Stable.cz - profesionální hostingHistorie novinek

Středa, 26. červenec, 2006

Na základě námětů uživatelů byl zaktualizován beta webmail. Nyní lze používat funkce jako hledání, rozepsané zprávy a další. Těšíme se na Vaše připomínky.

Úterý, 25. červenec, 2006

Od dnešního dne je možné nastavení přesměrování zaparkovaných domén na jinou doménu. Tuto službu si může každý sám aktivovat a měnit ve svém webadminu a to i bez zásahu zákaznické podpory.

Čtvrtek, 22. červen, 2006

Od dnešního dne můžete testovat Nový webmail. Přihlašovací jméno vyplňujte včetně domény (tedy např. info@stable.cz). Nebo se přihlašujte odkazem ve svém webadminu kliknutím na odkaz s obálkou s nápisem BETA, zobrazený u každé emailové schránky. Budeme rádi, když si uděláte čas a v MENU (vpravo nahoře) nám odkazem Náměty, prostřednictvím speciální emailové schránky, sdělíte Vaše náměty a připomínky.

Středa, 7. červen, 2006

Upozorňujeme všechny zákazníky, že po několika upozorněních bude od 21.6.2006 umožněno odesílání pošty pouze pomocí SMTP serveru smtp.stable.cz. Prosíme zkontrolujte si nastavení poštovních klientů dle návodu.

Neděle, 4. červen, 2006

Během dne docházelo k opakovaným výpadkům pošty. Toto bylo způsobeno hardwarovým problémem na mailserveru mail.stable.cz. Za celou situaci se velice omlouváme.

Středa, 24. květen, 2006

Proběha úprava a aktualizace referencí našeho webhostingu. Nyní zde najdete i náhledy hostovaných stránek.

Středa, 10. květen, 2006

Všichni zákazníci nyní mají standardně možnost editovat (pro prezentaci své doméně) soubor .htaccess přes formulář ve webové administraci. Více informací najdete ve webadminu nebo v našich FAQ.

Pondělí, 1. květen, 2006

Vzhledem k dokončení přesunu primárních hostingových serverů dojde v pátek 5.5. mezi 4:30 až 6:00 ráno k nedostupnosti jednotlivých serverů. Za komplikace se velice omlouváme.

Úterý, 11. duben, 2006

Z důvodu zkvalitňování služeb se v pátek 14.4. budou přesouvat primární produkční servery do nového housing centra. Z tohoto důvodu bude od 22:00 do sobotních ranních hodin dochazet k výpadkům. Velice se Vám omlouváme za případné potíže.

Pátek, 7. duben, 2006

Spuštěna akce víkend pro dva. Objednejte si variantu standard nebo profi na dva roky a získejte víkendový pobyt pro dvě osoby.


Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

Novinky

 • Čtvrtek, 18. leden, 2018

  COOL domény

  Nabídka pro fajnšmekry ;-) Máme pro vás akční ceny na nové registrace domén .COOL a .COMPANY! Domény...
 • Pátek, 12. leden, 2018

  Formulář na změnu držitele

  Potřebujete změnit vlastníka domény, nebo upravit kontaktní údaje u domény? Nově máte možnost zažád...
 • Archiv novinek


Telefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?