Technická podpora – administrace

Pokud potřebujete s něčím poradit či řešíte problém ohledně služeb na webhostingu Stable.cz, můžete nás kontaktovat telefonicky Po – Pá od 8hod do 20hod na čísle +420 480 020 191.V jiném čase nás pak můžete kontaktovat na e-mailuinfo@stable.cz, nebo vyhledat odpovědi na otázky v naší nápovědě na webu stable.cz/napoveda/.

V pracovní době je také možné využít náš on-line chat. Případně nás kontaktujte skrze webovou administraci přes náš ticket systém – po odeslání požadavku se Vám vrátí email s odkazem na Váš dotaz. Zde také můžete kontrolovat, v jaké fázi se momentálně nachází. Uvidíte tam i celou komunikaci s podporou, a tak nebudete muset dohledávat nic v emailu.

Pokud nám požadavek zašlete emailem na info@stable.cz, také dorazí do ticket systému.

Webadmin.Stable.cz - všechny tickety

Webadmin.Stable.cz - zadání nového ticketu technická podpora administrace webhostingu technická podpora administrace webhostingu technická podpora administrace webhostingu

Email, který Vám po zaslání požadavku dorazí:

Stable.cz: Stable.cz,

Váš požadavek byl přijat naší technickou podporou a bude zodpovězen v nejkratším možném čase. Prosím ponechte vždy číslo požadavku v subjektu zprávy. 

ID požadavku: 109054
Předmět: Problem
Oddělení: Stable.cz
Stav: open

Stav Vašeho požadavku můžete zkontrolovat online na:
https://ts.stable.cz/view.php?e=kh@stable.cz&t=109054.

Přejete-li si doplnit informace k Vašemu problému, neotvírejte prosím nový požadavek. Odpovězte na tento email nebo se jednoduše přihlaste pomocí linku výše a upravte požadavek dle potřeby. 

Admin Stable.cz

Komentáře a hodnocení

Článek ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Přidejte váš komentář a hodnocení