Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/users/stable/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/users/stable/stable.cz/app/models/UserModule.php on line 455
Historie novinek - Stable.cz

Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

Registrace domén o svátcích

Středa, 23. prosinec, 2009

Vážení zákazníci,

 o svátcích budou registrace a prodlužování domén prováděny pouze v pracovní dny a to je od 28.12 do 31.12 a poté již normálně od 4.ledna.

Pokud nutně potřebujete registraci .cz domén, použijte kvapem.cz a zvote platbu kartou.

Předem děkujeme za pochopení.

Nižší cena .cz domény

Čtvrtek, 17. prosinec, 2009

 

Při objednávce domény .cz u varianty parking je stanovena nová cena na 199,- Kč bez DPH. Pokud si objednáte jakýkoliv jiný webhostingový program získáte doménu zdarma. Do konce roku můžete také využít naši vánoční akce 50% sleva na webhosting.

Registrace domény .eu, .com a .net s diakritikou

Úterý, 15. prosinec, 2009

Od dnešního dne je možné u nás objednávat a registrovat domény EU, COM a NET s háčky a čárkami (IDN). Objednávka na Stable.cz byla upravena tak, aby bylo možné tyto speciální domény objednat. Pokud jste již naším zákazníkem a máte u nás objednané služby či domény, přihlaste se do své administrace na adrese webadmin.stable.cz a objednávku proveďte zde. Pro nové klienty slouží objednávka na Stable.cz.

Vánoční sleva 50% na hostingové služby.

Pátek, 4. prosinec, 2009

Připravili jsme pro vás slevu na hostingové programy Mini, E-mailStandard nebo Profi  ve výši 50%. 

Jedinou  podmínkou je zadat slevový kód "profi-stable" při objednávce. Nelze využít k prodloužení stávajících služeb.  Sleva se vztahuje na objednávky webhostingu při první fakturačním období.

Více informací na: http://www.stable.cz/slevovy-kod-web-hosting/

Nová webová administrace

Čtvrtek, 22. říjen, 2009

Vážení zákazníci,

 bylo nasazeno nové webové rozhraní, webadmin, a mezi hlavní novinky patří objednávka a webFTP. Věříme, že se Vám v něm bude lépe pracovat. Všechny předchozí chyby by měly být opraveny.Přesto se však mohou objevit chyby, v tomto případě prosímo o nahlášení na email info@stable.cz.

Předem děkujeme za spolupráci a přejeme příjemné užívání.

MITON CZ registruje více než 9 000 domén s koncovkou .cz

Středa, 23. září, 2009

Registrátor českých domén MITON CZ, který je provozovatelem a vlastníkem webhostingu Stable.cz od včerejšího dne registruje více jak 9000 domény s koncovkou .cz.

Doménovécentrum.cz expirované domény

Středa, 23. září, 2009

Stránky www.domenovecentrum.cz rozšířili svoje služby. V první řadě si můžete prohlídnout seznam expirujících (propadajících) .cz domén a to až tři dny před jejich uvolněním. Další novinkou je umístění domény .cz do našeho hlídače, který vás bude informovat zda doména nezačne propadat a nebude volná k registraci.

Odstávka DSDng systému

Čtvrtek, 3. září, 2009

Vážení zákazníci,

v úterý, 19.9.2009 v čase d 23:00 do 3:00 (16.0.) proběhne planovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný.

Omlouváme se za případně způsobené problémy.

 


 

Nasazení primárního mailserveru

Pátek, 28. srpen, 2009

Vážení zákazníci v noci z 30.8. od 23:00 hod. do 31.8. - 6:00 hod. bude plánovaně odstaven emailový systém za účelem převodu služeb na primární server.  Omlouváme se za případné komplikace.

Záložní mailserver

Středa, 26. srpen, 2009

Vážení zákazníci, emailové služby fungují z našeho záložního systému, který se během dnešního dne stabilizoval. I přesto může docházet ke krátkodobým výpadkům. Omlouváme se za potíže a věřte, že intenzivně pracujeme na obnovení služeb z hlavní serveru.


Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

Novinky

 • Středa, 19. říjen, 2016

  Nebojte se internetu

  Stále tápete ve světě internetu? Pojmy jako sociální sítě, hoax, on-line platby a nakupování jsou pr...
 • Úterý, 18. říjen, 2016

  Zaslání chybných dokladů

  Vážení zákazníci, některým z vás byly dnes vygenerovány a na email zaslány výzvy k úhradě, ve který...
 • Archiv novinek


Telefon: 480 020 191 | GSM: 775 748 630 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?