Filip Mikschik

Founder and CEO
Filip Mikschik

Filip Mikschik

Founder and CEO

StartupJobs je pracovní portál pro startupy, e-commerce a technologické firmy, který za sedm let své existence pomohl najít práci více než 10 000 lidem a aspoň jednoho člena týmu získaného přes StartupJobs má přes 1000 firem. StartupJobs vyrostlo v ČR, ale působí již i v Polsku a po akvizici StartupJobs.com budují nejlepší pracovní portál pro startupy na světě.

Čeho si na spolupráci s námi a na našich službách nejvíce ceníte?
Obecně bych řekl, že si nejvíc cením toho, že mohu v noci v klidu spát a nebát se, že mě ráno čeká nějaké nepříjemné překvapení. A pokud už nastane něco mimořádného, vždy se o všem rychle dozvím a vše je rychle vyřešeno. Zároveň se mi moc líbí i osobní, lidský přístup. Člověk ví, že na druhé straně je parta lidí, kteří se snaží, aby vše šlapalo a záleží jim na kvalitě služby, ne nějaké anonymní call centrum, které váš nefunkční web vlastně nezajímá.


V čem se podle vás lišíme od jiných hostingů? Proč jste si vybrali zrovna nás?
Historicky jsme ve StartupJobs.cz využívali dva hostigny a měli jsme štěstí, protože byly oba výborné. Ten první nám pomohl vzniknout, ale jakmile jsme přerostli parametry nejvyššího tarifu a začali mít individuální požadavky, přišel čas najít profesionály s individuálním přístupem. Rozhodování bylo překvapivě jednoduché, jen jsem se zeptal pár kolegů z byznysu, kde mají hosting a jak jsou spokojeni. A všichni řekli Stable. Od té doby běžíme na Stable.cz také.


Jaké konkrétní problémy jsme vám pomohli vyřešit?
Co je hlavní, tak všechny. Ať už to byla protelefonovaná noc při přechodu na náš nový systém, kdy jsme adminy ze Stablu v podstatě považovali za členy týmu, protože s námi touhle těžkou zkouškou prošli. Přes to, že jsme čas od času přišli s úplně novou technologií, ale nikdy neslyšeli ne a lidé ze Stablu nám to vždy rozchodili, ač to určitě nebylo i pro ně jednoduché. Po stovky drobných ticketů, které byly prostě vyřešeny.


Komu naše služby doporučujete?
Myslím, že tu největší hodnotu u Stable najdou firmy a projekty, které přerostou parametry konvenčního hostingu a potřebují už prostě něco profesionálního. Firmy, co chtějí mít na druhé straně partnera, se kterým se dá bavit a vše domluvit.