Vložení HTML kódu do obsahu zprávy

Jak vložit HTML do obsahu zprávy?

Po přihlášení do webového rozhraní Klerk si otevřete jednu ze svých kampaní a zvolte sekci -> Editor. Zde můžete e-mail vytvořit nebo použít již připravený HTML kód. Stačí kliknout na tlačítko "<>" v levém horním rohu editoru a HTML kód vložit.

Vlozeni html kodu

Po rozkliknutí tohoto tlačítka se zobrazí pole pro vkládání HTML kódu. Do tohoto pole nakopírujte svůj e-mail vytvořený v HTML. Váš HTML kód doporučujeme před vložení zkontrolovat. Jeho chyby mohou ovlivnit doručitelnost e-mailu. Použít můžete např. tento nástroj https://validator.w3.org/#validate_by_input.

Vložení HTML kódu do obsahu zprávy

Po jeho vložení klikněte na tlačítko -> OK. Nyní by měla být vidět v editoru podoba zprávy podle nakopírovaného HTML kódu.
Celou zprávu uložte pod editačním polem kliknutím na tlačítko -> Uložit.

 

Online tvorba originálních e-mailů

Pokud příliš neovládáte jazyk HTML, pak by se vám mohla hodit online aplikace na tvoření e-mailů dostupná na https://beefree.io/.
V editoru jsou již připraveny stylové e-maily a celá aplikace je dostupná online a zdarma. Editace zprávy je jednoduchá a můžete si do ní nahrát své vlastní obrázky (například logo své společnosti).

Tagy článku:

E-mail Administrace Klerk