Partnerská sekce

Partner

Službu Klerk můžete jako partner nabízet ostatním zákazníkům a zakládat jim ve své administraci testovací účty. Zákazníkovi nastavíte jeho vlastní fakturační údaje, přihlašovací jméno a heslo. Jako partner obdržíte každý měsíc finanční odměnu za každý aktivní účet (odešle v měsíci více jak 300 e-mailů) aniž byste museli něco dalšího dělat.

Dealer

Pod svým účtem můžete zakládat nové podúčty a spravovat je ve společné administraci. Všechy podúčty budou vyúčtovány na vaší faktuře. Fakturaci konečnému zákazníkovi si za vámi určenou cenu zajišťujete sami. Tento účet lze použít i pro větší zákazníky, kteří potřebují např. oddělit účty jednotlivých oddělení společnosti a sledovat jejich statistiky samostatně.

Jak vypadá partnerská a dealerská sekce?

 Jakmile se stanete partnerem/dealerem služby Klerk.stable.cz, budete mít v administraci u svého účtu nové políčko -> Správa uživatelů.

klerk sprava uzivatelu partner 

Po kliknutí na toto tlačítko budete moci spravovat uživatele (viz obrázek). Všechny nově vytvořené účty budou založeny v testovacím režimu. Pro přepnutí podúčtu do běžného režimu je nutné zažádat podporu na info@stable.cz nebo v administraci podúčtu kliknout na tlačítko ukončit testovací režim. Sekce statistiky se vám rozšíří o vaše podúčty.

Jak se stát partnerem/dealerem služby Klerk.stable.cz? 

Pokud se budete chtít dozvědět více o možné spolupráci, kontaktujte nás na e-mailu: lukas.nesmerak@stable.cz či na tel.: 775478515.

Tagy článku:

Klerk