Naši partneři

Vyberte si sami z nabídky našich partnerů nebo nechte vše na nás. Stačí označit ty, kteří jsou vám sympatičtí a odeslat vše jednou poptávkou. My za vás zjistíme, zda mají aktuálně volné kapacity a na základě našich zkušeností vám doporučíme ty pravé přesně pro vás.

 
Weby do 20.000,-Kč
Weby za 20-100 tis. Kč
Weby nad 100 tis. Kč
E-shopy do 30 tis. Kč
E-shopy 30-100 tis. Kč
E-shopy nad 100 tis. Kč
Copywriting, PPC, SEO, FB
Informační a rezervační systémy
E-mailing
Grafika

Shopeca

Weby za 20-100 tis. Kč E-shopy 30-100 tis. Kč

E-shopové řešení na míru, správa e-shopů a webů pod jedním účtem. On-line prodeji rozumíme a rádi vám pomůžeme.

Shopeca s.r.o. působí z Liberce na území celé České republiky. Staráme se o to, aby váš e-shop fungoval a stále se rozrůstal. Hlídáme za vás trendy či zákonné povinnosti a proaktivně je implementujeme. Pro nás je každý zákazník jedinečný a přistupujeme k němu maximálně individuálně.

https://shopeca.cz/

Linketica

Copywriting, PPC, SEO, FB

Reklamní platforma pro snadný nákup PR článků a zpětných odkazů od bloggerů či magazínů a zmínek na sociálních sítích od influencerů.

Linketica.com je reklamní tržiště, jež má za cíl spojovat inzerenty v podobě firem a jednotlivců toužících po propagaci svých služeb či produktů a influencerů či tvůrců textového obsahu, kteří jsou schopni inzerentům vytvořit kvalitní reklamní příspěvky a PR články na míru, jež pomohou růstu jejich podnikání.

https://linketica.com/

Dogfish

Weby za 20-100 tis. Kč Copywriting, PPC, SEO, FB Informační a rezervační systémy E-mailing + další 1

Tvoříme propracované weby, už 14 let. Design, kód a obsah a navrhujeme v synergii s podstatou značky tak, aby si vás v dobrém pamatovalo co nejvíc lidí.

Na prvním dojmu si dejte záležet. Kvalitní grafika a texty umí skvěle přilákat pozornost. Vaše služby a produkty představíme jasně, přehledně a přitom přitažlivě. Kromě webů děláme animovaná videa, pomoc se strategií, ux design aplikací, newslettery a jiné marketingové aktivity na špičkové úrovni za rozumnou cenu.

https://www.dogfish.cz/

DYNWEB

Weby za 20-100 tis. Kč E-shopy 30-100 tis. Kč Informační a rezervační systémy Grafika Weby nad 100 tis. Kč E-shopy nad 100 tis. Kč + další 3

Špičkové technologie (PHP7, Vue.js, CSS3, Elasticsearch) používáme k tvorbě rychlých a přehledných webů, shopů a aplikací na míru. Máme 20 let zkušeností.

Tvoříme webová řešení s krátkou návratností: weby, internetové obchody, aplikace s důrazem na individuální vzhled, snadné používání, rychlost a bezpečnost. Dokážeme návštěvníky přivést i zpětně vyhodnocovat jejich chování. Za 20 let máme zákazníky v ČR i v Evropě, rádi budeme spolupracovat i s Vámi, neváhejte se ozvat!

https://dynweb.cz/

OP WEB

Weby za 20-100 tis. Kč E-shopy 30-100 tis. Kč Copywriting, PPC, SEO, FB Informační a rezervační systémy E-mailing + další 2

Vytvoříme vybroušené webové stránky, e-shop, který bude vydělávat nebo aplikaci na míru. Stavíme na 12+ letech zkušeností a klientech, kterým projekty dobře fungují.

Projektům se věnujeme individuálně, společně najdeme ideální řešení a pustíme se do jeho realizace. Umíme nabídnout komplexní, full-service přístup = po spuštění projektu se neloučíme, ale teprve začínáme. Pomůžeme s kompletní propagací projektu, správnou analytikou a postupným rozvojem projektu.

https://www.opweb.cz/

GlamCoding

Weby do 20.000,-Kč E-shopy do 30 tis. Kč Informační a rezervační systémy Grafika + další 1

Ať potřebujete webovou prezentaci, nabídku portfolia, e-shop či jen prostou vizitku. Nic není problém. Nasloucháme každému vašemu přání a proměňujeme ho ve funkční realitu.

Jako bonus budete mít k dispozici vlastní redakční systém, který vám umožní spravovat obsah webu svépomocí. Jsme vám k ruce v každé fázi projektu. Od konzultace u kávičky, přes hledání nejlepšího směru až po jeho finalizaci. Postaráme se také o SEO optimalizaci a zprostředkování reklamy. Vše kolem webu tak máte na jednom místě. Jsme ranní ptáčata i noční sovy. Nabízíme podporu 24/7 zdarma.

https://glamcoding.com/

FIRA Media

Weby za 20-100 tis. Kč E-shopy 30-100 tis. Kč Informační a rezervační systémy

Vyvíjíme weby, e-shopy nebo interní systémy, které zvyšují konverzní výkon a podporují brand.

Naprogramovat se dá cokoli, je ale potřeba si vše pořádně vyspecifikovat a naladit se s klientem na stejnou notu. Jde nám především o dlouhodobou spolupráci, která je oboustranně přínosná. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a snažíme se nebýt pouze pasivním dodavatelem, ale vnášíme i vlastní nápady.

https://www.firamedia.cz/

ShopUp

Weby za 20-100 tis. Kč E-shopy do 30 tis. Kč E-shopy 30-100 tis. Kč Weby nad 100 tis. Kč E-shopy nad 100 tis. Kč + další 2

Děláme e-shopy a weby, které podpoří vaše podnikání. Naplno a napořád. Ať rostete nebo potřebujete nové funkce, stránky se vždy přizpůsobí. Fungují totiž na širokém modulárním systému. Sami jsme jej vyvinuli.

S ShopUpem zvládnete více všeho – multi skladové, multi jazykové a multi měnové řešení poskytuje neomezený prostor pro růst. Váš e-shop či web navíc vytvoříme od A do Z. Od analýzy konkurence a vedení projektu přes nastavení automatizace a kódování až po textaci stránek a jejich zabezpečení.

https://shopup.cz/

Ondřej Rais

Weby do 20.000,-Kč Weby za 20-100 tis. Kč Informační a rezervační systémy

Tvorba informačních systémů, webů, programování a penetrační testování. Služby pověřence pro ochranu osobních údajů a konzultace ohledně směrnice EU GDPR.

  • Webové systémy vycházející z ověřeného základu a doplněné o funkce vytvořené na míru potřebám zákazníka.
  • Tvorba moderních webových stránek s možností správy obsahu pomocí uživatelského rozhraní.
  • Služby certifikovaného pověřence pro ochranu osobních údajů, konzultace ohledně směrnice EU GDPR a bezpečnosti informací.

https://www.ondrejrais.dev/

D-EVO GRAPHIC

Weby za 20-100 tis. Kč E-shopy 30-100 tis. Kč Informační a rezervační systémy Grafika + další 1

Navrhujeme, tvoříme moderní a kreativní grafiku, která funguje.
Přivedeme váš projekt k životu a proměníme vaši vizi ve skutečnost.

Vyvíjíme weby, eshopy, zajišťujeme focení produktů a marketing tak nejlépe,
jak jen umíme.

Zakládáme si na přátelském jednání s profesionálním přístupem.
Snažíme se vždy přijít na co nejefektivnější řešení a prodat váš online
business co nejlépe!

https://d-evo.cz/