komentář a hodnocení

Tagy článku:

Spolupráce