Navýšení služeb – příplatkové služby

Možnost zvětšení prostoru pro web, email nebo více emailových schránek.

Parametry Vašeho webhostingového tarifu můžete rozšířit o větší prostor pro emailové zprávy, webové stránky, zvýšit počet emailových schránek nebo aktivovat program alias pro doménu.

Navýšení prostoru pro webové stránky
Každý z webhostingových programů  má stanovený limit uložených dat na serveru. Tento limit je stanoven pro každou doménu zvlášť. Pokud se blížíte tomuto doporučujeme odstranit nepotřebné soubory nebo navýšit prostor pro soubory na serveru.

Obsazenost prostoru můžete sledovat ve webadminu. Po zaplnění prostoru se Vám hrozí omezení fukčnosti aplikace.

Navýšení prostoru pro emailové zprávy
Každý z webhostingových programů  má stanovený limit uložených dat na serveru. Tento limit je stanoven pro všechny emailové schránky na doméně. Pokud se blížíte tomuto limitu doporučujeme promazat emailové schránky nebo navýšit prostor pro emailové zprávy. Navyšovat limity můžete po 1 GB.

Obsazenost prostoru můžete sledovat ve webadminu. Po zaplnění prostoru se Vám přestanou odesílat zprávy a v případě používání webmailu Vám zprávy ani nepůjdou odeslat.

Navýšení počtu emailových schránek
U emailových služeb si také můžete navýšit počet emailových schránek.

Možnost varianty webhosting Alias
Pokud máte na účtě objednaný jeden z programů webhostingu Standard nebo webhostingu Profi, tak budete mít možnost si v objednávce zvolit variantu webhostingu Alias. Za každý objednaný webhosting Standard (1x) nebo webhosting Profi  (2x) můžete objednat příslušný počet aliasů.

Všechna navýšení můžete udělat přes administraci.

Služby jsou aktivovány do půl hodiny od objednání.

Fakturace
Zálohový list Vám bude vystaven od dne objednání do konce fakturačního období (pro hostingové služby). Další výzva k platbě bude spojena s platbou za hostingové služby v závislosti na nastavené délce fakturačního období.