Pomáháme

Naše společnost se každý rok účastní akcí na pomoc druhým ať už formou věcných či peněžních darů. Snažíme se pomáhat potřebným v našem okolí a rádi poskytneme příspěvek někomu, kdo naší pomoc opravdu ocení. Pokud máte nápady a náměty na akce, rádi je uslyšíme a prodiskutujeme možnost, jak bychom se v nich mohli angažovat a potřebným pomáhat. Procentuální zisky z naší celoroční práce věnujeme těm, které je potřebují nejvíce. Budeme rádi, pokud se k nám přidáte. Pomáhejme lidem v nouzi, pomáhejme s radostí, pomáhejme spolu :-)

rok 2018

V tomto roce jsme se rozhodli přispět malé Marušce, která onemocněla akutní lymfoblastickou leukémií a podpoříme tak sbírku Maják pro Marušku. Chceme tak pomoci Marušce a její mamince v těžké chvíli. Proto věnujeme z každé prodloužené nebo nově zaregistrované domény v období od 1. 12. 2018 do 31.12. 2018 15 % z celkové hodnoty všech objednávek. Započítávají se objednávky realizované a zaplacené do 31. 12. 2018 včetně. 

Jak můžete ještě pomoci?

Nepotřebujete zrovna prodlužit nebo kupovat doménu, ale chcete pomoci? Stačí poslat úplně libovolnou částku přímo Marušce na transparentní účet 286015899/0300.

Jsme hrdým partnerem těchto akcí:

 • Florbalového klubu FBC Liberec
 • Pěveckého sboru Iuventus, gaude!
 • Jabloneckého kulturního léta
 • Srazu turistů za posledním puchýřem do Semil

rok 2017

Darovali jsme prostředky pro šestiletého Jiříka z Liberce, kterému jsme přispěli na účinnou speciální rehabilitaci. Na darované částce jste se podíleli také vy všichni, kdo jste si v tom roce zaregistrovali nebo prodloužili doménové jméno. Z každé takovéto akce putovalo 15% do sbírky, kterou se podařilo naplnit na krásných 14 010,- Kč.

 • Když můžeme, tak pomůžeme..., a my hlavně chceme! Dlouhodobější podporu proto poskytujeme libereckému florbalovému klubu FBC Liberec a dětskému pěveckému sboru Iuventus, gaude!
 • V letošním roce jsme byli vidět i mezi sponzory Jabloneckého kulturního léta a přispěli jsme na hasičský sport - SH ČMS - SDH Horní Hanychov.
 • Menší částku jsme také poslali na projekt Radost dětem. Jsme moc rádi, že každý rok můžeme i díky vám všem finančně pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují.
 • Částku 14 010 Kč jsme proto věnovali Jiříkovi na speciální rehabilitační metodu THERAsuit. Ta mu výrazně pomáhá v pohybovém rozvoji.

rok 2016

 • V roce 2016 jsme se doslechli o potřebách speciální mateřské školy HLÁSKA z Jablonce nad Nisou. Za každou prodlouženou nebo nově zaregistrovanou a zaplacenou doménu v období od 1. 12. do 31. 12.2016 včetně jsme přispěli na provoz této mateřské školy 15 % z celkové hodnoty těchto objednávek. Po ukončení akce se celková částka daru vyšplhala na 13 770 Kč.

Jsme hrdým partnerem těchto akcí:

 • Florbalového klubu FBC Liberec

rok 2015

 • Vybrali jsme 20 000 Kč pro psí útulek Azyl Pes Krásný les. Pořídili jsme za to 170 kg krmiva pro psy a pro kočky, misky na krmivo a několik hraček.
 • Druhým útulkem, který jsme se rozhodli podpořit a pro který se podařilo vybrat 12 000 Kč, byl psí útulek Dášenka, kterému jsme k jeho provozu také přispěli zakoupením krmiva.

rok 2014

Dar pro OS Svítání www.os-svitani.cz předán. Děkujeme všem uživatelům našich služeb. Díky nim jsme mohli předat dar 10420 Kč na podporu hiporehabilitace dětí. http://instagram.com/p/x4J5CVtANw/

I díky uživatelům našich služeb se povedlo vybrat 10 000 Kč pro psí útulek Skřivany. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

rok 2013

 • Vybrali jsme 10 000 Kč pro psí útulek Dášenka u Jablonce nad Nisou. Nakoupili jsme v této hodnotě krmivo a další potřeby, které jsou pro provoz útulku nezbytné.

I díky uživatelům našich služeb se povedlo vybrat 10 000 Kč pro psí útulek u Jablonce nad Nisou. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

rok 2012

 • Přispěli jsme částkou 5 000 Kč psímu útulku Skřivany. Za tyto finance jsme nakoupili krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje.

I díky uživatelům našich služeb se povedlo vybrat 5 000 Kč pro psí útulek Skřivany. Za vybrané prostředky bylo nakoupeno krmivo a další potřeby, které útulek k provozu potřebuje. Děkujeme všem uživatelům a věříme, že pejsci mají o něco spokojenější život.

rok 2011

Ani v roce 2011 jsme nezapomněli, že je potřeba pomáhat druhým. Díky uživatelům, kteří si zakoupili naše služby, můžeme i letos podpořit společnost Člověk v tísni. Jménem všech uživatelů hostingových služeb byl zakoupen certifikát v hodnotě celkem 7 500 Kč! Jsme potěšení, že tyto finance mohou alespoň trochu pomoci tam, kde je to opravdu potřeba.

Děkujeme všem uživatelům za přízeň a věříme, že i díky vám budeme moci příští rok pokračovat v této tradici.

rok 2010

Jsme rádi, že naše společnost pomohla mnoha lidem s umístěním a tvorbou jejich nového webu.

Na začátku roku 2010 jsme si předsevzali, že z každého objednaného placeného hostingu dáme 10 Kč společnosti Člověk v tísni. V některých případech je to až 1/5 ze zaplacené částky.

Nakonec je z toho krásných 4 500 Kč a jsme velmi rádi, že můžeme tyto prostředky poskytnout někomu, kdo je smysluplně a beze zbytku využije.

Tímto děkujeme především vám, kteří jste si placený hsotingový program zřídili a tím umožnili i realizaci tohoto daru!

Sponzoring

Provozujete zajímavý neziskový web? Ozvěte se nám a pokud nás váš projekt zaujme, rádi vám poskytneme webhostingový program zdarma.

Výběr ze sponzorovaných webů: