Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

Jablonecké kulturní léto

Čtvrtek, 13. červenec, 2017

Stable.cz je partnerem Jabloneckého kulturního léta. V rámci něj je každý čtvrtek na letní scéně Eurocentra koncert ZDARMA!
13. 7. (čtvrtek), 17:00 
JONZ AND THE BAND (Izrael)
Indiefolková formace na evropském turné
Údálost na sociální síti Facebook.

Letní akce na domény

Pátek, 30. červen, 2017

Máme pro vás akce - registrace domén s koncovkami .EU (120,- Kč), .TOP (77,- Kč) pokračuje a navíc nově .INFO za 99,- Kč!!! Do konce léta tak můžete mít tyto domény doslova za pár kaček. Objednávejte přímo z administrace nebo na stable.cz.

Ceny jsou vedeny bez DPH.

Chyba při stahování pošty

Středa, 28. červen, 2017

V nočních hodinách došlo k chybnému přepisu v DNS pro e-mailový server. Krátkodobě byl tak záznam pro server příchozí pošty nedostupný. Záznam byl ihned obnoven, ale je možné, že poštovní klient, kde máte e-mailovou schránku nastavenou, má cache s nesprávným záznamem. Nastavte si tak prosím pro server příchozí pošty nové jméno z mail.stable.cz na imap.stable.cz.

Pokud změnu neprovedete, poštovní klient by měl automaticky znovu začít stahovat poštu s původním nastavením dnes kolem 20:00. Všechny zprávy budou do klientů v pořádku staženy.

Přistupování na e-mailové služby přes webmail.stable.cz zůstalo beze změny.


Za komplikace se velmi omlouváme.

Zaregistrujte si svoji .ART doménu

Pondělí, 19. červen, 2017

Nově máme v nabídce možnost registrace domény s koncovkou .ART! Pokud chcete mít svoji .ART doménu, objednejte si ji na Stable.cz za 361,- Kč na rok. Prodloužení domény na další období je zpoplatněno dle aktuálního ceníku. Ceny jsou bez DPH. Objednat můžete ze své administrace, nebo přímo na stable.cz.

Akce na registraci domén

Středa, 14. červen, 2017

Aktuálně pro vás máme žhavou letní nabídku na registraci domény s koncovkou .AGENCY, .LIFE, .SERVICES a .TODAY za pouhých 60,- Kč/první rok. Do konce léta tak můžete mít tyto domény za méně jak stovku (akce platí na objednávky do 31.8.2017, prodloužení domény dle aktuálně platného ceníku). Objednávejte teď na stable.cz, nebo přímo v administraci svého uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.stable.cz. Při platbě kartou je doména hned vaše! Uvedené ceny jsou bez DPH.
K doméně můžete využít minimální hosting (1MB na webovou vizitku a jednu emailovou schránku) ve variantě Parking a to zcela zdarma.

Vyhlášení soutěže Nápad roku 2017

Úterý, 13. červen, 2017

Gratulujeme výherci startupové soutěže Vodafone Nápad roku 2017, jejíž jsme hrdým partnerem. Hlavní cenu 300.000,-Kč si odnesl vítěz již 10. ročníku - projekt Drone n Base zakladatele Róberta Schochmanna.

Tento projekt využívá malé odolné drony, s nimiž hráči svádí vzájemné letecké souboje u sebe doma a propojuje tak virtuální prostředí s realitou. I další soutěžící „nápady“, které si rozdělily ceny za celkem 1 mil. Kč, stojí za shlédnutí – podívejte se na https://napadroku.cz/soutez/r2017/vysledky/#winners


Naše společnost Stable.cz věnovala do soutěže ceny v hodnotě 100 tis. Kč a tím dala najevo, že to s podporou startupů myslí opravdu vážně.

Videonávod - služba SMTP

Úterý, 6. červen, 2017

Využíváte náš SMTP server Klerk pro rozesílání hromadných e-mailových zpráv? Nyní máte možnost využít nové funkce UNSUBSCRIBE - link k odhlášení odběru na klerk.stable.cz. Zde je videonávod jak na to:

 

Odstávka systému pro .CZ domény

Úterý, 30. květen, 2017

Vážení zákazníci,

ve středu, 31. 5. 2017 mezi 0:00 - 4:00 proběhne odstávka systému správy .CZ domén - v této době bude systém nedostupný. Nebude tak možné ověřovat, registrovat, prodlužovat ani upravovat domény s koncovkou .CZ. Odstávka se nedotkne provozu webů a již nastavných funkcí na doménách.
Zároveň nebude dostupný ani systém pro správu mojeID.

Nastartujte se

Středa, 24. květen, 2017

Pokračujeme v podpoře start-upů! Stali jsme se partnerem programu Nastartujte se od Komerční banky. Účastí v tomto grantovém programu můžete výrazně zviditelnit svůj projekt mezi potenciálními zákazníky a obchodními partnery, navíc získat finanční odměnu a další ceny od partnerů. Přihlásit se může kdokoliv, kdo začíná podnikat a má zajímavý podnikatelský plán. Registrujte se na webu nastartujtese.cz.

TTL u CZ domén

Čtvrtek, 18. květen, 2017

Jak se projevilo snížení TTL v zóně .cz, o kterém jsme vás informovali na začátku března?
Podívejte se na blog od CZ.NIC , kde pro vás vše shrnuli - http://blog.nic.cz/2017/05/18/jak-se-projevilo-snizeni-ttl-v-zone-cz/


Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

Novinky

 • Středa, 18. říjen, 2017

  Zákaznická podpora

  Vážení zákazníci, nyní máte možnost zaslat nám autorizovaný požadavek přímo z administrace Vašeho u...
 • Středa, 4. říjen, 2017

  Odstávka systému pro správu domén

  Vážení zákazníci,dne 6.10.2017 dojde v čase od 01:00 do 03:00 k plánované odstávce služeb pro správu...
 • Archiv novinek


Telefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?