Status kampaně a rozesílání

Status kampaně

Pokud kliknete na tlačítko Odeslat mailing, služba Klerk se nejprve musí podívat na Vámi zadané parametry -> Jak e-mail vypadá (jeho obsah) a jaké skupině (skupinám) jej chete poslat. Pro postup odesílání e-mailu jsou k dispozici informace o jeho aktuálním procesu - statusu.

 1. ke zpracování

  Prvním stavem po kliknutí na tlačítko odeslat je stav ke zpracování. V tomto stavu je kapmaň zpracovávána a připravována k odeslání na náš SMTP server.Status kampaně a rozesílání u služby klerk.
 2. odeslaná

  Jakmile se kampaň zpracuje a odešle na náš SMTP server, změní se stav na odeslaná. Tento stav neznamená, že Vaše e-maily odešly zákazníkům, ale že odšly z webového rozhraní na náš SMTP server. Ten si Vaše e-maily rozdělí do front a podle potřeby zpomalí jejich rozesílku, aby zajistil maximální doručitelnost dle pravidel a omezení u jednotlivých poskytovatelů (seznam, gmail, atd...)
  Status kampaně a rozesílání u služby klerk.
 3. ke zpracování, odložena na

  Pokud jste při odesílání kapmaně zvolili datum a čas, pro který se má kampaň odeslat, bude její status odložen ke zpracování na Vámi zadané údaje datumu a času.
  Status kampaně a rozesílání u služby klerk.

Tagy článku:

E-mail Klerk