Změna varianty hostingu a zrušení služeb – administrace

Pokud potřebujete pro svůj web více prostoru, více databází či více emailů, nebo naopak méně všeho, je možné si v administraci změnit variantu webhostingu. Můžete si zvolit variantu i délku období.

Pokud jste krátce před touto změnou platili hostingové služby, tak se zaplacená částka odečte z nového dokladu a vy doplatíte pouze rozdíl. Při změně na nižší variantu vám částka zaplacená dopředu propadne. Proto doporučujeme snížení varianty těsně před koncem fakturačního období.

V administraci kliknete na domény -> vaše doména -> a poté kliknete u výpisu aktuální hostingové varianty na možnost -> změnit.

 

Poté se vám otevře okno ve kterém bude možné si vybrat novou hostingovou variantu:

Zrušení služeb webhostingu

Pokud již nechcete naše služby využívat, snadno je zrušíte přes administraci, pokud je již vystaven nějaký doklad na prodloužení služeb, prosíme o informaci, abychom doklad stornovali.

Ve stejném menu jako pro výběr nové hostingové varianty je možnost zvolit variantu -> Zrušit služby. Zrušení poté proběhne do patnácti minut.

Je také možné zvolit si datum zrušení služeb budoucí. To provedete v přehledu domény na konci stránky kde je možné zadat datum pro budoucí plánované zrušení služeb:

 

 

 

Tagy článku:

Webhosting Změny Varianty