Partnerský program

Vytváříte weby nebo e-shopy? Doporučujete zákazníkům hosting nebo virtuální servery a nic z toho nemáte? Sníte o pasivním příjmu a nevíte, jak na to? Staňte se naším partnerem a dostanete nadstandardní provize. Ty jsou navíc trvalé a budou mít i v budoucnosti stejnou výši.

Spolupracovat s námi můžete dvěma způsoby. Záleží jen na tom, zda se o své zákazníky chcete starat nebo zda to necháte na nás a budete dělat svou práci. Možná je i kombinace obou druhů partnerství.

Provizní partner

Doporučujte služby Stable.cz vašim zákazníkům nebo známým.  Můžete je pro ně přímo objednávat pod vaším účtem, ale také o vás a vaší provizi nemusí zákazník vůbec vědět. Provize se načítá každý měsíc na váš účet. Zákazník komunikuje přímo se Stable.cz a plně využívá naší podpory. Vy se o nic dalšího nemusíte starat a můžete se věnovat své práci.

VHODNÉ PRO:
tvůrce webů, e-shopů, aplikací, informačních systémů, programátory, marketéry

Stable partner

Pokud chcete zachovat přímý kontakt se svými zákazníky a jste zvyklí jim poskytovat kompletní servis. Služby u nás nakupujete se zvýhodněním a přeprodáváte je zákazníkům sami za vámi určenou cenu. Na nás je pouze správa vašich služeb. Stable partnerem se můžete stát, pokud máte vlastní VPS nebo pokud bude na vašem účtu více hostingů s průměrným měsíčním obratem přesahujícím 1000 Kč bez DPH.

VHODNÉ PRO:
webová studia, společnosti zabývající se tvorbou e-shopů na vl. řešení, společnosti poskytující zákazníkům kompletní servis vč. hostingu

 Provizní partnerStable partner
Fakturace služeb na koncového zákazníka přímo na partnera
Přístup k API NE ANO
Zajištění podpory Stable.cz partner
Kustomizace NE ANO
Nastavení cen dle Stable.cz záleží na partnerovi
Odměna

Z čeho získáte provizi nebo slevu?

  • webhosting Stable.cz - 30%
  • virtuální i dedikované servery - 10%
  • SSL certifikáty - jednorázově 10%
  • SMTP Klerk - e-mailingová služba - 100Kč (z každého zákazníka)

Příklad výpočtu provize

Provizní partner Honza Novák se už 5 let živí jako freelancer. To s sebou samozřejmě přináší nevyrovnanost příjmů. Pro své zákazníky Honza dělá především aplikace a informační systémy. Nepohrdne ale ani webem na WordPressu či e-shopem, který připraví na Woocommerce. Vzhledem k tomu, že je sám, nechce se zákazníky vyřizovat fakturaci ani správu hostingu. Rozhodl se proto být provizním partnerem. Na jeho účtu je vedeno 32 zákazníků s různými službami. 5 z nich jsou větší e-shopy a mají vlastní virtuální servery. Na příkladu níže je vidět, že v měsíci únoru si několik jeho zákazníků prodloužilo hosting a jeden si koupil SSL certifikát. Z pravidelné měsíční fakturace dalších zákazníků za servery a e-mailingovou službu SMTP Klerk mu na účet přibyly také nějaké ty provize. Celkem tak Honza vyfakturuje Stable.cz více než 6 tisíc. A to je určitě pasivní příjem, který ho ale za měsíc nestál ani minutu práce. Vlastně ano. 3 minuty mu trvalo vystavení faktury.

PRODUKT VÝŠE PROVIZE
Zákazník 1 - virtuální server (2/2019), e-maily, zálohování 138 Kč
Zákazník 1 - SSL certifikát Global Sign na 2 roky 176 Kč
Zákazník 1 - služba SMTP Klerk (2/2019) 100 Kč
Zákazník 2 - hosting STANDARD - 12 měsíců 792 Kč
Zákazník 2 - navýšení prostoru pro e-maily +5GB - 24 měsíců 720 Kč
Zákazník 3 - virtuální server (2/2019), e-maily, zálohování 98 Kč
Zákazník 4 - hosting MINI - 24 měsíců 489 Kč
Zákazník 5 - virtuální server (2/2019), e-maily, zálohování 534 Kč
Zákazník 6 - virtuální server (2/2019), e-maily, zálohování 98 Kč
Zákazník 7 - hosting PROFI - 24 měsíců 2448 Kč
Zákazník 8 - hosting MINI - 12 měsíců 275 Kč
Zákazník 8 - služba SMTP Klerk (2/2019) 100 Kč
Zákazník 9 - virtuální server (2/2019), e-maily, zálohování 98 Kč
Zákazník 10 - služba SMTP Klerk (2/2019) 100 Kč
Zákazník 11 - služba SMTP Klerk (2/2019) 100 Kč
CELKEM ZA 1 MĚSÍC (bez DPH) 6 266 Kč

 

Co je vlastně kustomizace?

Jako jedni z mála na českém trhu umožňujeme zákazníkům s vlastním serverem, aby náš server prezentoval svým zákazníkům pod vlastní značkou (brandem). Konečný zákazník tak vůbec nemusí tušit, že spolupracujete s naší společností, která za vás server spravuje. Můžete si upravit webovou administraci přidáním vlastního loga, změnou barev nebo nahráním vlastního CSS. Co umí naše kustomizace, se dočtete na speciální produktové stránce.

Chci bližší informace o partnerství

Informujeme Vás, že Vaše osobní údaje zpracováváme pro účel plnění Smlouvy o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen. Nakládání s Vašimi údaji je upraveno Zásadami zpracování osobních údajů.