Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

NOVINKY VE SLUŽBĚ PRO HROMADNÝ E-MAILING

Úterý, 5. září, 2017

Naše služba Klerk pro rozesílání hromadné pošty neustále prochází úpravami dle potřeb našich zákazníků.

Nově tak můžete ve webové administraci sledovat statistiky otevření vašich e-mailů (Open Rate) a odhlášení odběratelů z databáze (Opt-out Rate). Další užitečnou funkcí bude určitě možnost vymazat z databáze všechny chybné kontakty stisknutím jednoho tlačítka. Pokud chcete vše vyzkoušet, jděte na https://klerk.stable.cz.

Dočasné omezení objednávky .SK domén

Čtvrtek, 31. srpen, 2017

Vážení zákazníci,

dnes byla na našich službách omezena možnost objednat registraci či převod domén s koncovkou  .sk. Ode dneška až do pondělí 4.9. 2017 dochází na Slovensku ke kompletní změně systému pro správu jejich národní domény a tak bude systém nedostupný.

Držíme kolegům na Slovensku palce, aby veškeré změny proběhly bez problémů a v pondělí pak bude možné znovu .SK domény administrovat, regsitrovat a prodlužovat.

 

Změna systému u .SK domén

Čtvrtek, 24. srpen, 2017

Slovenský registr sk-nic.sk převádí správu domén pod nový systém a mění pravidla domény .sk!

Migrace bude probíhat dne 31.8.2017 od 22:00 hod. až do 2.9.2017 do 8:00 hod. V době migrace NEBUDE možné provádět jakékoliv úkony na .sk doménách, nebude dostupný starý ani nový systém.

Domény s expirací okolo 1. 9. je nutné prodloužit před spuštěním migrace, aby nedošlo k jejich znefunkčnění. Prosíme proto o kontrolu údajů u vašich .sk domén v administraci a pokud máte aktuálně neuhrazený doklad na prodloužení domén, prosíme o jeho včasnou úhradu.

Už se vám to také stalo?

Čtvrtek, 27. červenec, 2017

Někteří naši zákazníci byli telefonicky a následně e-mailem kontaktováni společností, která nabízí registraci tzv. párové domény (např. k doméně stable-test.cz nabízí registraci domény stabletest.cz) a její nasměrování na aktuální doménu. To vše za cenu daleko vyšší, než je cena běžné registrace u nás. Navíc službu směrování domény pro vás provádíme zdarma! Buďte obezřetní a s důvěrou se ohledně registrace další domény obraťte na nás. Registraci i směrování domén pro vás zajistíme za zlomek ceny, kterou vám tato společnost nabízí.

Kontaktní údaje na nás najdete na https://www.stable.cz/zakaznicka-podpora/kontaktujte-nas/

Aktualizace údajů

Středa, 26. červenec, 2017

Stále častěji se na nás obracíte s žádostí o změnu fakturačních údajů (e-mail, adresa, apod.) na zálohovém listu nebo faktuře. Doporučujeme všem zákazníkům aktualizaci osobních či fakturačních údajů v administraci Vašeho uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.stable.cz. Podrobný postup naleznete v naší nápovědě nebo v tomto vidoeo návodu:

Jablonecké kulturní léto

Čtvrtek, 13. červenec, 2017

Stable.cz je partnerem Jabloneckého kulturního léta. V rámci něj je každý čtvrtek na letní scéně Eurocentra koncert ZDARMA!
13. 7. (čtvrtek), 17:00 
JONZ AND THE BAND (Izrael)
Indiefolková formace na evropském turné
Údálost na sociální síti Facebook.

Letní akce na domény

Pátek, 30. červen, 2017

Máme pro vás akce - registrace domén s koncovkami .EU (120,- Kč), .TOP (77,- Kč) pokračuje a navíc nově .INFO za 99,- Kč!!! Do konce léta tak můžete mít tyto domény doslova za pár kaček. Objednávejte přímo z administrace nebo na stable.cz.

Ceny jsou vedeny bez DPH.

Chyba při stahování pošty

Středa, 28. červen, 2017

V nočních hodinách došlo k chybnému přepisu v DNS pro e-mailový server. Krátkodobě byl tak záznam pro server příchozí pošty nedostupný. Záznam byl ihned obnoven, ale je možné, že poštovní klient, kde máte e-mailovou schránku nastavenou, má cache s nesprávným záznamem. Nastavte si tak prosím pro server příchozí pošty nové jméno z mail.stable.cz na imap.stable.cz.

Pokud změnu neprovedete, poštovní klient by měl automaticky znovu začít stahovat poštu s původním nastavením dnes kolem 20:00. Všechny zprávy budou do klientů v pořádku staženy.

Přistupování na e-mailové služby přes webmail.stable.cz zůstalo beze změny.


Za komplikace se velmi omlouváme.

Zaregistrujte si svoji .ART doménu

Pondělí, 19. červen, 2017

Nově máme v nabídce možnost registrace domény s koncovkou .ART! Pokud chcete mít svoji .ART doménu, objednejte si ji na Stable.cz za 361,- Kč na rok. Prodloužení domény na další období je zpoplatněno dle aktuálního ceníku. Ceny jsou bez DPH. Objednat můžete ze své administrace, nebo přímo na stable.cz.

Akce na registraci domén

Středa, 14. červen, 2017

Aktuálně pro vás máme žhavou letní nabídku na registraci domény s koncovkou .AGENCY, .LIFE, .SERVICES a .TODAY za pouhých 60,- Kč/první rok. Do konce léta tak můžete mít tyto domény za méně jak stovku (akce platí na objednávky do 31.8.2017, prodloužení domény dle aktuálně platného ceníku). Objednávejte teď na stable.cz, nebo přímo v administraci svého uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.stable.cz. Při platbě kartou je doména hned vaše! Uvedené ceny jsou bez DPH.
K doméně můžete využít minimální hosting (1MB na webovou vizitku a jednu emailovou schránku) ve variantě Parking a to zcela zdarma.


Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

Novinky

 • Čtvrtek, 18. leden, 2018

  COOL domény

  Nabídka pro fajnšmekry ;-) Máme pro vás akční ceny na nové registrace domén .COOL a .COMPANY! Domény...
 • Pátek, 12. leden, 2018

  Formulář na změnu držitele

  Potřebujete změnit vlastníka domény, nebo upravit kontaktní údaje u domény? Nově máte možnost zažád...
 • Archiv novinek


Telefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?