Zapomenuté heslo do emailu

Zapomněli jste heslo do svého emailu? Jsou čtyři možnosti jak jej získat.

  • Máte heslo uloženo v poštovním klientu a můžete tím pádem přijímat poštu? Zašleme Vám jej přímo na ten email. Většinou se tak stává, když si chce zákazník nastavit poštu do mobilního telefonu, či jiného poštovního klienta a nepamatuje si přístupy.
  • Máte přístup do administrace domény? Zde si můžete zapomenuté heslo změnit na nové a to u všech emailů vytvořených na doméně. POZOR, nové heslo je pak potřeba uložit ve všech aplikacích, které pro správu emailů používáte.
  • Přihlašujete se občas pře webové rozhraní – webmail? Heslo můžete mít uloženo v prohlížeči a přihlásíte se tak automaticky. Stávající heslo zde nezískáte, ale můžete si jej změnit přes funkci webmailu – Nastavení. POZOR, nové heslo je pak potřeba uložit ve všech aplikacích, které pro správu emailů používáte.
zmena hesla - webmail

Zapomenut heslo – změna hesla do emailu na webmail.stable.cz.

  • Nemáte přístup do administrace, ani nastaveno heslo v počítači? V tomto případě zasíláme přístupy na email, který je v našem systému uvedený u jako hlavní k uživatelskému účtu domény.

Například: Objednáte si doménu zelinar.cz a objednávku provedete na email novak@seznam.cz. Zapomenete heslo k emailu, který si na doméně vytvoříte (například novak@zelinar.cz). V tomto případě zasíláme heslo na email novak@seznam.cz, který může spravovat všechny mailové schránky na doméně. Nebo Vám zašleme přístupy do administrace a pak postupujete podle předchozího bodu.

Všechny požadavky na zaslání či obnovení hesla nám prosím zasílejte na info@stable.cz.

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Přidejte váš komentář a hodnocení

Tagy článku:

Heslo Webmail Email