Aleš Přistál

Jednatel společnosti
Aleš Přistál

Aleš Přistál

Jednatel společnosti

Webmotion je full-service internetová agentura v oblasti webdesignu a e-mail marketingu poskytující řešení na míru. Jejich filozofií je vytvářet projekty, které kladou důraz na potřeby klienta. Zkrátka profesionální tým designérů, developerů, SEO analytiků, odborníků na sociální média, za které mluví jejich výsledky.

Čeho si na spolupráci s námi a na našich službách nejvíce ceníte?
Spolupracujeme od počátků fungování naší agentury, dlouhých 7 let a neměnili bychom. Za svou existenci jsme měli možnost pro naše zákazníky spravovat externí poskytovatele služeb. Díky dlouholeté praxi tak víme, kde nám poskytnou kvalitní služby a profesionální poradenství. Jsme proto rádi, že máme na technické věci partnera na kterého je spolehnutí.


V čem se podle vás lišíme od jiných hostingů? Proč jste si vybrali zrovna nás?
Máme-li problém můžeme kdykoliv zavolat a problém na webhostingu nebo některém z našich virtuálních serverů je obratem vyřešen. Profesionální tým, který nám už mnohokrát pomohl v náročných situacích, kdy bylo zapotřebí i ve večerních hodinách rychle upravit nastavení serverů pro bezproblémový chod projektu.


Jaký konkrétní problém jsme vám pomohli vyřešit?
Největší pomocí v poslední době je jednoznačně KLERK a období, kdy se zaváděl DKIM a další konfigurace pro rozesílání většího množství e-mailových zpráv. Jelikož poskytujeme webový nástroj pro e-mail marketing, potřebujeme k němu i kvalitní poštovní server s celou řadou služeb/nastavení, které si právě v KLERKu můžeme sami nastavit a zkontrolovat správnou konfiguraci domén, které nemáme ve své správě.


Komu naše služby doporučujete?
Služby doporučujeme jak malým, tak i velkým projektům. Díky vlastní infrastruktuře a non-stop podpoře severů se dají jednotlivé požadavky velmi rychle přizpůsobit. Vše lze tak jednoduše spravovat přes webové rozhraní, ať už se jedná o velký projekt, nebo malou rodinnou prezentaci.