Novinky Stable.cz - profesionální hosting a webhostinghttp://www.stable.czhosting<![CDATA[Aktualizace údajů]]>Stále častěji se na nás obracíte s žádostí o změnu fakturačních údajů (e-mail, adresa, apod.) na zálohovém listu nebo faktuře. Doporučujeme všem zákazníkům aktualizaci osobních či fakturačních údajů v administraci Vašeho uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.stable.cz. Podrobný postup naleznete v naší nápovědě nebo v tomto vidoeo návodu:

]]>
<![CDATA[Jablonecké kulturní léto]]>Stable.cz je partnerem Jabloneckého kulturního léta. V rámci něj je každý čtvrtek na letní scéně Eurocentra koncert ZDARMA!
13. 7. (čtvrtek), 17:00 
JONZ AND THE BAND (Izrael)
Indiefolková formace na evropském turné
Údálost na sociální síti Facebook.

]]>
<![CDATA[Letní akce na domény]]>Máme pro vás akce - registrace domén s koncovkami .EU (120,- Kč), .TOP (77,- Kč) pokračuje a navíc nově .INFO za 99,- Kč!!! Do konce léta tak můžete mít tyto domény doslova za pár kaček. Objednávejte přímo z administrace nebo na stable.cz.

Ceny jsou vedeny bez DPH.

]]>
<![CDATA[Chyba při stahování pošty]]>V nočních hodinách došlo k chybnému přepisu v DNS pro e-mailový server. Krátkodobě byl tak záznam pro server příchozí pošty nedostupný. Záznam byl ihned obnoven, ale je možné, že poštovní klient, kde máte e-mailovou schránku nastavenou, má cache s nesprávným záznamem. Nastavte si tak prosím pro server příchozí pošty nové jméno z mail.stable.cz na imap.stable.cz.

Pokud změnu neprovedete, poštovní klient by měl automaticky znovu začít stahovat poštu s původním nastavením dnes kolem 20:00. Všechny zprávy budou do klientů v pořádku staženy.

Přistupování na e-mailové služby přes webmail.stable.cz zůstalo beze změny.


Za komplikace se velmi omlouváme.

]]>
<![CDATA[Zaregistrujte si svoji .ART doménu]]>Nově máme v nabídce možnost registrace domény s koncovkou .ART! Pokud chcete mít svoji .ART doménu, objednejte si ji na Stable.cz za 361,- Kč na rok. Prodloužení domény na další období je zpoplatněno dle aktuálního ceníku. Ceny jsou bez DPH. Objednat můžete ze své administrace, nebo přímo na stable.cz.

]]>
<![CDATA[Akce na registraci domén]]>Aktuálně pro vás máme žhavou letní nabídku na registraci domény s koncovkou .AGENCY, .LIFE, .SERVICES a .TODAY za pouhých 60,- Kč/první rok. Do konce léta tak můžete mít tyto domény za méně jak stovku (akce platí na objednávky do 31.8.2017, prodloužení domény dle aktuálně platného ceníku). Objednávejte teď na stable.cz, nebo přímo v administraci svého uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.stable.cz. Při platbě kartou je doména hned vaše! Uvedené ceny jsou bez DPH.
K doméně můžete využít minimální hosting (1MB na webovou vizitku a jednu emailovou schránku) ve variantě Parking a to zcela zdarma.

]]>
<![CDATA[Vyhlášení soutěže Nápad roku 2017]]>Gratulujeme výherci startupové soutěže Vodafone Nápad roku 2017, jejíž jsme hrdým partnerem. Hlavní cenu 300.000,-Kč si odnesl vítěz již 10. ročníku - projekt Drone n Base zakladatele Róberta Schochmanna.

Tento projekt využívá malé odolné drony, s nimiž hráči svádí vzájemné letecké souboje u sebe doma a propojuje tak virtuální prostředí s realitou. I další soutěžící „nápady“, které si rozdělily ceny za celkem 1 mil. Kč, stojí za shlédnutí – podívejte se na https://napadroku.cz/soutez/r2017/vysledky/#winners


Naše společnost Stable.cz věnovala do soutěže ceny v hodnotě 100 tis. Kč a tím dala najevo, že to s podporou startupů myslí opravdu vážně.

]]>
<![CDATA[Videonávod - služba SMTP]]>Využíváte náš SMTP server Klerk pro rozesílání hromadných e-mailových zpráv? Nyní máte možnost využít nové funkce UNSUBSCRIBE - link k odhlášení odběru na klerk.stable.cz. Zde je videonávod jak na to:

 

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro .CZ domény]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 31. 5. 2017 mezi 0:00 - 4:00 proběhne odstávka systému správy .CZ domén - v této době bude systém nedostupný. Nebude tak možné ověřovat, registrovat, prodlužovat ani upravovat domény s koncovkou .CZ. Odstávka se nedotkne provozu webů a již nastavných funkcí na doménách.
Zároveň nebude dostupný ani systém pro správu mojeID.

]]>
<![CDATA[Nastartujte se]]>Pokračujeme v podpoře start-upů! Stali jsme se partnerem programu Nastartujte se od Komerční banky. Účastí v tomto grantovém programu můžete výrazně zviditelnit svůj projekt mezi potenciálními zákazníky a obchodními partnery, navíc získat finanční odměnu a další ceny od partnerů. Přihlásit se může kdokoliv, kdo začíná podnikat a má zajímavý podnikatelský plán. Registrujte se na webu nastartujtese.cz.

]]>
<![CDATA[TTL u CZ domén]]>Jak se projevilo snížení TTL v zóně .cz, o kterém jsme vás informovali na začátku března?
Podívejte se na blog od CZ.NIC , kde pro vás vše shrnuli - http://blog.nic.cz/2017/05/18/jak-se-projevilo-snizeni-ttl-v-zone-cz/

]]>
<![CDATA[.GROUP za 150,- Kč]]>Registrace domény s koncovkou .GROUP za akčních 150,- Kč na první rok! Prodloužení poté dle aktuálního ceníku. Tak neváhejte a zaregistrujte si doménu pro svoji "grupu" ať hudební či sportovní. Pro registraci nejsou potřeba žádné speciální údaje a při platbě kartou je doména do pár minut vaše.

Objednávka z administrace

Objednávka pro nové uživatele.

]]>
<![CDATA[Registrace domény do 200,- Kč]]>Parádní akce na registrace domén s koncovkami .EU (120,- Kč), .TOP (77,- Kč) a .TECH (170,- Kč) pokračuje. Do konce června tak můžete tyto domény mít za méně jak dvě stovky bez DPH. Objednávejte přímo z administrace nebo na www.stable.cz.

K doméně můžete využít minimální hosting (1MB na webovou vizitku a jednu emailovou schránku) ve variantě Parking a to zcela zdarma.

 

]]>
<![CDATA[Jsme partnerem napadroku.cz]]>Podporujeme start-up projekty. Právě jsme se stali oficiálním partnerem soutěže napadroku.cz, která je jednou z nejstaších soutěží v ČR a na Slovensku. Máte ten správný nápad na nový projekt? Přihlaste se s ním a vyhrajte 300.000,- Kč, nebo některou z dalších cen - pobyt v Silicon Valley a věcné ceny v celkové hodnotě milion korun. Uzávěrka přihlášek do soutěže je už 14. května 2017!

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,
v termínu 3. 5. 20:00 – 4. 5. 4:00 2017 proběhne odstávka systému správy CZ domén - v této době bude systém nedostupný. Nebude tak možné ověřovat, registrovat, prodlužovat ani upravovat domény s koncovkou .CZ. Odstávka se nedotkne provozu webů a již nastavných funkcí na doménách.
Zároveň nebude dostupný ani systém pro správu mojeID.

https://www.nic.cz/page/3536/planovana-odstavka-systemu-pro-spravu-domen-prinese-radu-zmen/

]]>
<![CDATA[Koncovka .TECH za akční cenu]]>Registrace domény s koncovkou .TECH za 170,- Kč bez DPH! Tak pokud chcete mít svou .TECH doménu za tuto cenu, objednejte si ji na Stable.cz. Prodloužení domény na další období je zpoplatněno dle aktuálního ceníku. Objednat můžete se své administrace, nebo přímo na https://www.stable.cz/objednavka/

]]>
<![CDATA[Platby kartou on-line]]>Už jste za naše služby platili platební kartou? Od dnešního dne využíváme novou platební bránu GP WebPay opět ve spolupráci s Českou spořitelnou. Jednoduchá a rychlá možnost, jak mít registraci domény nebo služeb téměř hned.

Při zaplacení kartou on-line je objednávka zpracována do několika minut ;)

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,
v úterý, 28.3. od 0:00 do 4:00 proběhne odstávka systému správy domén s koncovkou .CZ. V této době bude systém nedostupný a nebude možné registrovat, prodlužovat domény a ani provádět změny. Provoz již registrovaných domén nebude omezen.

Děkujeme vám za pochopení,

]]>
<![CDATA[17 000 domén .CZ]]>Máme to :) Právě dnes jsme překročili počet  17 000 domén s koncovkou .cz, které pro vás spravujeme. Děkujeme za důvěru a i dál chceme poskytovat kvalitní služby pro vaše domény.

 

]]>
<![CDATA[EU doména za 120,- Kč]]>Aktuálně máme pro vás registraci nové domény s koncovkou .EU jen za 120,- Kč. Objednávejte hned teď na stable.cz, nebo přímo v administraci svého uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.stable.cz. Při platbě kartou je doména hned vaše!

]]>
<![CDATA[Služba pro hromadné rozesílání zpráv]]>Milí zákazníci,

víte, že nabízíme specializovanou službu - SMTP server pro odesílání hromadné pošty? Pokud by vás tato služba zajímala, tak podrobné informace jsou na https://www.stable.cz/sluzby/webhosting/smtp
A pokud byste si nevěděli rady třeba se správou kontaktů pro rozesílání, máme i jednoduchý videonávod https://napoveda.stable.cz/sprava-kontaktu

]]>
<![CDATA[TTL - změna u CZ domén]]>TTL - Time To Live je jedním z parametrů DNS a zjednodušeně určuje čas, za který se projeví změny provedené v DNS záznamech. V zóně pro domény .cz nyní dochází k postupné změně. Více popsal Zdeněk Brůna z CZ.NIC z.s.p.o. - http://blog.nic.cz/2017/02/24/snizeni-ttl-v-zone-cz

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,

dne 1.3.2017 od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng u doména s koncovkou .CZ. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u .CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena. Děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[25 let internetu v ČR]]>Dnes oslavujeme 25. výročí internetu v Česku. Víte, jak to vše začalo a kolik třeba stála naše národní doména? Znáte doménu .cs? Ondřej Filip ze sdružení CZ.NIC vypráví nejen o doménách v tomto rozhovoru - https://www.novinky.cz/internet-a-pc/429170-filip-prvni-ryze-cesky-web-nikdo-nevi.html

]]>
<![CDATA[.TOP domény za 77,- Kč]]>Jen do konce března je registrace domény s koncovkou .TOP za 77,- Kč bez DPH. Tak pokud chcete mít svou TOP doménu za tuto cenu, objednejte si ji na Stable.cz, nebo v adminsitraci  Platbu je potřeba provést nejpozději 28.3.2017.

Doménu lze zaregistrovat bez speciálních požadavků a registrace je na jeden rok. Prodloužení domény na další období je zpoplatněno dle aktuálního ceníku.

]]>
<![CDATA[Změna zákaznické podpory]]>Vážení zákazníci,

od 1.2.2017 bude zákaznická podpora na číslech +420 020 191 a +421 650 340 379 (SK) rozšířena v pracovní dny PO-PÁ od 8:00 až do 20:00. V jiném čase nás pak můžete kontaktovat na e-mailu info@stable.cz, nebo vyhledat odpovědi na otázky v naší nápovědě na webu napoveda.stable.cz.

]]>
<![CDATA[Nedostupnost služeb]]>Vážení zákazníci,

dnes v nočních hodinách došlo k chybě v administraci služeb, díky které došlo k přesunu  webových složek na jiný oddíl. Tím došlo k dočasnému omezení některých služeb. Ihned po zaznamenání problémů začali administrátoři pracovat na vyřešení. Od 05:00 by měly být všechny služby opět v normálním provozu. Přesto prosíme zákazníky, aby si vše zkontrolovali.

Za způsobené komplikace se velmi omlouváme.

]]>
<![CDATA[Registrace TLD .shop]]>I v novém roce vám chceme nabízet zajímavé akce. Takže až do konce ledna máme pro vás registraci domény s koncovkou .SHOP jen za 299,- Kč. Objednávejte z vaší administrace, nebo přímo na www.stable.cz.

]]>
<![CDATA[PF 2017]]>

Tož roku 2016 bude brzy konec,
a tak než zazvoní zvonec,
přejeme Vám štěstí lásku zdraví.
To je přeci pro všechny to pravý.]]>
<![CDATA[Rychlovka na .party]]>Jen do 25.12. 2016 pořídíte doménu s koncovkou .PARTY za super cenu 99,- Kč (bez DPH). Cena je platná pro objednávky zaplacené do 23.12.2016 na první rok registrace domény. Tak obejdnávejte na stable.cz nebo ve své administraci po přihlášení ;-)

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,

dne 14.12. od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng u doména s koncovkou .CZ. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u .CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena. Děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Zdražení některých domén]]>Vzhledem k úpravě cen u registrátora generických domén jsme i my nuceni zvednout ceny u registrace a prodloužení domén s koncovkou info, .com, .biz, .net a .org. Navýšení není nijak dramatické a nové ceny jsou již uvedeny v našem ceníku.

]]>
<![CDATA[SSL certifikáty od Let´s Encrypt]]>Už téměř rok poskytuje nezisková organizace Let´s Encrypt SSL certifikáty zdarma. V současné době je tento certifikát podporován ve většině dostupných prohlížečů. Je vystaven na tři měsíce a o jeho prodloužení se automaticky zdarma postaráme. Aktivace SSL certifikátu je velice jednoduchá. Stačí se přihlásit do webadmin.stable.cz a v sekci SSL ceritifikáty klikněte na tlačítko "Aktivovat SSL certifikát zdarma".

Pokud budete potřebovat od SSL certifikátu rozšířené vlastnosti v podobě ověřeného zeleného pruhu nebo například wildcard SSL certfikát (pro všechny subdomény), vyberte si z naší nabídky, nebo nás kontaktujte na e-mailu info@stable.cz.

]]>
<![CDATA[Je vaše doména opravdu "vaše"?]]>Co vše se může stát, pokud nejsou data v registru u domény pravdivá a aktuální? Má smysl ohlídat si správnost údajů uvedených u držitele domény? Mrkněte na blog NIC.CZ - http://blog.nic.cz/2016/11/01/mel-jsem-ja-domenu-ted-mi-srdce-stune/

]]>
<![CDATA[Náš tým]]>Je tu Tomáš, Zbyněk, Týna a další kolegové, kteří se starají o to, aby služby na Stable.cz fungovaly co nejlépe. Chcete o nás vedět více? Tady nás máte :-)

]]>
<![CDATA[Nebojte se internetu]]>Stále tápete ve světě internetu? Pojmy jako sociální sítě, hoax, on-line platby a nakupování jsou pro vás "španělská vesnice"? Podívejte na stránky nebojteseinternetu.cz. Zde se představuje projekt sdružení CZ.NIC (správce národní domény CZ), který přibližuje internert a vše kolem něj v krátkých epizodách seriálu Nebojte se internetu.

Herci, v čele s Danou Batulkovou a Václavem Koptou, se dostávají do běžných situací při brouzdání internetem, nakupování on-line a rozesílání e-mailů. Komupak poslal Karel e-mailem vtip o učitelkách? http://www.nebojteseinternetu.cz/page/3360/mailova-etiketa

]]>
<![CDATA[Zaslání chybných dokladů]]>Vážení zákazníci,


některým z vás byly dnes vygenerovány a na email zaslány výzvy k úhradě, ve kterých je uvedeno pouze datum prodloužení a chybí název domény, případně služba. Tyto doklady byly následně hned zrušeny a nyní se generují a zasílají výzvy nové už se správnými položkami.
Za chybu se velmi omlouváme, došlo k ní při přesunu databáze na nový server. Vše je již opraveno a prosíme, chybné doklady neplaťte.

]]>
<![CDATA[Telefonování ze Slovenska]]>Voláte k nám ze Slovenska? Od dnešního dne máme v provozu slovenskou pevnou linku na čísle (00421) 650 340 379. Cena volání je pak dle běžného tarifu vašeho operátora.

Na Vaše dotazí se těší kolegové ze zákaznické podpory.

]]>
<![CDATA[Doména .CLUB k registraci]]>Zaregistrujte si vlastní doménu s koncovkou .club za pouhých 35,- Kč bez DPH. Cena je garantována pro objednávky zaplacené do 25.11.2016 a platí na první rok registrace domény. Cena za prodloužení v dalším období se řídí platným ceníkem.

Proveďte platbu on-line kartou a doména je vaše ještě dnes.

Objednávku je možné provést z vaší administrace nebo na stránkách Stable.cz.

]]>
<![CDATA[Slovensko - registrace za akční cenu]]>Chcete proniknout na obchodní trh na Slovensku, nebo jen potřebujete mít registrovanou doménu s koncovkou .SK? Nyní máte možnost získat doménu .SK jen za 250,- Kč bez DPH. Tato cena platí pro objednávky registrace nové domény na první rok. Zaregistrování provedeme buď na váš SK kontakt, nebo využijeme proxy registraci (doména bude vedena na registrátora).

Objednávku zadejte rovnou z administrace vašeho uživatelského účtu, nebo přímo na stránkách.

]]>
<![CDATA[Registrace doména .tech za 29,- Kč]]>Máme další zajímavou koncovku pro registraci vašich domén. Zaregsitrujte si doménu .TECH za akční cenu 29,- Kč bez DPH na jeden rok. Objednávku registrace provedete buď přímo z vašeho uživatelského účtu webadmin.stable.cz, nebo na stránce s objednávkou.
Prodloužení na další období se řídí aktuální cenou v uvedenou v našem ceníku.

]]>
<![CDATA[.ONLINE domény v akci]]>Akční cena - registrace domény s koncovkou .ONLINE jen za 29 Kč bez DPH na rok. Platí jen pro objednávky uhrazené do 20. září 2016. Registraci objednáte na stránkách stable.cz, případně stávající zákaznící přímo v administraci svého uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.stable.cz.

Prodloužení domény na další období je pak dle aktuálního ceníku.

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,
ve středu, 31.8. od 0:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka registračního systému .CZ domén. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné provádět jakékoliv změny, prodloužení či registrace doméns koncovkou CZ. Již zaregistrovaných domén se odstávka nijak nedotkne a služby budou funkční bez přerušení.
V této době dojde také k omezení některých funkcí služby mojeID avšak přihlašování pomocí mojeID u všech služeb bude po celou dobu fungovat.

]]>
<![CDATA[CZ doména jen za 125,- Kč]]>Stali jsme se registrátorem více jak 16 000 CZ domén! U této příležitosti máme pro vás akční cenu za registraci nové domény s koncovkou .cz. Jednoduše použijte při vaší objednávce slevový kód "domena125" a za registraci nové doménu bude cena upravena na 125,- Kč bez DPH (151,- Kč s DPH).

Nabídka je časově omezena a vztahuje se na první rok registrace, nikoliv na prodloužení již registrované domény. Objednávejte z vaší administrace, nebo přímo na stable.cz.

]]>
<![CDATA[Vyděračský email hrozicí DDoS útokem]]>Do emailových schránek se v poslední době začal šířit vyděračský email, ve kterém útočnící hrozí DDoS útokem. Pokud nezaplatíte požadovanou částku v Bitcoinech, vyhrožuje anonymous útok na vaši síť. Více informací přináší server ROOT.CZ - http://www.root.cz/clanky/zaplat-nebo-na-tebe-posleme-ddos-hrozi-utocnici/

]]>
<![CDATA[Upgrade systému]]>Vážení zákazníci,
v sobotu 6.8. 2016 mezi 01:00 - 05:00 hodinou ranní bude probíhat upgrade infrastruktury. Z tohoto důvodu mohou být některé weby, hostované na službě Stable.cz, dočasně nedostupné. Jedná se o urgentní řešení technického problému.

Za případně komplikace se omlouváme.

]]>
<![CDATA[Upgrade webmailu]]>Tento týden jsme provedli upgrade webmailu na novou verzi. Nyní je naše webové rozhraní pro správu e-mailů i responzivní, což je jistě uživatelsky příjemné hlavně při práci na mobilních telefonech.

]]>
<![CDATA[Registrace a prodloužení generických domén]]>Důležité upozornění pro naše zákazníky, kteří mají, nebo přesouvají do naší správy, generickou doménu (.com, .net, .org a další). Pro dokončení registrace, případně po prodloužení domény, je NUTNÉ potvrdit validaci e-mailového kontaktu uvedeného v registru domén. Informace o průběhu validace najdete v naší nápovědě. Pokud potvrzení nebude provedeno, bude centrálním registrem doména odstavena. Nemáte-li u domény veden funkční kontaktní e-mail, kontaktujte nás prosím ohledně opravy.

V případě, že si nebudete jisti, že došlá zpráva není podvrh, přepošlete nám zprávu na info@stable.cz.

]]>
<![CDATA[DDOS útoky]]>Vážení zákazníci,

v průběhu dnešního dopoledne byly na naše servery podniknuty DDOS útoky a to v několika vlnách. V 9:10 přišel první útok směrovaný na jeden konkrétní projekt hostovaný u nás. Tento útok se podařilo odfiltrovat do cca 10 minut, bohužel za hodinu přišla druhá výraznější vlna, která měla ve špičce až 40Gbit/s. I tento útok byl do deseti minut vyřešen. Během této doby tak byla část webů částečně nebo úplně nedostupná.

Aktuálně hledáme řešení jak v případně podobných útoků o takovéto intenzitě vyřešit situaci rychleji a bez výpadků. Za vzniklé komplikace se všem uživatelům a klientům omlouváme.

]]>
<![CDATA[Registrace domény za 10,- Kč]]>Už jen pár dní registrace domény s koncovkou .xyz za 10,- Kč včetně DPH. Pokud si do 30.6. objednáte a uhradíte registraci nové domény s koncovkou .xyz, bude doména vaše na rok jen za 10,- Kč. Objednat můžete ze evého uživatelského účtu, nebo přímo na stable.cz.

Platby přijaté na našem bankovním účtu později nebudou akceptovány.

]]>
<![CDATA[Registrace domény .xyz za 8,- Kč]]>Domény s koncovkou .XYZ slaví 2leté výročí. Tento měsíc si tak můžete domény v tld .XYZ zaregistrovat na první rok za pakatel 8,- Kč bez DPH. Prodloužení domény v dalším období bude dle platného ceníku, aktuálně je cena 280,- Kč bez DPH na další rok.

Objednávku provedete buď přímo ve své administraci po přihlášení na webadmin.stable.cz, nebo na nový uživatelský účet na stable.cz.

]]>
<![CDATA[Odstávka systému CZ domén]]>Vážení zákazníci,

ve čtvrtek, 26.5.2016 v čase od 00:00 do 4:00 ráno proběhne plánovaná odstávka registračního systému českých domén. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude možné provádět registrace a další úpravy CZ domén.

Omlouváme se za komplikace. Na funkci již zaregsitrovaných domén to nebude mít vliv.

]]>
<![CDATA[Doména jen za 15,- Kč]]>Když je něco TOP, tak to bývá to nejlepší. Zaregistrujte si doménu s koncovkou .top na první rok jen za 15,- Kč bez DPH. Objednávku provedete buď po přihlášení do vaší webové administrace nebo přímo na stable.cz.

Akce platí do 16.5.2016 a cena za registraci 15,- Kč bez DPH je garantována při provedení a zaúčtování platby do 16.5.2016. Prodloužení domény v dalším období se řídí platným ceníkem. Aktuálni cena za prodloužení na rok je stanovena na 250,- Kč bez DPH.

]]>
<![CDATA[Úprava pravidel registrace CZ domény]]>Vážení zákazníci,
od 15.5.2016 začnou platit nová Pravidla registrace CZ domén. Hlavní úprava se týká povinnosti informovat spotřebitele o subjektu mimosoudního řešení sporů. Tuto informaci naleznete v čl. 23.2 a úplné znění pravidel je k dispozici na stránkách centrálního registru - https://www.nic.cz/files/nic/PravidlaCZod20160515.pdf

]]>
<![CDATA[Nový on-line chat]]>Potřebujete pomoci s nastavením služeb nebo domény? Od dnešního dne je na našich stránkách a ve webové administraci k dispozici nový on-line chat - v pravo dole na webových stránkách.

Většinu informací a návodů k nastavení a využívání služeb na Stable.cz najdete také v naší nápovědě napoveda.stable.cz

 

]]>
<![CDATA[SSL certifkáty zdarma]]>Dnes byla přidána možnost aktivace SSL certifikátu zdarma (Let´s Encrypt). Platí to pro všechny domény, které využívají hosting u nás na Stable.cz. Certifikát si pro své domény vygenerujete zdarma po přihlášení na webadmin.stable.cz a zdarma je pak i následné obnovení SSL certifikátu v dalším období.

Podrobnosti o SSL certifikátech zdarma.

]]>
<![CDATA[Nový SSL certifikát]]>Vážení zákazníci,

potřebujete pro svůj projekt SSL certifikát? Již v pondělí bude možnost zdarma vygenerovat SSL certifikát Let´s Encrypt pro vaše domény. Sledujte nadále náš web.

]]>
<![CDATA[Odstávka registru CZ domén]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 16.3.2016 v čase od 00:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena.

Děkujeme za pochopení.

Oprava termínu - správný termín je nikoliv tuto noc, ale až další - tedy ve čtvrtek 17.3. od 00:00 do 4:00.

]]>
<![CDATA[Nové koncovky v objednávce]]>Vážení zákazníci, 

přidali jsme do objednávky nové koncovky. Nyní tak máte možnost zaregistrovat domény s TLD .BA, .BE, .AM, .SI, .MK, .AL, .GR, .MD, .EE, .DK, .BY a další. Konkrétní ceny pro registraci naleznete v našem ceníku. Při registraci některých těchto koncovek je vyžadováno číslo pasu budoucího vlastníka, nebo potvrzení dalších dokumentů. Ty jsou v případě potřeby zaslány na e-mail spolu s instrukcemi.

Těšíme se na nové objednávky.

]]>
<![CDATA[Navýšení ceny u .CO.UK]]>Vážení zákazníci,

vzhledem ke zdražení některých TLD od našeho dodavatele dojde od 1.3.2016 k mírnému navýšení ceny u domén s koncovkou .CO.UK. Cena za registraci nebo prodloužení na jeden rok u této domény bude o cca 55,-Kč bez DPH dražší. Chcete-li tedy provést registraci nebo prodloužení své domény s koncovkou .CO.UK, doporučujeme využít stávající ceny a provést objednávku a úhradu do pondělí 29.2.2016. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na e-mailu.

]]>
<![CDATA[Jak na Internet]]>Správce českých domén NIC.CZ se připojil ke Dni bezpečnějšího interntetu, který letos připadl na úterý 9.2. K tomuto dni připravil komiks "Jak na Internet". Cílem je upozornit na bezpečené chování uživatelů na internetu. Máte-li chuť a chvíli času, doporučujeme si komiks pročíst. Čtivou a názornou formou jsou v něm zpracována témata jako: Počítačová hesla, Mailová etika, Publikování na internetu, Rizika veřejných počítačů a další. Komiks je možné si prohlédnout či stáhnouzt na https://secure.nic.cz/files/komiks/jni-komiks.pdf

]]>
<![CDATA[Aktualizace PHP na verzi 7]]>Vážení zákaznicí, na serveru agnes, dojde k plánované aktualizaci PHP na verzi 7. Tato změna je v souladu s požadavky zákazníků vedených na serveru agnes. Zde je vyžadována aktualizace vždy na poslední stabilní verzi PHP. Aktualizace PHP proběhne 1.2. 2016 kolem deváté hodiny ráno. Pokud potřebujete bližší vysvětlení této aktualizace, kontaktujte nás na emailu info@stable.cz nebo telefonicky na 480 020 191.
Informace o vašch doménách a službách najdete po přihlášení na https://webadmin.stable.cz/.

]]>
<![CDATA[Registrace .Eu domény za 80,- Kč]]>Jen do konce měsíce ledna nabízíme registraci nové .EU domény na první rok za 80,- Kč (bez DPH). Objednávku nové domény .EU zadávejte po přihlášení na váš účet na https://webadmin.stable.cz/. Pro nové zákazníky je připravena objednávka na http://www.stable.cz/objednavka/webhostingu/

]]>
<![CDATA[Krásné Vánoce a PF 2016]]>Všem našim skvělým uživatelům, partnerům a zákazníkům přejeme pohodové Vánoce a šťastný nový rok 2016 za celý tým Stable.cz Tomáš Fiala  

]]>
<![CDATA[Zabezpečte si svoji doménu .cz pomocí DNSSEC ]]>Pokud si chcete zabezpečit doménu .cz pomocí technologie DNSSEC, není nic jednodušího, než se přihlásit do administrace svého uživatelského účtu na webadmin.stable.cz a DNSSEC aktivovat. Aby byla funkce pro doménu dostupná, musí být doména k nám převedena a využívat naše name servery. Máte-li doménu vedenou u jiného registrátora, případně name servery nasměrované jinam a chcete technologii DNSSEC u nás využít, proveďte prosím převod a změnu name serverů, případně nás kontaktujte.

]]>
<![CDATA[Změna v ceníku managed virtuálních serverů]]>Připravili jsme pro vás jednoduchý nástroj na spočítání ceny provozu managed virtuálního serveru, kde po nastavení základních parametrů - počet jader procesoru, operační paměť nebo velikost prostoru - budete mít hned přehled o celkové částce bez DPH za měsíc. Zároveň jsme také ceny za službu managed virtuálních serverů aktualizovali.

]]>
<![CDATA[Upgrade páteřních switchů]]>V předchozích dnech jsme provedli výměnu páteřních switchů. Nově jsou všechny switche Cisco Catalyst 4948E připojeny pomocí zdvojených optických kabelů o rychlosti 10 Gbps. Celý upgrade proběhl bez výpadku jednotlivých služeb.

]]>
<![CDATA[Pozor na podvodné emaily u generických domén]]>V poslední době dochází k masivnímu rozesílání podvodných emailů vlastníkům některých domén a to včetně těch, registrovaných na Joker.com. Email obsahuje odkaz vedoucí ke stažení trojského koně/viru. Předmětem zprávy je: "Domain xy.com Suspension Notice" a odesílatel se zobrazuje jako "abuse@joker.com". Pokud Vám takový email dorazil, nereagujte na něj ani neklikejte na vlžené odkazy.

Z Joker.com jsou také zaasílán yzprávy ohledně verifikace
emailových adres vedených v registru u domén. Zde je naopak potřeba odkaz odkliknout. Email nám můžte přeposlat a my jej prověříme.

]]>
<![CDATA[API pro přehled objednaných služeb]]>Připravili jsme API (Application Programming Interface) pomocí kterého si můžete stáhnout přehled všech objednaných webhostingových programů a domén na vašem účtu. Pokud máte zájem naše API používat a chybí vám nějaká funkce, neváhejte a napište nám na info@stable.cz.

Informace najdete také na http://napoveda.stable.cz/api-prehled-domen/

]]>
<![CDATA[Registrujte si domény .eu za 80,- Kč]]>V měsíci září 2015 si můžete zaregistrovat doménu .EU s výraznou slevou. Cena za registraci nové domény .EU je snížena na 80,- Kč bez DPH (97,- Kč s DPH). Pokud u nás ještě nemáte účet, vyplňte novou objednávku na www.stable.cz/objednavka/. Máte-li již aktivní uživatelský účet, stačí se přihlásit do webadmin.stable.cz a tam doménu objednat.

]]>
<![CDATA[Statistiky počtu hostovaných a registrovaných domén]]>Uplynul rok a máme pro vás novou statistiku z centrálního registru CZ domén, která ukazuje nárůst počtu domén hostovaných a registrovaných u naší společnosti Stable.cz s.r.o.

]]>
<![CDATA[Vysvětlení výpadku služeb]]>Vážení zákaznici Stable.cz,
včera mezi 15:30 a 17:00 došlo k výpadku konektivity u všech našich serverů, které jsou umístěny v TTC Telehouse. Za komplikace způsobené tímto výpadkem se všem zákazníkům velmi omlouváme a zde přinášíme vyjádření k této situaci.

Závada nebyla na našich serverech, které byly stále funkční, ale přímo v housing centru u dodavatele konektivity společnosti SuperNetwork s.r.o. Právě to způsobilo nedostupnost služeb. Stejným problémem tak bylo postiženo více serverů uložených u tohoto poskytovatele (TV Nova, Mixit.cz a další). Protože jsme se nemohli nijak aktivně zapojit do řešení problému, snažili jsme se alespoň průbežně informovat o aktuálním stavu situa ce pomocí sociálních sítí (Twiter, Facebook).

Oficiální vyjádření společnosti SuperNetwork s.r.o. s podrobným popisem technických problémů najdete na stránkách http://bit.ly/1JV5YWA

Informace přinesl i server Lupa.cz http://bit.ly/1Iu3AVT

Děkuji všem našim za pochopení a věříme, že nám bude i nadále zachována Vaše přízeň. Uděláme pro to vše, co bude v našich možnostech.

]]>
<![CDATA[Výpadek konektivity ]]>Vážení zákazníci,
po skončení výpadku služeb na našich serverech máme první informace o problému, který toto způsobil. Všechny servery byly v provozu, bohužel chyba byla u našeho poskytovatele serverhostingu, kterému (z prozatím neznáme příčiny) vypadla konektivita k serverům. Dodavatel sice garantuje několik záložních linek, bohužel ani to nestačilo k plnému zajištění dostupnosti. Tento výpadek zasáhl i další stovky serverů, které využívají služby stejné společnosti.
Jakmile budeme mít další informace ohledně příčiny výpadku, budou zde ihned zveřejněny.

Omlouvám se za komplikace, které nemohly být námi ovlivněny.

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro správu CZ domén]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 15.7.2015 v čase od 00:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět změny u CZ domén. Dostupnost webů bude však v pořádku a nebude tímto dotčena.

Děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Pamatování platební karty při opakované platbě ]]>Upravili jsme náš fakturační systém, který nově spolupracuje s platební bránou České spořitelny. Tato úprava umožňuje při platbě kartou zaškrtnout "Pamatovat platební kartu" po přesměrování na rozhraní České spořitelny. Pokud pro příště zaplatíte ze stejného zákaznického účtu, nebudete už muset opisovat číslo platební karty a platnost. Napíšete jenom bezpečnostní kód.

Důvěrná data (číslo platební karty a platnost karty) si ukládá pouze Česká spořitelna a v našem systému se tyto údaje nikam neukládají. 

]]>
<![CDATA[Ověření emailových zpráv pomocí DKIM ]]>V administraci uživatelského účtu si můžete po přihlášení na webadmin.stable.cz nastavit ověření odesílaných emailových zpráv pomocí podepisování každé emailové zprávy funkcí DKIM. Podrobnější návod jak toto u Vaší domény nastavíte najdete v nápovědě http://napoveda.stable.cz/nastaveni-dkim-u-domeny-na-stable-cz/


DKIM je vhodné hlavně pro domény, ze kterých se rozesílá hromadná pošta.

]]>
<![CDATA[Akce na registraci EU domény]]>Dočasně jsme snížili cenu za registraci EU domény na první rok. Akční cena 90,- Kč bez DPH je platná pro objednávky zaplacené do konce května 2015!

Pokud již u nás máte účet přihlašte se do administrace nebo si objednejte doménu na nový účet

]]>
<![CDATA[Pozor na podivné nabídky na registraci domén]]>Stále je aktivní společnost, která nabízí registraci domén za hodně vysoké částky. Také už Vás telefonicky kontaktovali a strašili, že někdo chce zaregistrovat stejné doménové jméno jako máte Vy, ale s jinou koncovkou? Reportáž o těchto podivných praktikách přinesla i Česká televize - Černé ovce

]]>
<![CDATA[Lovci záhad - domény]]>Tápete v pojmech internetového a světa? Podívejte se na pořad Lovci záhad České televize. Co je doména, jak funguje internet, IP adresa i DNS. To vše a další informace jsou zábavně a jednoduše vysvětleny právě zde.

Případně můžete načerpat informace i v pořadu Hydeprak s hostem Ondřejem Filipem z CZ.NIC - http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/16.3.2015/

]]>
<![CDATA[Pět hvězdiček pro Kvapem.cz]]>Naše služba Kvapem.cz (registrace domén) získala v certifikaci registrátorů CZ domén maximální počet hvězdiček. Patří tak do desítky nejlépe certifikovaných registrátorů. Chceme udržet vysokou úroveň služeb i do budoucna a už nyní máte možnost na Kvapem.cz registrovat nejběžnější TLD (koncovky).

]]>
<![CDATA[Odstávka správy .CZ domén]]>Vážení zákazníci,

ve čtvrtek 19.3.2015 ráno od 00:00 do 04:00 proběhne plánována odstávka systému pro správu .CZ domén. Nepůjde tak registrovat, převádět a ani provádět jiné změny u .CZ domén. Provozu již zaregistrovaných domény se toto nijak nedotkne, domény budu normálně dostupné a funkční.

]]>
<![CDATA[Managed servery - web]]>Vážení zákazníci,

pro vaši lepší orientaci v námi nabízených programech DEDIKOVANÝ MANAGED HOSTING a VIRTUÁLNÍ MANAGED SERVER jsme připravili informační webové stránky. Vše kolem VPS, managed dedikovaných serverů a jejich použití najdete včetně referencí na managed.stable.cz.

]]>
<![CDATA[50% sleva na webhosting]]>Využijte 50% slevu na webhostingové služby. Slevový kód profi-stable můžete uplatnit při nové objednávce.

]]>
<![CDATA[Dar pro OS Svítání]]>Dar pro OS Svítání www.os-svitani.cz předán. Děkujeme všem našim zákazníkům. Díky nim jsme mohli předat dar 10420,- Kč na podporu hiporehabilitace dětí. http://instagram.com/p/x4J5CVtANw/ 

]]>
<![CDATA[Změna cen generických domén]]>Z důvodu nepříznivě se vyvíjejícího kurzu amerického dolaru vůči české koruně jsme nuceni změnit cenu generických domén: COM, NET, INFO, BIZ, NAME a ORG.

Od dnešního dne 8.1. 2015 dojde k navýšení ceny na 220,- Kč/rok bez DPH

]]>
<![CDATA[Krásné Vánoce a PF 2015]]>Všem našim skvělým uživatelům, partnerům a zákazníkům přejeme pohodové Vánoce a šťastný nový rok 2015 za celý tým Stable.cz Tomáš Fiala 

]]>
<![CDATA[Vybrali jsme více jak 5000,- Kč děkujeme]]>Za každou prodlouženou nebo nově registrovanou doménu .cz a .eu darujeme 10,- Kč na potřebný projekt. Od začátku měsíce je to už více jak 5000,- Kč a částka každý dne stoupá. Aktuálně vybranou částku můžete sledovat na https://platba.stable.cz/charity/celkem.

]]>
<![CDATA[Rozdávávejte radost]]>Chceme pomáhat a proto darujeme jedné z neziskových organizací více jak 10.000,- Kč. Pomozte nám vybrat co nejvíce! Stačí si zaregistrovat nebo prodloučit doménu .cz či .eu a z každé takové objednávky jde do projektu 10,- Kč. Více na www.stable.cz/vanoce/.

Všem předem děkujeme.

]]>
<![CDATA[Odstávka registru .cz domén]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 03. 12. 2014 v čase od 00:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng (odstávka centrálního registru .cz domén). V průběhu odstávky bude systém nedostupný. Nebude tak možné provádět registrace, prodloužení a další správu CZ domén.

Omlouváme se za případné způsobené problémy a děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Aktualizace PHP na 5.6.0.]]>Na server agnes.stable.cz bude ve středu 3.12. 2014 nasazena nová verze PHP 5.6.0. Server agnes.stable.cz je určen pro projetky, které vyžadují stálou aktualizaci programovacího jazyka PHP na poslední stabilní verzi.

Mezi hlavní novinky PHP 5.6.0 patří: konstantní skalární výrazy, variadické funkce a operátor pro umocňování.

]]>
<![CDATA[Nasadili jsme SPDY na Slevomat.cz]]>Ve spolupráci s vývojovým týmem Slevomat.cz jsme nasadili nový síťový protokol SPDY (http://cs.wikipedia.org/wiki/SPDY) na jeden z největší e-commerce projektů v Česku, který hostuje na našich serverech. Hlavní výhodou tohoto protokolu je zrychlení načítání webových stránek.

Pokud máte zájem o nasazení SPDY i na vašem serveru kontaktujte nás na info@stable.cz

]]>
<![CDATA[Odstávka správy domén]]>Od 21. 11. 2014 23:00 do 22. 11. 2014 07:00 dojde k odstávce systému pro správu domén (netýká se koncovky .CZ). V této době nebude možné registrovat a ani upravovat většinu zahraničních TLD (koncovek). Provozu webových prezentací na již zaregistrovaných doménách se odstávka nedotkne a nehrozí výpadek.
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Opět se nedoručování emaily na Centrum.cz]]>Vážení zákazníci,

od večerních hodin 18. 11. 2014 registrujeme problém s doručováním emailových zpráv na poštovní servery centrum.cz (atlas.cz, volny.cz). Zprávy zaslané na tyto freemailové služby nejsou doručovány z důvodu nedostupnosti jejich emailových serverů.

Problém intenzivně řešíme.

]]>
<![CDATA[Aktivujte si DNSSEC ve webadminu]]>České domény .cz si můžete nově ve webadmin.stable.cz zabezpečit pomocí DNSSEC, který rozšiřuje systém DNS. Tímto rozšířením chráníte vás a vaše uživatele, kterým poskytujete jistotu, že se dostanou na cílové stránky kam směřují DNS záznamy. Další podrobnosti na dnssec.cz.

]]>
<![CDATA[Nedostupná podpora na telefonu]]>Vážení zákazníci, v tuto chvíli je bohužel nemožné nás kontaktovat na telefonu 480 020 191. Poskytovatel telef. služeb má výpadek a prozatím nemáme informace, kdy bude služba obnovena.

Nadále je možné nás kontaktovat na on-line chatu, nebo mob. tel. 775 748 630.

Za komplikace s omlouváme.

]]>
<![CDATA[Akční cena za EU domény]]>Připravili jsme pro všechny uživatele služeb stable.cz akční nabídku registrace domény EU za 50,- Kč bez DPH na 1.rok. Tato cena je garantována při objednání a zaplacení registrace domény do 20.10.2014.

Objednávku registrace nové EU domény provedete buď po přihlášení do administrace uživatelského účtu na adrese webadmin.stable.cz, nebo přímo na stránkách www.stable.cz.

]]>
<![CDATA[Nedoručování emailů na Centrum.cz]]>Vážení zákazníci,

od dnešního rána (10.10. 2014) registrujeme problém s doručováním emailových zpráv na poštovní servery centrum.cz (atlas.cz, volny.cz). Zprávy zaslané na tyto freemailové služby nejsou doručovány z důvodu nedostupnosti jejich emailových serverů.

Problém intenzivně řešíme.

]]>
<![CDATA[Omezení při správě a registraci .eu domén]]>vzhledem k připravovaným změnám u EU domén budou od 13. 9. 2014 0:00 hod. do 15. 9. 2014 9:00 hod. probíhat servisní úpravy systému. Nebude tak možné provádět jakékoliv úkony a úpravy u EU domén (registrace/prodloužení, změna vlastníka nebo name serverů a pod.).

Samotného provozu vašich již zaregistrovaných domén s koncovkou EU se odstávka nedotkne, budou dostupné a plně funkční.

Děkujeme Vám za pochopení.

]]>
<![CDATA[Falešné výzvy k zaplacení prodloužení domény]]>Vážení zákazníci,

dostali jsem upozornění od centrálního registru CZ domén CZ.NIC na rozesílání emailů s falešnou výzvou k zaplacení prodloužení/registrace domén. V této výzvě je zaslána proforma faktura, ve které je uvedeno číslo bankovního účtu 1287700016/3030 (Air Bank). Tímto vyzýváme všechny klienty k opatrnosti při placení dokladů za prodloužení/registraci domén. V dokladech, které jsou zasílány naší společností, je uvedeno číslo účtu 2800121491/2010 (Fio banka, a.s.). V případě, že si nebudete jisti ohledně úhrady za vaše domény, neváhejte nás kontaktovat.

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,

ve čtvrtek, 28.8.2014 v čase od 00:00 do 4:00 proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný. Nebude tak možné provádět registrace, prodloužení a další správu CZ domén.

Omlouváme se za případné způsobené problémy a děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Ověření emailu u domén s koncovkou .com, .net atd.]]>Dle nových pravidel pro generické domény (.com, .net, .info a pod) je nutné ověření emailové adresy držitele domény. Na email Vám tak při prodloužení domény nebo u nové registrace bude zaslána zpráva pro ověření, že je vyplněný email platný. Věnujte proto prosím pozoronost takovémuto emialu (v anglickém jazyce), aby nedošlo ze strany registrátora k omezení provozu domény. Další podrobnosti o ověřování emailových adres u generických domén.

]]>
<![CDATA[Nové možnosti webadminu]]>Vážení zákazníci,

přidali jsme do administrace (webadmin.stable.cz) nové funkce k pohodlnější správě vašich domén. Jedná se o možnost převední CZ domény od jiného registrátora a změnu nameserverů u CZ domény. Obě akce jsou nyní dostupné bez nutnosti kontaktovat podporu. Více v naší nápovědě

U ostatních TLD tato možnost zatím není dostupná. V případě, že potřebujete převést doménu, nebo změnit nameservery u domény s jinou koncovkou než CZ, kontaktujte nás.

]]>
<![CDATA[Email - Výše pohledávky]]>Vážení  zákazníci,

opět se dnes množí dotazy ohledně zneužití vašich domén na rozesílání podvodné zprávy, která obsahuje infikovaný soubor. V předmětu zprávy je nyní

"Výše pohledávky na vašem účtu..."

Tyto zprávy nejsou reálně zasílány z vašich domén, útočník použije pouze název emailové adresy a ten vloží jako odesílatele do zprávy. Více informací najdete v naší nápovědě na http://napoveda.stable.cz/pozor-podvodnou-zpravu/

Stejným problémem se zabývá i článek na Lupě z 23.6.2014 - http://www.lupa.cz/clanky/e-mailove-schranky-atakuje-spam-vyse-pohledavky-na-vasem-uctu/

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 2.7.2014 v čase od 23:00 do 3:00 (3.7.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný. Nebude tak možné provádět registrace, prodloužení a další správu CZ domén.

Omlouváme se za případné způsobené problémy a děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Nápověda - převod emailů]]>Často se setkáváme s převodem emailových služeb buď k nám na službu Stable.cz, nebo naopak na servery jiného poskytovatele. Připravili jsme tak stručný návod do naší nápovědy jak v takových případech postupovat.

V případě dalších dotazů k tomuto tématu nás můžete kontaktovat.

]]>
<![CDATA[Statistiky domén]]>Zajímají vás různé statistiky? Nyní máme k dispozici statistiky z centrálního registru CZ.NIC ohledně .CZ domén hostovaných a registrovaných u naší společnosti Stable.cz s.r.o. Grafy si můžete prohlédnout na našem Twittru.

]]>
<![CDATA[Upgrade Citrix XenServeru]]>O víkendu proběhl upgrade softwaru Citrix XenServer na nejnovější verzi  6.2. Pomocí tohoto SW spravujeme virtuální servery a změna nám umožňuje využívat více funkcí při správě vašich serverů.

]]>
<![CDATA[SMTP pro hromadné rozesílání emailů]]>Nově jsme spustili službu, která umožňuje hromadné rozesílání emailů, například firemních newsletterů, pomocí speciálního SMTP serveru. Mezi hlavní vlastnosti patří jednoduchost a rychlost celého řešení.

Další podronosti o novém SMTP serveru http://www.stable.cz/sluzby/webhosting/smtp/

]]>
<![CDATA[Pozor na podvodnou zprávu]]>Vážení  zákazníci,

množí se nám dnes dotazy ohledně zneužití vašich domén na rozesílání podvodné zprávy, která obsahuje infikovaný soubor. Tyto zprávy nejsou reálně zasílány z vašich domén, útočník použije pouze název emailové adresy a ten vloží jako odesílatele do zprávy. Více informací najdete v naší nápovědě na http://napoveda.stable.cz/pozor-podvodnou-zpravu/

 

]]>
<![CDATA[Nedostupná podpora na telefonu]]>24.4.2014 

Vážení zákazníci, v tuto chvíli je bohužel nemožné nás kontaktovat na telefonu 480 020 191. Poskytovatel telef. služeb má výpadek a prozatím nemáme informace, kdy bude služba obnovena.

Nadále je možné nás kontaktovat na on-line chatu, nebo mob. tel. 775 748 630.

Za komplikace s omlouváme.

]]>
<![CDATA[Novinka ve správě emailových služeb]]>Do webové administrace jsme přidali možnost zvolit u každé emailové schránky její maximální velikost. Po dosažení takto nastaveného limitu u schránky již nebude možné přijímat další zprávy. Ty budou vráceny zpět odesílateli s informací, že je schránka přeplněna. Nastavení naleznete v záložce Domény > konkrétní doména > Emaily.

Tímto nastavením však zůstává nedotčen celkový limit pro prostor na emailovém serveru pro doménu.

]]>
<![CDATA[Bezpečnostní chyba v Open SSL]]>Vážení zákazníci,

po oznámení o bezpečnostní chybě v OpenSSL , byla na našich serverech okamžitě nasazena opravená verze. V případě, že potřebujete vydat nový SSL certifikát, neváhejte nás kontaktovat.

]]>
<![CDATA[Důležité - bezpečná hesla]]>Velmi často zdůrazňujeme klientům, aby si při zakládání emailových schránek zvolili bezpečné heslo. Co se může stát při prolomení hesla ke schránce? Společnost CZ.NIC zveřejnila případovou studii krádeže hesla k emailové schránce - více na http://napoveda.stable.cz/bezpecne-heslo/

]]>
<![CDATA[Odstávka systému pro správu CZ domén]]>ve středu, 5.3.2014 v čase od 23:00 do 3:00 (6.3.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng pro správu .CZ domén. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude možné provádět registraci či prodloužení domén.

Omlouváme se za případné způsobené problémy

]]>
<![CDATA[Nové koncovky v objednávce]]>Minulý týden jsme do objednávky přidali cca 20 nových atraktivních koncovek doménových jmen (TLD), které byly aktuálně uvolněny k volné registraci. Pro zaregistrování nové domény s koncovkou třeba .bike nebo .today  si stačí ověřit dostupnost v naší objednávce a provést úhradu. Pokud již u nás máte uživatelský účet, přihlaste se prosím do webadminu a tam doménu objednejte.


Cena domén začíná od 480,- Kč/rok. Další informace naleznete v naší nápovědě nebo v ceníku.

]]>
<![CDATA[Jsme tu pro vás]]>Na začátku tohoto roku jsme spustili novou verzi našeho systému technické podpory - ticket systém. Do tohoto systému jsme přidali možnost ohodnotit pomoc a odpověď administrátora naší podpory a to pomocí hvězdiček nebo slovního hodnocení. Odkaz na ohodnocení odpovědi naleznete v každém příchozím emailu z ticket systému. Každá informace ohledně naší práce je pro nás velkým přínosem a pomáhá nám při zlepšování služeb.

Děkujeme

]]>
<![CDATA[Verze PHP]]>Vážení klienti,

potřebujete pro svou prezentaci verzi PHP 5.2 a vyšší? Nově máte možnost si v objednávce služeb zvolit také server s požadovanou verzí PHP (5.2, 5.3, 5.4 a 5.5). Stačí jen ve druhém kroku objednávky vybrat server s požadovanou verzí.

Více informací najdete v naší nápovědě - http://napoveda.stable.cz/verze-php-v-objednavce/

]]>
<![CDATA[Odstávka správy CZ domény]]>Vážení zákazníci,

v úterý, 28.1.2014 v čase od 23:00 do 3:00 (29.1.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, převádět ani prodlužovat CZ domény. Po obnovení systému bude opět možné s CZ doménami pracovat.

]]>
<![CDATA[Zálohování dat - nový systém]]>Vážení zákaznici,

připravili jsme nový systém na zálohování všech našich služeb, který je založený na FreeBSD a ZFS. Dohromady tak máme k dispozici přes 40TB prostoru pro data, která budou uložena v jiné serverovně, než jsou umístěny naše hostingové servery. 

Obnova dat je i nadále dostupná z webové administrace. Případný návod na obnovu dat najdete v naší nápovědě na adrese http://napoveda.stable.cz/zaloha-obnova-webu-a-databaze-stable/

]]>
<![CDATA[Krásné svátky]]>Krásné a pohodové Vánoce, bohatou nadílku a úspěšný vstup do nového roku 2014 přeje všem zákazníkům tým Stable.cz.

]]>
<![CDATA[Nové TLD]]>Vážení zákazníci,

v nejbližší době začne Sunrise Period k registraci domén druhého řádu v nových TLD - například .айт, .онлайн, .menu, .ventures, .singles, .bike, .holdings, .plumbing, .guru, .clothing, .camera, .equipment, .estate, .gallery, .graphics, .lighting, .photography, .contractors, .land, .technology, .construction, .directory, .kitchen, .today, .diamonds, .enterprises, .tips, a .voyage.


Máte-li zájem o svou doménu s novou koncovkou a jste držitelem ochranné známky regsitrovaných v TMCH, můžete se do Sunrise Period přihlásit.

Podrobné podmínky zjišťujeme a v příštím týdnu doplníme. 

]]>
<![CDATA[Nová verze webmailu]]>Vážení zákazníci,

dnes v brzkých rannícho hodinách jsme provedli upgrade webmailu. Všechny původní funkce jsou beze změny a nové funkce vám pomohou lépe se zprávami pracovat. Např. zobrazují se náhledy příloh, je možné nastavit psaní zpráv v novém okně, CSV import kontaktů do adresáře a další zajímavé funkce.

Případně připomínky nám prosím zašlete na info@stable.cz.

]]>
<![CDATA[Dokončení upgradu]]>Vážení zákazníci,

ve středu 4.12.2013 mezi 1:00 a 2:00 hodin ráno dojde k dokončení upgradu mail serveru. Emailové služby tak budou krátkodobě nedostupné, zprávy budou poté postupně doručovány do schránek.

Za případně komplikace se omlouváme, věříme však, že proces bude bezproblémový.

]]>
<![CDATA[Slučování kontaktů u českých domén]]>Přibližně na příštích 14 dní plánuje centrální registr CZ domén, společnost NIC.CZ z.s.p.o. (www.nic.cz), slučování duplicitních kontaktů u českých domén .cz a mazání kontaktů, které nejsou přiřazeny k žádné doméně a ani jinak v registru použity. O všech takovýchto změnám bude registr zasílat oznámeni na emailovou adresu. Vlastnictví domén zůstává těmito změnami nedotčeno.

Centrální registr si právo takovýchto změn vyhrazuje v Pravidlech registrace (bod 11.10.), se kterými každý držitel domény souhlasí při objednávce. Aktuální znění Pravidel registrace českých domén najdete na: http://www.nic.cz/files/nic/doc/Pravidla_registrace_CZ_DSDng_20121201.pdf

]]>
<![CDATA[Odstávka emailových služeb]]>Vážení zákazníci, 

dne 20.11.2013 od 0:00 do 2:00 bude probíhat upgrade mailového serveru. V tuto dobu budou emailové služby nedostupné a zprávy, zaslané v tomto čase na vaše schránky, budou doručeny později. Po obnovení služeb nedojde ke změně nastavení mail serveru.

Děkujeme za pochopení a za komplikace se omlouváme.

]]>
<![CDATA[Alias a emailové služby]]>Vážení zákazníci,

od dnešního dne máte možnost ke každé objednané variantě Alias přikoupit emailové služby. Objednávku provedete po přihlášení do administrace Vašeho uživatelského úču a více informaí o možnostech varianty Alias naleznete v naší nápovědě na http://napoveda.stable.cz/alias/

]]>
<![CDATA[Doména .eu za 40,- Kč na první rok]]>Pouze do konce týdne máte možnost objednat doménu .eu za 40,- Kč bez DPH na první rok. Tato cena platí pouze při objednávce do 18.10. 2013 a zaplacení zasláného zálohové listu dd 31.10. 2013. Následně budou všechny objednávky zrušeny.

Domény .EU můžete objednat přes náš objednávkový formulář nebo pokud už  máte u nás účet tak po přihlášení do webadmin.stable.cz.

]]>
<![CDATA[Odstávka registrace CZ domén]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 9.10.2013 v čase od 23:00 do 3:00 (10.10.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, ani prodlužovat CZ domény.

Funce již registrovaných a prodloužených domén bude tímto nedotčena.

Omlouváme se za případné způsobené problémy

]]>
<![CDATA[Infografika: Zrychlení odezvy stránek ]]>Prohlédněte si první infografiku, kterou jsme vytvořili s pomocí našeho zákazníka. Naleznete ji například na našem twittrovém účtu https://twitter.com/StableCz/status/385409934713569280/photo/1.

]]>
<![CDATA[Nová posila]]>Naše řady dnes posílili dva noví mladí kolegové Michal a Tomáš. Na pozici administrátorů se budou starat hlavně o bezproblémový chod serverů a časem se s nimi budete setkávat i na zákaznické podpoře.

]]>
<![CDATA[Změny u generický domén]]>Od 1.9. 2013 se změnila pravidla pro expiraci a rušení generických domén například .com, .net, .info, .org. Další podrobnosti naleznete v článku: Pravidla registrace generických domén.

]]>
<![CDATA[Odstávka registrace CZ domén]]>Vážení zákazníci,

dne 10.9.2013 v čase od 23:00 do 3:00 (11.9.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDgn. V průběhu odstávky tak bude systém na registraci a prodloužení CZ domén nedostupný.

Za případné komplikace se omlouváme.

]]>
<![CDATA[Podvodné emaily]]>Vážení zákazníci,

množí se podvodné emaily, které chtějí vylákat z uživatelů jejich přístupové informace k emailových schránkám. Důrazně doporučujeme na takovéto emaily neodpovídat a nikam nezasílat přístupové jméno a heslo. Tyto informace po Vás prostřednictvím emailu nikdy nevyžadujeme!

Příklad takové zprávy:

"Vážení Email Majitel Úctu,

Tato zpráva je z webmailu stredisko zpráv do všech webmail úcet
vlastníku. V soucasné dobe modernizace naší databázi a e-mailový úcet
centra. Jsme ukoncit všechny nepoužívané e-mailových úctu vytvorit prostor
pro nových úctu.


Chcete-li zabránit svému úctu byly ukonceny, budete muset aktualizovat
tím, že poskytne požadované informace níže:
Potvrdit e-mailovou IDENTITY TED

E-mail Uživatelské jméno: ...............
E-mail: Heslo: ...............

Upozornení! Majitel úctu, že odmítne aktualizovat svuj úcet
do sedmi dnu od obdržení tohoto varování ztratí svého úctu
trvale.

Upozornení Kód: VX2G99AAJ

Díky,
Webmail správce."

]]>
<![CDATA[Nová pravidla u .AT domén]]>Od 1. 10. 2013 vstupují v platnost nová pravidla pro registraci a provoz Rakouské národní domény .AT. V této souvislosti zasílá správce domény AT.NIC vlastníkům emaily, ve kterých jsou informace pro kontrolu údajů uvedených v registru. 

Pokud máte pochybnosti o obsahu zprávy zaslané právě AT.NICem, kontaktujte nás prosím, nebo nám zprávu přepošlete na info@stable.cz

]]>
<![CDATA[Novinky ze Stable.cz i na sociálních sítí]]>Zajímají Vás novinky ohledně služeb, inovacích a dalších změnách na Stable.cz? Pokud používáte  Facebook, Twitter či Google+, tak klikněte na "Líbí se mi", "Sledovat" či "+"  a budete pravidelně o všem včas informováni. Nemusíte tak už kontrolovat stránky Stable.cz a nepřijdete o žádné slevy, akce či třeba nabídky pracovat v našem týmu.

]]>
<![CDATA[Sleva u zahraničních domén]]>Vážení zákazníci,

snížili jsme pro vás cenu za registraci a prodloužení u zahraničních domén. Více informací najdete v naší nápovědě v článku Snížení cen u zahraničních domén

]]>
<![CDATA[Příplatkové služby a varianta webhostingu Alias]]>Potřebujete navýšit některé paramatry hostingových služeb? Již nás nemusíte kontaktovat, ale můžete si sami nastavit větší prostor pro emailové zprávy nebo webové stránky přes webovou administraci (webadmin.stable.cz).
Nově si také můžete objednat variantu webhostinu Alias.

Podrobnosti k těmto novinkám naleznete v nápovědě.

]]>
<![CDATA[Rozšiřujeme tým]]>Tým webhostingu Stable.cz má v plánu do konce roku rozšířit své řady o dva nové členy. V současné době hledáme správce serverů, který se bude moci podílet na provozu webhostingu Stable.cz, ale i dalších projektech jako Slevomat.cz, Bonami.cz, Kouzelnaalmara.cz nebo Pixmac.com.

]]>
<![CDATA[Změna korespondenční adresy]]>Od 1.7. 2013 má společnost Stable.cz s.r.o. stejnou korespondeční adresu jako adresu sídla společnosti. Všechny zásilky nám nadále zasílejte pouze na adresu: Stable.cz s.r.o., Skelná 2091/29, Jablonec nad Nisou 466 02. Fotky z nových, ale zatím ještě nezabydlených kanceláří, si můžete prohlédnout na Facebooku -> FOTO

]]>
<![CDATA[Odstávka registru pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 3.7.2013 v čase od 23:00 do 3:00 (23.5.) proběhne plánovaná
odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět žádné další změny u CZ domén.


Děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Odstávka registru pro CZ domény]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 22.5.2013 v čase od 23:00 do 3:00 (23.5.) proběhne plánovaná
odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat, prodlužovat a ani provádět žádné další změny u CZ domén.


Děkujeme za pochopení.

 
]]>
<![CDATA[QR kód na všech námi vystavených dokladech]]>Nově generujeme na všechny námi vystavené doklady QR kódy, které Vám usnadní zaplacení. Pomocí mobilní aplikace (poskytnuté vaší bankou) načtete QR kód na mobilní telefon a předvyplní se Vám tak příkaz k platbě. Již nebudete muset složitě přepisovat údajů ze zálohových listů.

]]>
<![CDATA[Nová nápověda]]>24.4.2013

Vážení zákazníci,

připravujeme pro vás stránky s novou nápovědou k našim službám. Budou zde video návody pro nastavení poštovního klienta, detailnější návody na obsluhu webové administrace služeb a emailů. Najdete zde také informace k fakturaci a doménám.

Pokud máte sami nějaké požadavky na témata, která by v nápovědě neměla chybět, pošlete nám prosím své návrhy na info@stable.cz, rádi je zapracujeme.

Děkujeme

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Nová EU doména jen za 50,- Kč]]>Od 4.4.2013 si u nás můžete zaregistrovat novou EU doménu pouze za 50,- Kč. Objednávku provedete buď po přihlášení do administrace Vašeho uživatelského účtu, nebo přímo přes objednávkový formulář. Doména bude zaregistrována ihned po zaúčtování platby.

Akční cena platí do odvolání. Částky jsou uvedeny bez DPH. 

]]>
<![CDATA[Omezení některých emailových adres]]>Vážení zákaznicí, 
dnes jsme byli nuceni omezit zhruba 30 emailových adres, které nesplňovaly nároky na bezpečnost hesla. Těmto emailovým adresám bylo zamezeno odesílat zprávy přes naše smtp servery. V případě, že máte problém s odesíláním emailových zpráv, postupujte prosím dle návodu:

1) změňte si heslo do emailové schránky po přihlášení do administrace na adrese webadmin.stable.cz
2) napište nám na email info@stable.cz a požádejte o odblokování konkrétní emailové schránky 

I přes zablokování Vám budou zprávy do schránky doručovány, jen nebude možné zprávy odesílat. Tímto omezením se snažíme zabránít prolomení hesla a zneužití emailových adres k rozesílání SPAMu. 

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci. 

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Upgrade]]>Vážení zákazníci,

v sobotu 9.3.2013 mezi 2:00 a 5:00 bude probíhat upgrade síťové infrastruktury. Z tohoto důvodu mohou být servery, na kterých jsou uloženy vaše stránky, dočasně nedostupné a může dojít ke krátkodobým výpadkům.

Za komplikace se velmi omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Výpadek konektivity serverů]]>Vážení zákaznicí,
dne 4.3. 2013 v brzkých ranních hodinách jsme zaznamenali výpadek konektivity našich serverů. Jednalo se o problém u poskytovatele datové linky, který vše v co nejkratším čase opravil. 

]]>
<![CDATA[Problém SMS z O2]]>28.2.2013

Vážení zákazníci,

aktuálně evidujeme problémy s přeposíláním emailů na SMS přes Telefonica O2. Zároveň dochází, při nastavení tohoto přeposílání, k odeslání odpovědi o nedoručení odesílateli, i když je zpráva do schránky v pořádku doručena (pouze nedojde k doručení SMS). Doporučujeme proto prozatím tento filtr deaktivovat - po přihlášení do schránky na webmail.stable.cz.

S technickou podporou O2 problém řešíme, bohužel nedokážeme v tuto chvíli odhadnout, kdy bude dořešen. Po odstranění chyby vás budeme informovat opět v Novinkách.

Omlouváme se za komplikace, které však nebyly námi způsobeny. Děkujeme za pochopení.

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Změna názvu serverů]]>Vážení zákazníci a partneři,

     již v roce 2011 byly převzaty od společnosti MITON CZ, s.r.o. veškeré služby nově vzniklou společností Stable.cz s.r.o. Nyní dochází k dokončení tohoto převodu služeb, serverů a technických záležitostí.

     Z důvodů dokončení interní struktury tak dojde dne 25. 2. 2013 k přejmenování všech námi spravovaných serverů z xxx.miton.cz na xxx.stable.cz. S touto změnou nepředpokládáme žádné větší komplikace, může však dojít k chybám při připojování do phpMyAdmin nebo přístupu na FTP, pokud máte nastaveny nestandardní údaje. V případě, že budete mít s přihlášení nějaký problém, vyzkoušejte změnu názvu z  xxx.miton.cz na xxx.stable.cz. Nepovede-li se vám problém vyřešit, neváhejte nás kontaktovat. Provoz webových aplikací nebude touto změnou dotčen.

     V následujících dnech bude pak docházet ještě k dalším detailnějším úpravám, o kterých vás budeme v případě potřeby informovat.

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Bezpečná hesla u emailových schránek]]>18.1.2013

Vážení zákazníci,

  v minulých dnech jsme rozesílali některým uživatelům emailem upozornění na příliš slabá hesla u jejich schránek.

  "Dobrý den,
při kontrole serveru byly nalezeny emailové schránky na doméně ..... .cz,
které mají nastavena málo bezpečná hesla a tím porušují bezpečnost
emailového serveru.
Konkrétně se jedná o tyto emailové adresy:
..........@..... .cz

Prosím o bezodkladnou úpravu hesel na emailových adresách tak, aby hesla
odpovídala bezpečnostním zásadám
- 8 znaků
- VELKÁ i malá písmena
- číslice
- speciální znaky (.*@_&)
 
Úpravy můžete provést po přihlášení ve webmailu – http://webmail.stable.cz/
nebo ve webové admistraci Vaší domény – https://webadmin.stable.cz/
 
K tomuto kroku jsme nuceni přistoupit vzhledem k naší bezpečnostní politice.
Změna hesla je vyžadována z důvodu možného zneužití Vaší emailové schránky
pro rozesílání nevyžádaných zpráv a následným souvisejícím problémům, které
dopadají i na ostatní uživatele (velká zátěž na server). Možné problémy při zneužití
Vaší schránky: rozesílání spamu, šíření phishingu, útočník se může dostat k Vašim datům atd.
 
Prosíme o provedení změny hesel nejpozději do 6.2. 2013, jinak bude z bezpečnostních důvodů zablokováno přihlášení do emailových schránek s nedostatečnými hesly.
 
Děkuji Vám předem za spolupráci."

   Rozhodli jsme se, že v případě, kdy nebude heslo změněno na bezpečnější, nebudeme schránku blokovat úplně, jen nebude možné přes naše SMTP (server pro odesílání pošty) odesílat zprávy.

Všem klientům, kteří změnu provedli, děkujeme!

 

Přispěli tak k vyšší ochranně svých zpráv a zároveň se sníží zátěž na emailový server, který bývá v některých případech přetežován spamy, rozesílanými přes napadené schránky, kde bylo jednoduché heslo prolomeno.

Chraňte si své emailové schránky silnými hesly, ochráníte tak svá jistě citlivá data!

Děkujeme.

]]>
<![CDATA[Krásné Vánoce]]>Všem našim skvělým uživatelům, partnerům a zákazníkům přejeme pohodové Vánoce a šťasný nový rok 2013!

za Tým Stable.cz Tomáš Fiala a Tadeáš Mengler

]]>
<![CDATA[Změna u EU domén]]>Vážení zákazníci,

od 21.11.2012 nastaly drobné změny u EU domén.

Jednou z nich je změna postupu při převodu domény - transfer. Bude probíhat pomocí authcode jako u českých domén. Authcode bude poskytovat současný registrátor, od kterého bude doména převáděna. Heslo bude mít platnost 40 dní a je potřeba jej předat novému registrátorovi.

Změna registrátora bude vždy spojena s prodloužením doménového jména o jeden rok, za který bude účtován poplatek dle aktuálního ceníku a bude ji možné spojit se změnou vlastníka.

Další změnou v postupu je změna držitele EU domén. Ta bude probíhat přes úředně ověřený podpis současného a budoucího vlastníka. Podobně jako u CZ domén. Tato změna je zdarma a u domény se datum platnosti nemění. Při spojení změny vlastníka se změnou regsitrátora nebude vyžadován úředně ověřený podpis. Autorizace v tomto případě probíhá pomocí authcode.

V případě dotazů k těmto úpravám nás můžete kontaktovat na emailu info@stable.cz.

]]>
<![CDATA[Zprávy, označeny jako [SPAM]]]>27.9.2012

Vážení zákazníci,

pokud je do schránky doručováno větší množství zpráv označených jako [SPAM], podívejte se prosím  do nastavení emailového účtu po přihlášení na adrese webmail.stable.cz.

Zde zkontrolujte, zda máte aktivní filtr na ukládání zpráv do složky SPAM. Najdete to v Nastavení (ikona ozubeného kola v pravém rohu) > Filtry > Přesuň do složky SPAM - musí být aktivní. Pokud není, odškrtněte prosím zatrhávátko pod detailem filtru a dejte uložit. Tato funkce zajistí, že budou zprávy označené serverem za SPAM ukládány na webmail do složky SPAM. Zde jsou zprávy uchovány 7 dnípro případnou kontrolu. Chcete-li zprávy uchovávat po delší dobu, vytvořte si jinou složku a vyměňte ji ve filtru.

V případě, že chcete se zprávami označenými jako SPAM pracovat jinak, kontaktujte nás prosím.

]]>
<![CDATA[Emailové služby obnoveny]]>6.9.2012

Vážení zákazníci,

emailové služby jsou nyní obnoveny a všechny zprávy zaslané v době výpadku, jsou postupně doručovány ze záložního serveru do schránek. Může docházet k pomalejšímu načítání, ale všechny služby jsou obnoveny v plném rozsahu.

Příčinou výpadku bylo selhání primárního i záložního napájení serveru. Problém byl odstraněn do dvou hodin.

Pokud na nějakých konkrétních schránkách problém s odesíláním, nebo přijímáním pošty přetrvává, kontaktujte nás prosím na info@stable.cz.

Za komplikace se velmi omlouváme.

]]>
<![CDATA[Nedostupnost mailových služeb]]>6. 9. 2012

Vážení zákazníci,

v tuto chvíli jsou e-mailové služby nedostupné. Bylo nutné provést restart serveru, který bohužel znovu nenaběhl. Objevil se hardwarový problém, který intenzivně řešíme.

Znovuobnovení služeb předpokládáme nejpozději dnes kolem 18:00. Za komplikace se velmi omlováme, výpadek byl způsoben nečekaným selháním HW. 

]]>
<![CDATA[Migrace emailových služeb]]>Vážení zákazníci, od pátku 24.8.2012 22:00 hodin do neděle 26.8. 2012 23:00 hodin proběhne migrace části emailových služeb. V tomto čase budou schránky, včetně všech uložených zpráv, převedeny na nový server. Díky tomu bude v tomto období na jednotlivých schránkách cca hodinová odstávka všech služeb. Délka odstávky závisí na velikosti jednotlivýhschránek. V průběhu odstávky nebude možné přijímat ani odesílat poštu, nebude dostupné ani webové rozhraní (webmail.stable.cz). Veškerá pošta, která bude v té době na schránky zaslána, bude doručena na záložní server a bude do schránek doručena ihned po zmigrování schránky. Po migraci Vám budou emailové schránky k dispozici v novém webovém rozhraní opět na adrese webmail.stable.cz. Migrovat se budou všechny schránky, zprávy, ale také filtry, automatické odpovědi a další nastavení. Na novém emailovém řešení bohužel není podporováno přihlášení k emailu pomoci funkce SPA (Požadovat přihlášení pomocí zabezpečeného ověřování hesla). Tato funkce je volitelně zapnutelná v emailovém klientu Outlook. V nastavení učtu v Outlooku prosím prověřte že je daná volba odškrtnuta a pokud není tak odškrtněte. Tento způsob přhlášeni nebude od 20.9. nadále podporován. Důvodem migrace je převedení dat na nový systém, od kterého si slibujeme větší stabilitu. Omlouváme se za případné komplikace. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na emailu info@stable.cz.]]><![CDATA[Možný problém při odesílání zpráv]]>23.08.2012

Vážení zákazníci,

při přípravě na migraci emailových služeb, byl proveden upgrade na SMTP serveru pro odesílání pošty. Pokud se objevil problém při odesílán zpráv přes poštovního klienta (Outlook, Thunderbird a pod.), zkontrolujte si prosím nastavení serveru odchozí pošty. Chcete-li odesílat poštu přes náš SMTP server (je tu i možnost, odesílat poštu přes Vašeho poskytovatele internetu), nastavte si prosím tyto údaje
server odchozí pošty: smtp.stable.cz
port: jeden z těchto
    366 - PLAIN, STARTTLS
    465 - SSL
    587 - STARTTLS

Je potřeba nastavit autentizaci - zaškrtnout "Server požaduje ověření", případně u způsobu autentizace zvolit "Heslo, zabezpečený/nezabezpečený přenos". Zároveň je třeba, aby NEBYLO zaškrtnuto SPA - Přihlášení pomocí zabezpečeného ověřování hesla - toto se týká Outlooku.

Pokud i přes úpravu nastavení bude problém s odesíláním pošty, kontaktujte nás prosím. 

]]>
<![CDATA[Nový certifikát pro mail.stable.cz]]>26.6.2012

Vážení zákazníci,

Vzhledem k vypršení předešlého certifikátu jsme změnili certifikát na emailovém severu. Prosíme, nainstalujte si nový certifikát, nebo si nainstalujte rovnou root certifikát od certifikační autority.

Tento první odkaz je na kliknutí v prohlížeči a následnou instalaci konřenového certifikátu. http://www.alphassl.com/support/roots/root.der Po instalaci, už nebude problém s hlášením o nedůvěryhodnosti certifikátu.


Případně se všechny kořenové certifikáty dají nalést zde http://www.alphassl.com/support/install-root-certificate.html

Další varianta je přijmout vyjjímku certifikátu a tím bude problém vyřešen.

Za případné komplikace se omlouváme.

]]>
<![CDATA[Stěhování serverů]]>Vážení zákazníci,

v sobotu 9.6. mezi 1:00 a 5:00 hodinou ranní dojde ke stěhování serverové technologie, na které běží i část služeb Stable.cz.
Z tohoto důvodu mohou být servery v tomto čase dočasně krátkodobě nedostupné. Mailové služby nebudou tímto dotčeny a budou standardně funkční i v době stěhování.

Za komplikace se omlouváme.

S pozdravem a přáním krásného dne
Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Oznámení o odstávce]]>Vážení zákazníci,

v úterý, 5.6. 2012 v čase od 23:00 do 3:00 (6.6.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng u CZ domén. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné registrovat a ověřovat CZ domény.

V průběhu odstávky bude nasazena upravená verze mojeID i registru.

Za případné komplikace se omlouváme.

]]>
<![CDATA[Poslední možnost registrace EU domény za akční cenu]]>Už jen do 14.5. 2012 je EU doména za akční cenu 50,- Kč bez DPH na rok. Po tomto datu budou domény za standardní cenu 170,- Kč bez DPH. Všechny  nezaplacené doklady pro tyto objednávky budou nejpozději 30.5. 2012 zrušeny a nebude již umožněna pozdní platba. Tak neváhejte a EU doménu si objednejte buď na stránkách Stable.cz, nebo přímo z administrace vašeho uživatelského účtu po přihlášení na webadmin.stable.cz

]]>
<![CDATA[Plánovaná odstávka registrace CZ domén]]>Vážení zákazníci,

ve středu, 2.5.2012 v čase od 23:00 do 3:00 (3.5.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné ověřovat, registrovat a ani prodlužovat CZ domény.

Omlouváme se za případné způsobené problémy.

]]>
<![CDATA[Registrace EU domény za 50 Kč]]>Vážení zákazníci,

připravili jsme pro vás akci, kdy registrace nové EU domény stojí nyní pouze 50,-Kč na první rok bez DPH.
Domény a případně hostingové služby objednávejte standardním způsobem, buď přímo z administrace Vašeho uživatelského účtu, nebo pro noví uživatelé přímo na stránkách www.stable.cz.

Tato akce je omezena do 31.3.2012!

]]>
<![CDATA[Plánovaná odstávka registrace CZ domén]]>22.2.2012

Vážení zákazníci,

v úterý, 28.2.2012 v čase od 23:00 do 3:00 (29.2.) proběhne plánovaná
odstávka systému DSDng centrálního registru. V průběhu odstávky bude systém nedostupný. 
Nebude tedy možné v této době registrovat a prodlužovat CZ domény.

Za komplikace se omlouváme.
]]>
<![CDATA[Emailové služby obnoveny]]>15.2. 2012 krátce po poledni se povedlo obnovit všechny emailové služby. V případě problémů nás prosím kontaktujte na emailu info@stable.cz nebo na telefoním čísle 480 020 191.

]]>
<![CDATA[ Nedostupnost některých emailových schránek]]>14.2. 2012 ve večerních hodinách došlo k havárii řadiče diskového pole, z tohoto důvodu není dostupných cca 2% emailových schránek. Náhradní díl bude dodán od výrobce ve středu 15.2. v odpoledních hodinách a následně budou všechny schránky znovu zprovozněny.

Na nápravě situace usilovně pracujeme. Omlouváme se.

]]>
<![CDATA[Výpadek konektivity]]>10.2. 2012: Omlouváme se za dnešní výpadky konektivity, které jsou na straně našeho poskytovatele. 

Aktualizace: U poskytovatele housingu došlo k chybnému nastavení jednoho ze síťových prvků (lidská chyba), která byla opravena do 5 minut. Bohužel následně byl v síťi zvýšený packet loss (chyby síťové komunikace), který způsoboval částečnou nedostupnost serveru. Dodavatel konektivity zavedl nové postupy práce tak, aby k podobné chybě již nemohlo dojít.

]]>
<![CDATA[Nové ceny domén .cz, .eu a .sk]]>Od 2.2. 2012 dochází k úpravě cen doménových jmen s koncovkou .cz, .eu a .sk a to směrem dolů. Nově stojí registrace nebo prodloužení doménového jména .cz a .eu na jeden rok je 170,- Kč, u .sk domén cena poklesla na 450,- Kč.  Ceny jsou uveden bez DPH a platné pro všechny doklady vystavné po 2.2. 2012.

]]>
<![CDATA[Aktualizace mail serveru]]>Vážení zákazníci, v úterý 24.1. 2012 mezi 6 a 7 hodinou ranní proběhne plánovaný upgrade mail serveru. V tuto dobu budou mailové služby nedostupné a po obnovéní provozu se postupně všechny zprávy doručí do určených schránek.

]]>
<![CDATA[Nedostupné služby]]>20.1.2012

Vážení zákazníci,

ve čtvrtek 19.1.2012 kolem 11:30 přestal odpovídat řadič v diskovém poli, na kterém běží server cipisek.miton.cz, kde jsou uloženy i stránky některých zákazníků. Pro takovéto případy má pole druhý záložní řadič (failover), ten sice
naskočil, ale celé pole se nechovalo stabilně. Z tohoto důvodu bylo příkročeno k
restartu pole. Po restartu byly všechny servery směrovány přes druhý řadič. Zde byl ale problém s výkonem (toto řešíme s dodavatelem řešení) a proto byla
na některé servery pomalejší odezva. Po restartu se u některých serverů musel
zkontrolovat i filesystem, kdy tato kontrola díky zpomalenému řadiči trvala déle než je obvyklé.

Dnes v nočních hodinách (cca od 3:00) se pole znovu plánovaně restartovalo a upgradoval se firmware na nejnovější verzi. Věříme, že toto do budoucna předejde dalším problémům. Následně byla preventivně na všech serverech puštěná kontrola  filesystemu. U některých serverů se tak povedlo odhalit chyby, které se většinou povedlo v průběhu rána odstranit.

Nyní jsou služby v plném rozsahu obnoveny. Pokud by i přesto došlo k nedostupnosti některých stránek, případně se objkevily jiné chyby, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@stable.cz.

Za komplikace se velmi omlouváme a děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Novinky.cz - článek]]>05.01. 2012

Vážení zákazníci, byli jsme upozorněni na článek na www.novinky.cz, kde je také zmínka o tuzemském poskytovateli internetových služeb a prodejci webových domén.

Chtěli bychom upozornit, že se nejedná o naši společnost. V loňském roce byla sice provedena změna majitele společnosti, Obchodní podmínky (Smluvní podmínky) však zůstaly stéjné a potvrzení souhlasu s převodem služeb k novému provozovateli bylo vyžadováno přes administrace uživatelů. Změna byla popsána jednoduše a srozumitelně.

Co se týká prodloužení domén a úhrady za tuto službu, probíhá zaslání dokladu 4 týdny před expirací domény. Pokud je doklad uhrazen, doména je prodloužena, pokud není, jsou zaslány upomínky a případně i konkrétní dotaz na majitele domény, zda doménu prodloužit chce nebo ne. V případě, že o doménu nemá již zájem, doklad je zrušen a doména uvolněna z registru.

Máte-li k této problematice nějaké další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@stable.cz.

]]>
<![CDATA[Krásné Vánoce!]]>22.12.2012

Všem uživatelům, partnerům a zákazníkům přejeme krásné, pohodové Vánoce a šťasný nový rok 2012!

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Telefonující společnost]]>8. 12. 2011

Na trhu se objevila další společnost, která kontaktuje vlastníky domén s informací, že je u nich podána objednávka na stejnou doménu s jinou koncovkou, než kterou již mají v držení. Je to stejný princip, který používala Doménová centrála. Cena za takto nabízenou registraci je až 4000,- Kč. U nás je možné stejnou registraci provést kolem 200,- Kč.

Informace o těchto praktikách popisuje paní Durajová na blogu centrálního registru CZ.NIC -blog.nic.cz

]]>
<![CDATA[Vstoupili jsem do komory registrátorů]]>1.12.2011

společnost Stable.cz s.r.o. dnes vstoupila do sdružení CZ.NIC, z. s. p. o. (centrální registr CZ domény) a to do komory registrátorů. informuje o tom i sdružení na svých stránkách www.nic.cz.

]]>
<![CDATA[SSL certifikáty v nabídce služeb]]>Od 23. 11. 2011 si u nás můžete objednat SSL certifikát pro zabezpečenou komunikace na vašich internetových stránkách. Certifikáty jsou určeny pro široké použití při zabezpečení komunikace mezi zákazníkem a Vašimi internetovými projekty. Další podrobnosti o SSL certifikátech a cenách na http://www.stable.cz/sluzby/ssl-certifikaty/.

]]>
<![CDATA[Odstávka CZ domény]]>25. 10. 2011

Vážení zákazníci,

v pondělí, 31.10.2011 v čase od 23:00 do 3:00 (1.11.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné ověřovat a registrovat domény .CZ. Omlouváme se za případné způsobené problémy.

]]>
<![CDATA[Zpožďování emailové pošty ]]>12.10.2011

Vážení zákazníci,

v posledních dnech dochází ke zpožďování emailů poslaných přes SMTP iol.cz (O2-Telefónica) do schránek na našem mail serveru. Zpoždění je způsobeno na straně odesílatele - jejich SMTP server je veden na black listech. Dle informací získaných na tech. podpoře O2 o problému ví a řeší jej.

]]>
<![CDATA[Odstávka CZ domény]]>Ve čtvrtek, 29.9.2011 v čase od 23:00 do 3:00 (30.9.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém registrace a ověřování CZ domén nedostupný.

Omlouvám se za případné komplikace.]]>
<![CDATA[Změna pravidel registrace CZ domény]]>Vážení zákazníci,
od 1. 10. 2011 vchází v platnost nové znění pravidel registrace CZ domény.


Dochází hlavně ke změně ochranné lhůty, kdy se prodlužuje ze 45 dní na 60 dní.
Další velkou změnou je uvolňování expirovaných domén. Toto registr prováděl denně vždy kolem 14. hodiny, nyní bude uvolňování prováděno v průběhu celého dne. Tím se komplikují takzvané předregistrace. Z tohoto důvodu nebudeme již službu předregistrace poskytovat.

Úplné znění stávajících i nových pravidel nadjete na stránkách centrálního registru konkrétně na adrese http://www.nic.cz/page/314/pravidla-a-postupy/.

]]>
<![CDATA[Kontrola údajů v registru u CZ domén]]>12.8.2011

Správce národní domény CZ zasílá dokument, ve kterém nabádá držitele domén ke kontrole údajů. Více na http://www.lupa.cz/zpravicky/cz-nic-drzitelum-domen-posila-e-mail-s-zadosti-o-kontrolu-udaju/. Pokud nejsou údaje u kontaktu držite, či administrativního kontaktu uvedeného u vašich domén aktuální, obraťte se prosím na nás se žádostí o úpravu. V žádosti prosím uveďte i názvy domén, kterých se tato změna týká.

Všechny změny v centrálním registru se autorizují pomocí úředně ověřeného podpisu vlastníka domény, či držitele kontaktu. Je to v zájmu ochrany vlastnictví domén.

Požadavek na změny nám prosím zašlete na email info@stable.cz.

Děkujeme předem za spolupráci.

]]>
<![CDATA[Výpadek emailového serveru]]> Vážení zákaznici zaznamenali jsme výpadek emailových služeb, který byl způsobený nenadálým odpojením serveru od el. energie. Již by mělo být vše v pořádku omlouváme se za způsobené problémy. 

]]>
<![CDATA[Hesla pomocí emailu nevyžadujeme]]> Vážení zákazníci, v současné době jsme zaznamenali pokus o získání přístupových hesel k vašim emailovým schránkám pomocí Phishingu.  Neznámý útočník rozesílá do vašich schránek email s žádostí o zaslání hesla k emailovém účtům. Všechny zákazníky upozorňujeme, že takto hesla po našich uživatelích nevyžadujeme! Důrazně doporučujeme nereagovat na takovýto email a raději jej smažte.

Děkujeme 
]]>
<![CDATA[Úprava sítě ]]> v pátek 8.7. 2011 mezi 23:00 a 6:00 hodinou bude prováděna úprava sítě u našeho poskytovatele housingu. Z tohoto důvodu může docházet ke krátkodobým
výpadkům konektivity na serverech, kde jsou provozovány služby pro Vaše domény.
Za komplikace se omlouváme.
Tým Stable.cz  ]]>
<![CDATA[Upgrade mail serveru]]> 24.6.2011

Vážení zákazníci,

ve středu 29.6.2011 mezi 6. a 7. hodinou ranní proběhne plánovaný ugrade mail serveru. V tuto dobu budou mailové služby nedostupné a po obnovení provozu se postupně všechny zprávy doručí do určených schránek. Upgrade umožní nově

- přihlášení s výběrem jazyka

- kontrola zacyklení emailů

- bezchybné přihlášení v prohlížeči Internet Explorer 9

- uživatelské přizpůsobení vzhledu

- kompletně přepracovaný antivir - Kaspersky

- protokol WebDAV: lepší podpora Mac, iPhone a iPod

... a další.

Věříme, že tato úprava přispěje ke komfortnějšímu užívání služeb.

]]>
<![CDATA[Výpadek mail serveru]]> 13. 6. 2011

Vážení zákazníci,

dnes byl zaznamenán výpadek smtp serveru. Příčinou bylo zahlcení serveru zacyklenou poštou na jedné schránce. V současné době je problém částečně odstraněn ovšem pošta může odcházet se zpoždění.

Omlouváme se vám za komplikace.

 

]]>
<![CDATA[Odstávka CZ domény]]> 8.6. 2011

Vážení zákazníci,

v úterý, 14.6.2011 v čase od 23:00 do 3:00 (15.6.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný a nebude tak možné ověřovat a registrovat CZ domény.

Za komplikace se omlouváme. 
]]>
<![CDATA[Smtp server ]]> 7.6.2011

Vážení zákazníci,

dnes jsme zaznamenali výpadek smtp serveru. Příčinou bylo zahlcení serveru neoprávněnými požadavky. V současné době je problém částečně odstraněn ovšem pošta může odcházet se zpoždění. Omlouváme se za komplikace.

]]>
<![CDATA[Stable.cz slaví 10 let!]]> 20.5.2011

Vážení zákazníci,

chtěli bychom poděkovat vám všem a tak jsme k tomuto výročí ZDVOJNÁSOBILI prostor pro web a DB u všech hostingových variant! Toto navýšení platí jak pro nové objednávky tak i pro stávající hostingové služby. Aktuální data o prostoru a DB najdete v popisu jednotlivých variant na našich stránkách.

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Nové verze instatních aplikací]]> 9.5. 2011

Pro všechny zákazníky jsme připravili nové verze instatních aplikací k instalaci. Jedná se o 

Drupal 7.0
Mediawiki 1.16.4
MiniBB 2.5
Prestashop 1.4.1
Wordpress 3.1.2

Pokud už máte instalovánu nějakou z těchto aplikací, její verze zůstává nezměněna! Nové verze jsou dostupné k instalaci přes administrační rozhraní po přihlášení na webadmin.stable.cz.

 

]]>
<![CDATA[Nové telefonní číslo]]> +420 480 020 191. Toto číslo je již funkční a můžete nás na něm kontaktovat od 8 do 17 hodin.]]><![CDATA[Změna registrátora .cz domén]]>Vážení zákaznici, 3.4. 2011 proběhl převod všech domén a kontaktů na nového registrátora. O této změně vás informoval email od společnosti CZ.NIC, z.s.p.o., které se stará o správu domén .cz. Domény i nadále vlastní naši zákaznici a v tomto směru nedošlo k žádné změně. 

Převod domén souvisí s přechodem služeb na novou společnost Stable.cz s.r.o.. Tato změna byla nutná, abychom vám nadále mohli spravovat a prodlužovat doménová jména .cz

Děkujeme za pochopení 

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Doména .eu za 50,- Kč]]> Využijte nyní skvělé nabídky registrace či převodu EU domény pouze za 50,- Kč bez DPH. Akce je platná do odvolání a vztahuje se na registraci nové EU domény, či převod EU domény do naší správy od jiného registrátora.

Objednávejte přes Váš uživatelský účet po přihlášení na adrese webadmin.stable.cz, nebo přímo na stránkách Stable.cz

]]>
<![CDATA[Obnovení služeb]]><![CDATA[Výpadek mailových služeb]]> 9.2. 2011

Vážení zákazníci, evidujeme v tuto chvíli výpadek mailových služeb. Závada byla již nahlášena na správce mail serveru a na opravě pracují. Předpokládané obnovení je ve 14:00. Za komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení. 

]]>
<![CDATA[Cena domény .cz]]>Vážení zákaznici od 1.2. 2011 se cena za registraci a prodloužení domény .cz snížila na 185,- Kč bez DPH.

 

]]>
<![CDATA[Více jak 12 000 CZ domén]]> 11. 1. 2011

Dnes naše registrátorská služba KVAPEM.CZ přeskočila hranici 12 000 CZ domén, které máme ve správě. Stalo se tak i díky vám, našim klientům na Stable.cz, kteří máte u nás českou doménu registrovanou. Děkujeme za důvěru!

]]>
<![CDATA[PF 2011]]>

přejeme vám příjemné prožití Vánoc, hodně zdraví a štěstí! Těšíme se na další spolupráci a přejeme mnoho úspěchů nejen v novém roce 2011, který přinese další novinky v poskytovaných službách.

Děkujeme Vám za přízeň.

Váš team Stable.cz. ]]>
<![CDATA[Potřebujete doručovat velké objemy dat]]>kontaktovat. Připravujeme pro vás řešení, které umožní přehrání videa na všech zařízení nebo doručí váš obsah ke všem zákazníkům. ]]><![CDATA[Hesla do emailových schránek]]><![CDATA[Server bajaja.miton.cz]]> 10. 11. 2010 Vážení zákazníci, po včerejším výpadku u našeho poskytovatele serverhousingu bohužel došlo k napadení serveru bajaja.miton.cz. V tuto chvíli je většina webových prezentací na tomto serveru již opravena. V případě nekorektního zobrazování stránek, kontaktujte prosím zákaznickou podporu.

Za komplikace se omlouváme a pracujeme na nápravě.

]]>
<![CDATA[Výpadek konektivity 9.11. 2010]]><![CDATA[Výpadek konektivity 8.11. 2010]]>Vážení zákazníci, omlouváme se za výpadek konektivity dne 8.11.2010 k našim serverům, který byl způsoben závadou na zařízení poskytovatele konektivity. 

Tým Stable.cz 

]]>
<![CDATA[Hlasujte v Křišťálové Lupě]]>Křišťálová Lupa 2010 pro projekty, které hostují u webhostingu Stable.cz. Konkrétně se jedná o Heureka.cz nebo Slevomat.cz. V neveřejné kategorii projekt roku 2010 je nominována fotobanka Pixmac.cz, pro kterou máme tu čest spravovat její servery umístěné v USA. ]]><![CDATA[Vitejte v programu Stable.cz]]> 16. 9. 2010

Vážení zákazníci, dnes byl opraven script na zasílání uvítacího emailu. Tato zpráva měla být zasílána po dokončení objednávky na Stable.cz a bohužel se tak v některých případech nestalo.  Během dnešního dne tak mohou být tyto uvítací emaily systémem zaslány dodatečně. Omlouváme se za tuto komplikace. Objednávky byly však v pořádku vyřízeny a tato chyba neměla vliv na provoz služeb.

 

]]>
<![CDATA[Chyba opravena.]]> Chyba zobrazení mailových schránek opravena.

Děkujeme za trpělivost.

]]>
<![CDATA[Chyba zobrazení mailů]]> Vážení zákazníci,

momentálně není možné zobrazení mailových schránek přes administraci. Jedná se o problém se zobrazením. Víme o tom a pracujeme na odstranění.

Omlouváme se za způsobené kompilkace a děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Chybějící maily a spam.]]> Vážení zákazníci,

 pokud nenajdete všechny zprávy v doručené poště, najdete je ve složce spam ve webmailu. Jednáme nyní o zrušení této složky, aby jste si mohli do svých klientů stahovat všechnu poštu a filtrovat spam poštovním klientem.

Momentálně se můžete přihlásit do webmailu na adrese webmail.stable.cz a ve složce spam si označit všechny zprávy a přesunout je do složy vyžádaná, tím se přesunu do inboxu a v pořádku je stáhnete do poštvního klienta. Poté v sekci: nástroje - možnosti - bezpečnost - anti-spam -mód složky spam - nepoužívat složku spam.

Domlouváme se na automatickém provedení těchto změn od poskytovatele mailového server, ale zatím nemáme přesný čas provedení.

Děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Emailové služby]]> Vážení zákaznici,

dnes dopoledne jsme po migraci emailových služeb zaznamenali přetížení emailového serveru, které se podařilo vyřešit lepším nastavením serveru. V současné době jsou všechny službu funkční, doručování a odesílání služeb probíhá standradním způsobem.  

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Migrace emailových služeb]]> Vážení zákaznici,

po náročných přípravách jsme připravili náročnou migrace emailových služeb na nový systém. Tato migrace proběhne 16.7. 2010 od 16 hodin do 18.7.2010 do 24 hodin.

Migrace bude spojená s nedostupností emailových služeb. Další informace naleznete na připravané stránce a také vám budou zaslány informace na email uvedený u vašeho účtu.

 Děkujeme Vám za spolupráci a pochopení a přejeme všem příjemné prožití letních dní.

]]>
<![CDATA[Upgrade serveru lebeda (88.86.120.49)]]> Vážení zákazníci,

 dne 21.6. v ranních hodinách dojde k updatu serveru lebeda (88.86.120.49) verze
http serveru apache bude navýšena z 2.0.50 na 2.0.52 a php z 4.3.6 na 4.3.9 z
důvodů zachování kompatibilty. Výpadek by neměl trvat déle než 10 min.

Děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Výpadek na serveru Bajaja 88.86.120.43]]> Vážení zákazníci,

 dnes v noci od cca 23:00 do 01:30 proběhne údržba na serveru bajaja.miton.cz z důvodu výměny hardware.

Velice se omluváme a děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Nový projekt - Slevomat.cz]]> Slevomat.cz pravidelně přináší bezkonkurenční slevy do restaurací, wellness a beauty salonů, vstupenky na kulturní a společenské akce, ale i jiné zážitky spojené s aktivním trávením volného času.

Právě dnes na stránkách Slevomat.cz probíhá akce, která nabízí 50 procent slevu na exkluzivní cukrářské výrobky Lanka Cupcakes v hodnotě 300 Kč nebo se můžete zaregistrovat k odběru slev.

Tento nový projekt patří do rodiny MITON CZ stejně jako webhosting Stable.cz.

]]>
<![CDATA[Proč úředně ověřený podpis?]]> Vážení zákazníci,

 většině lidí se zdá zbytečný, úředně ověřený podpis při změnách u domény v centrálním registru. Níže vkládám odkaz na článek o kráděži domén a zamezení odcizení, kde zjistíte, že to zase taková zbytečnost není.

Hezký den všem.

http://www.root.cz/clanky/jak-nekomu-ukrast-domenu/

]]>
<![CDATA[Nové platební metody]]> Dnes jsem spustili do ostrého provozu nový platební systém. Mezi hlavní novinky patří možnot platit za naše služby pomocí platební karty. Druhou podstanou změnou je, že vám ihned po objednávce dorazí email s instrukcemi jak zaplatit.

]]>
<![CDATA[Přes 10 000 registrovaných .CZ domén]]><![CDATA[Drupal 6.15]]><![CDATA[Záloha webu ke stažení]]> Vážení zálkazníci,

nyní si můžete obnovit Vaše stránky ze zálohy sami ve webové administraci přes ftp, kde si vyberete datum a doménu, kterou chcete obnovit.

 

]]>
<![CDATA[Nová verze WordPressu]]> Pro zvýšení kvality služeb,byla nainstalována nová verze WordPressu a to 2.9.2.

]]>
<![CDATA[Nová aplikace MiniBB]]> Vážení zákazníci,

 

nově jsme pro Vás přidali instantní aplikaci. Jedním kliknutím si můžete nainstalovat forum MiniBB. Jedná se o populární aplikaci na diskuzní fóra.

 

]]>
<![CDATA[Stable.cz na Twitteru]]><![CDATA[Záloha DB ke stažení]]> Vážení zákazníci,

nově nyní na většině našich serverů je možné si stáhnout zálohu DB až 20 dnů zpět. A to přes ftp z adresáře backup v kořenovém adresáři každého uživatele.

]]>
<![CDATA[.SK doména za pouhých 480Kč]]><![CDATA[Doména .cz za 199,-]]> Vážení zákazníci,

 od 1.1.2010 při objednání domény .cz je stanovena nová cena na 199,- Kč bez DPH. Tato cena platí i pro prodloužení .cz domén.

]]>
<![CDATA[DSDng oznámení o odstávce]]> Vážení zákazníci,

v úterý, 12.1.2010 v čase od 23:00 do 3:00 (13.1.) proběhne planovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný.

Omlouváme se za případně způsobené problémy.

]]>
<![CDATA[PF 2010]]><![CDATA[Registrace domén o svátcích]]> Vážení zákazníci,

 o svátcích budou registrace a prodlužování domén prováděny pouze v pracovní dny a to je od 28.12 do 31.12 a poté již normálně od 4.ledna.

Pokud nutně potřebujete registraci .cz domén, použijte kvapem.cz a zvote platbu kartou.

Předem děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Nižší cena .cz domény]]>  

Při objednávce domény .cz u varianty parking je stanovena nová cena na 199,- Kč bez DPH. Pokud si objednáte jakýkoliv jiný webhostingový program získáte doménu zdarma. Do konce roku můžete také využít naši vánoční akce 50% sleva na webhosting.

]]>
<![CDATA[Registrace domény .eu, .com a .net s diakritikou]]>Objednávka na Stable.cz byla upravena tak, aby bylo možné tyto speciální domény objednat. Pokud jste již naším zákazníkem a máte u nás objednané služby či domény, přihlaste se do své administrace na adrese webadmin.stable.cz a objednávku proveďte zde. Pro nové klienty slouží objednávka na Stable.cz. ]]><![CDATA[Vánoční sleva 50% na hostingové služby.]]> Připravili jsme pro vás slevu na hostingové programy Mini, E-mailStandard nebo Profi  ve výši 50%. 

Jedinou  podmínkou je zadat slevový kód "profi-stable" při objednávce. Nelze využít k prodloužení stávajících služeb.  Sleva se vztahuje na objednávky webhostingu při první fakturačním období.

Více informací na: http://www.stable.cz/slevovy-kod-web-hosting/

]]>
<![CDATA[Nová webová administrace]]> Vážení zákazníci,

 bylo nasazeno nové webové rozhraní, webadmin, a mezi hlavní novinky patří objednávka a webFTP. Věříme, že se Vám v něm bude lépe pracovat. Všechny předchozí chyby by měly být opraveny.Přesto se však mohou objevit chyby, v tomto případě prosímo o nahlášení na email info@stable.cz.

Předem děkujeme za spolupráci a přejeme příjemné užívání.

]]>
<![CDATA[MITON CZ registruje více než 9 000 domén s koncovkou .cz]]> Registrátor českých domén MITON CZ, který je provozovatelem a vlastníkem webhostingu Stable.cz od včerejšího dne registruje více jak 9000 domény s koncovkou .cz.

]]>
<![CDATA[Doménovécentrum.cz expirované domény]]>www.domenovecentrum.cz rozšířili svoje služby. V první řadě si můžete prohlídnout seznam expirujících (propadajících) .cz domén a to až tři dny před jejich uvolněním. Další novinkou je umístění domény .cz do našeho hlídače, který vás bude informovat zda doména nezačne propadat a nebude volná k registraci. ]]><![CDATA[Odstávka DSDng systému]]> Vážení zákazníci,

v úterý, 19.9.2009 v čase d 23:00 do 3:00 (16.0.) proběhne planovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný.

Omlouváme se za případně způsobené problémy.

 


 

]]>
<![CDATA[Nasazení primárního mailserveru]]><![CDATA[Záložní mailserver]]><![CDATA[Chyba mail serveru opravena!]]> Vážený zákazníci,

mailové služby byly obnoveny, vzhledem k velkému počtu přihlašování na server dochází však ještě k mírným výpadkům. Postupně jsou také doručovány zprávy, které byly v době nedostupnosti ukládány na sekundární server. Všechny e-maily budou nejpozději do dnešního večera doručeny.

Děkujeme za pochopení.

]]>
<![CDATA[Výpadek e-mailových služeb]]><![CDATA[Křišťálová Lupa 2009]]> Právě probíhají nominace na čtvrtý ročník Křištálové Lupy 2009, proto neváhejte a podpořte nás i naše projety Vaším hlasem.

Hlasování probíhá od 3.8. do 6.8. na stránkách www.kristalova.lupa.cz

Děkujeme za Vaši podporu.

Tým Stable.cz

]]>
<![CDATA[Databáze k mini]]> Vážení zákazníci,

navýšili jsem pro Vás variantu mini o jednu databázi. Cena zůstává stejná a tak máte více možností při tvorbě Vašich stránek.

]]>
<![CDATA[Nové verze instantních aplikací.]]> Tento týden byly přidány nové verze instantních aplikací. Jedná se přímo o tyto:
quick cart 3.3 CZ
media wiki 1.10 CZ
plogger 1.0b3
wordpress 2.7 CZ
Věříme, že Vám tyto změny budou vyhovovat více. Například ve wordpressu jsou již defaultně 4 české šablony.
]]>
<![CDATA[Odstávka DSDng systému]]> V úterý dne 7.7.2009 v čase od 23:00 do 3:00 (8.7.) proběhne plánovaná odstávka systému DSDng. V průběhu odstávky bude systém nedostupný.

Omlouváme se za případně způsobené problémy.

 

 

 

]]>
<![CDATA[Razítko na faktuře]]> Vážení zakazníci,

na základě četných požadavků ja automaticky vkádáme do faktur (daňových dokladů), které zasíláme standardně emailem, razítko a podpis. Takto by měl doklad splňovat veškeré náležitosti pro daňové doklady a účetnictví. Nebude tak třeba zasílat doklady pozemní poštou.

]]>
<![CDATA[Zabezpečení FTP na IP]]> Vážení zákazníci,

 

jelikož jsou stále napadány stránky přes FTP klienta, máte nyní možnost přidat ke každému FTP účtu IP adresu, ze které se můžete připojit na danou doménu. Nastavení naleznete ve webové administraci domény na webadmin.stable.cz ve složce FTP účty.

]]>
<![CDATA[Fotobanka Pixmac.cz]]> Ochutnávka projektu Pixmac.cz

Každému našemu stávajícímu zákazníkovi jsme přidělili 2 kredity zcela zdarma na nákup fotografií v této fotobance. E-mailem Vám byl zaslán daný kód. Nyní se stačí pouze zaregistrovat na : http://www.pixmac.cz/register.

Pokud Vám z nějakého důvodu e-mail s kódem nepřišel,neváhejte nás kontaktovat na info@stable.cz

]]>
<![CDATA[Možné podvody s doménami]]> Rádi bychom Vás upozornili na praktiky společnosti " Česká doménová centrála", která nabízí jakousi "předregistraci" zahraničních domén, avšak za cenu mnhonásobně vyšší než je běžně na trhu.

Více informací naleznete na: blog.nic.cz

Registraci zahraničních domén běžne provádíme, pokud budete mít tedy zájem, nevájete nás kontaktovat.

]]>
<![CDATA[Ubytování k webhostingu zdarma]]> Sotva skončila akce hosting 1+1 zdarma, o kterou byl značný zájem a máme tu další.

Pokud si u nás objednáte webhostingové služby, získáte dvě noci pro jednu osobu nebo jednu noc pro dvě osoby v moderním pensionu Nehvizdy v Jizerských horách a případnou další slevu 40% na další objednané noci. Naše nabídka platí pro objednávky u variant hostingu email, mini, standard a profi na období 12 a 24 měsíců.

Pokud Vás zajímá, zda platí tato sleva i na prodloužení hostingu navštivte naši stránku: http://www.stable.cz/sluzby/cenik/specialni-nabidka/ubytovani-jizerske-hory-k-webhostingu-zdarma/

]]>
<![CDATA[Doménové centrum,Page rank, S-rank a další]]>Doménové centrum, Page rank, S-rank, Yahoo backlinks, Alexa traffic, Jyxo rank.

Na stránkách doménového centra jsme spustili novou funkci na rychlé ověřování ranku.

Jeho cíl je pomoci každému při hledání Page rank, S-rank, Yahoo backlinks, Alexa traffic a Jyxo rank. Napíšete název domény do formuláře a během pár okamžiků víte jaké má ranky. Naleznete zde také informace o počtu zaindexovaných stránkách ve vyhledávačích Google, Seznam, Yahoo, Alexa a Jyxo. Poslední informací je počet zpětných odkazů na zadanou doménu ve vyhledávači Google, Seznam, Yahoo a Jyxo.

Více na: Domenovecentrum.cz

]]>
<![CDATA[Odstávka DSDng systému]]>
V průběhu odstávky bude systém nedostupný.
Omlouváme se za případně způsobené problémy. ]]>
<![CDATA[Akce]]>
 • Máte zájem o vytvoření internetové prezentace či obchodu?
 • Sháníte kvalitní SEO optimalizaci či někoho, kdo Vám bude spravovat PPC kampaně?
 • Chcete se kvalitně prezentovat na internetu pomocí bannerů či jiných prvků?
 • Nebo jen hledáte společnost, která Vám navrhne kompletní grafický manuál či pouze logo?
 • Pokud Vás výše zmíněné oslovilo, jste na správné adrese :) Ale i v opačném případě neztrácejte naději, dokážeme Vám pomoci i v dalších aktivitách!

  Neváhejte a navštivte detailnější info: MITON.CZ

  ]]>
  <![CDATA[Svatba.cz nový přírustek pro MITON CZ]]> Po několikaměsíčním vývoji byla v úterý 28.4. spuštěna zbrusu nová verze portálu Svatba.cz. Jde o nejmladší přírustek do rodiny Miton CZ. Portál se, jak z názvu vyplývá, věnuje především nastávajícím nevěstám. Nabízí jim množství užitečných rad a tipů, které se týkají nejen samotné organizace svatby, ale také vztahů, módy, péče o krásný zevnějšek. Nechybí ani perličky ze světa showbyznysu a celebrit.

  Podrobnější článek naleznete na AdMarket.cz

  ]]>
  <![CDATA[Pozor na ukládání hesel]]> Varování ohledně ukládání hesel v Total Commanderu.

  Pokud si zde ukládáte hesla na FTP je mnohem větší pravděpodobnost, že Vaše stránky budou napadeny. Stačí sebemenší vir, který vezme Váš soubor z hesly do TC, poté je rozpozná a na každý ftp účet vloží škodlivý kód. Můžete použít jiného bezpečnějšího klienta ftp a to například WinSCP.

  Více se dozvíte v článku na stránkách Emag.cz a to přímo na: http://www.emag.cz/total-commander-jako-bezpecnostni-hrozba/ 

   

  Ušetříte si tak zbytečné starosti a práci.

  ]]>
  <![CDATA[Kvapem.cz: 3 měsíce a 1000 nově registrovaných domén]]> 17.4. 2009 – Kvapem.cz, registrátor národní domény s koncovkou .cz, se přesně po třech měsících rozrostl o 1000 doménových jmen s koncovkou .cz a překročil hranici 8 000  registrovaných domén.

  Více o Kvapem.cz naleznete na AdMarket.cz

  ]]>
  <![CDATA[30 minut s Františkem Peterkou]]>František Peterka o AdMarketu:

  "S AdMarketem míří MITON do oblasti mediálního zastupitelství."

  Zajímá vás projekt AdMarket.cz a chcete se o něm dozvědět více? Proč vznikl, jaký je jeho cíl, a halavně o co v něm vlastně jde? Přečtěte si rozhovor na serveru 30minut.cz s Media directorem AdMarketu. Otázky jako například:

  Proč MITON.cz vytvořil vlastní reklamní systém AdMarket.cz?

  Stane se z  AdMarketu další mediální agentura?

  Jaké je vaše současné portfolio projektů?

  Jak získáváte nové zákazníky?

  Zdroj: 30minut.cz

  ]]>
  <![CDATA[Chyba při zadání platby u Raifeisen Banky]]> Omlouváme se všem našim zákazníkům, ktřeří pro platby používají portál Raifeisen Banky. Tento systém bohužel někdy nahlásí chybu, ale platba je přesto odeslána. Stává se tak, že je úhrada provedena několikrát. Prosíme zákazníky, aby před dalším pokusem ověřili, zda jejich platba odešla. Chyba se není na naší straně a již byla nahlášena.

  Děkujeme Vám předem za pochopení.

  ]]>
  <![CDATA[Fórum o doménách]]> Informace o doménách a technologii okolo správy domén naleznete na stránkách doménového centra a to přímo na: www.forum.domenovecentrum.cz

  Prodej, nákup, registrace domén, zeptejte se na cokoliv kolem tohoto tématu. Na stránkách domenovecentrum.cz lze také ověřit, zda je Vámi požadovaná doména ať .cz, .eu, .com volná či ne.

  www.Domenovecentrum.cz

  ]]>
  <![CDATA[Portál o zdraví a životním stylu Zdravě.cz]]> Na našich serverech byl spuštěn nový portál o zdraví a životním stylu Zdravě.cz.

  Jedná se o projekt společnosti Miton CZ jehož cílem je radikálně změnit Váš pohled na své zdraví. Naleznete zde například:

  • Denně 2 nové články a novinky
  • Soutěže
  • Magazín (hubnutí, relaxace, sport, miminkování, spánek, psychologie, alternativní medicína, alergie, prevence)
  • Adresář (databáze nemocnic, lékáren, bioprodejen)
  • Encyklopedie (seznam lékařských diagnóz, éček, lékařský slovník)
  • E-shop (vše jen pro Vaše zdraví)

  Více nalezneta přímo na stránkách Zdravě.cz

  ]]>
  <![CDATA[Webhosting 1+1 zdarma]]> Pokud si u nás objednáte webhostingové služby získáte slevový kupón o stéjné hodnotě. Naše nabídka platí pro objednávky u variant hostingu email, mini, standard a profi na období 3, 6, 12  a 24 měsíců.

  Akce je časově omezena do 30.4.2009

  Více informací na:www.stable.cz

  ]]>
  <![CDATA[Upgrade webmailu]]> V příštím týdnu bude proveden upgrade námi poskytovaného webmailu. Budou tak opraveny některé chyby, které se do teď vyskytovaly. Novinkou bude možnost filtrovat SPAM do zvláštní složky, zprávy tak nebudou odmítány.

  Věříme, že vám tyto změny ulehčí práci s e-maily ve webovém rozhraní.

  ]]>
  <![CDATA[Odstávka systému DSDng]]> v útery, 31.3.2009 v čase od 23:00 do 3:00 (1.4.) proběhne plánovaná odstávka
  systému DSDng.

  V průběhu odstávky bude systém nedostupný.
  Omlouváme se za případně způsobené problémy. ]]>
  <![CDATA[Výpadek konektivity]]> Dnes 12.3. ktrátce po 15.00 hod nastal výpadek konektivity zhruba na 6 minut. Chyba byla způsobena na straně našeho poskytovatele serverhousingu.

  Za způsobené komplikace se velice omlouváme.

  ]]>
  <![CDATA[Nové CD Wohnout]]> Jeden z našich nejvýznamějších zákazníků server T-music.cz, přichystal pro své návštěvníky možnost zaplatiti za hudbu dle tvého uvážení. Máte možnost si stáhnout nové album Karton veverek skupiny Wohnout a pomocí prémiové sms zaplatit za celé CD již od 9,- Kč.

  ]]>
  <![CDATA[Reference Stable.cz]]> Obnova referencí na Stable.cz

  Na naše služby registrace domén, webhostingu a webdesignu spoléhá mnoho zákazníků, z realizovaných projektů jsme pro vás vybrali několik ukázek. Nezáleží nám na velikosti zákazníka, my klademe důraz na poskytování stejně kvalitních služeb pro malé i velké zákazníky.

  Naši hlavní výhodou je, že všechny služby spojené s interntem dostanete od jedné společnosti.

  reference naleznete zde: http://www.stable.cz/sluzby/reference/

  ]]>
  <![CDATA[Reklamní systém společnosti MITON CZ]]> AdMarket.cz 

  Inzerujte na jakém koliv našem projektu.Například Vareni.cz, Strelectvi.cz, Zdrave.cz a mnoho dalších.Pokud chtete být opravdu vidět, běžná bannerová kampaň nemusí stačit, proto AdMarket nabízí všechny formáty reklamy, které existují, včetně těch, které s Vámi teprve vymyslíme.

  Více informací naleznete na: AdMarket.cz

  Pokud máte zájem kontakjtu nás na : reklama@miton.cz

  ]]>
  <![CDATA[Akce 20% sleva na hosting PRODLOUŽENA]]> Akce 20% sleva na hosting Stable.cz PRODLOUŽENA

  Získejte slevu 20% na hosting Stable.cz. Sleva se vztahuje na hostingové služby mini, email, standard a profi. Jedinou podmínkou je vložit slevový kód, který najdete na stránce facebook.com na stránce Stable.cz. Tento slevový kód vložte při objednání hostingovéhé programu.

  Hodně štěstí při hledání.

  ]]>
  <![CDATA[30 minut s Ondřejem Raškou]]> Ondřej Raška: Miton stále hledá zajímavé projekty ke koupi na "maso a mlíko"

  Rozhovor se spoluzakladatelem MITON CZ o projektech jako je například Heureka.cz, Hafici.cz, Hotel.cz, Turistik.cz, ale i Stable.cz naleznete na serveru 30minut.cz

  Naleznete zde odpovědi na otázky jako třeba:

  Kolik lidí stojí za všemi projekty?

  Který z Vašich projektů je nejstabilnější?

  Není hendikep vést firmu ve 4 lidech? Jaké plány máte s tolika projekty?

  Chcete je vybudovat a prodat?

  ]]>
  <![CDATA[Odstávka systému DSDng]]>
  V průběhu odstávky bude systém nedostupný.
  Omlouváme se za případně způsobené problémy ]]>
  <![CDATA[Fotoreportáž: stěhování našich serverů]]> O tomto víkendu z pátka na sobotu probíhalo dokončení stěhování všech našich serverů. Nyní jsou umístěny v novém sále TTC Teleport a tato změna by měla přispět k jednodušší a komplexnější správě služeb. Fotoreportáž z této akce si můžete prohlédnou na technologickém magazínu Emag.cz.

  ]]>
  <![CDATA[Stěhování serverů se změnou IP adresy]]> Dne 23.1.2009 v době od 23:00 - 05:00 hodin dojde ke stěhování našich serverů do nového moderního housing centra. S tímto stěhováním bude spojen krátkodobý výpadek služeb. Zároveň dojde i k přečíslování IP adres na všech našich serverech. Mailové zprávy budou během výpadku posílány na záložní server a budou doručeny během sobotnío dopoledne.

  Pokud máte u svých domén nastaveny name servery ns.miton.cz a ns.mitoncz.com, nemusíte nic podnikat, změny budou provedeny automaticky.

  Děkujeme za pochopení.

   

  ]]>
  <![CDATA[20% sleva na hosting]]> Získejte slevu 20% na hosting Stable.cz. Sleva se vztahuje na hostingové služby mini, email, standard a profi. Jedinou podmínkou je vložit slevový kód, který najdete na stránce facebook.com na stránce Stable.cz. Tento slevový kód vložte při objednání hostingovéhé programu.

  Hodně štěstí při hledání.

  ]]>
  <![CDATA[Blog roku 2009]]> Technologický magazín Emag.cz pořádá nominaci na blog roku.

  Právě brobíhá první kolo soutěže Blog roku 2009.Do prvního kola nominací na Blog roku 2009 nám dorazilo několik desítek nominací. Některé jsme museli bohužel rovnou vyřadit, protože se buď vůbec nejednalo o blogy, nebo se jednalo o blogy firemní, pro které tato soutěž určena není.

  Které blogy tedy byly nominovány do prvního kola naší soutěže Blog roku?

  Více innformací na Emag.cz

  ]]>
  <![CDATA[PF 2009]]><![CDATA[500 tisíc českých domén]]>registraci českých domén s koncovkou .cz za 239,- Kč bez DPH. Pro rychlé ověření domén s koncovkou .cz, .eu a .com můžete na stránkách Domenovecentrum.cz. Další informace na nic.cz. ]]><![CDATA[Stable.cz na facebooku]]> Stable.cz, Kvapem.cz a Domenovecentrum.cz se již také zapojili do komunitní sítě facebooku. Získáváme tak větší rozhled. Uživatelé se zde mohou vyjadřovat k diskuzím a i vlastní zakládat. Získáte zde další informace a novinky o provozu a službách.

  Facebook.com vám pomáhá spojit se a sdílet s lidmi ve vašem životě. Vytvoříte si svůj profil, či profil firmy nebo skupiny a komunikujete s ostatními. Dozvíte se spousty nových věcí a ostatní se doví o vás.

  Najdete zde i spousty jiných mitoních projektů, jako je třeba Sekta.cz, Heureka.cz a nebo také profily zaměstnanců firmy Miton CZ.

  ]]>
  <![CDATA[Odstávka systému DSDng]]>
  V průběhu odstávky bude systém nedostupný.
  Omlouváme se za případně zpusobené problémy. ]]>
  <![CDATA[Úspěch v Křišťálové Lupě]]> Heureka.cz a Hafici.cz uspěli.

  Již jsme vás informovali o ůčasti projektů společnosti MITON CZ v Křišťálové Lupě 2008. Nyní Vám oznamujeme, že projekt Hafici.cz se umístil na 4.místě v kategorii komunitní server a projekt Heureka.cz se umístil na druhém místě v kategorii projekt roku.

  Více informací na: Kristalovalupa.cz

  ]]>
  <![CDATA[Nechte si vytvořit web za 15.000,- Kč s redakčním systémem a hostingem na rok zdarma.]]> Pro milion návštěvníků našich projektů nabízí Miton CZ vytvoření profesionální webové prezentace pouze za 15.000,- Kč bez DPH.

  Navíc získáte:

  • redakční systém pro jednoduchou a rychlou správu webu na rok zdarma! (běžná cena 700 Kč/měsíc)
  • hosting Stable.cz na rok zdarma! (běžná cena 220 Kč/měsíc)

  Více info naleznete například na:emag.cz

                                 

  ]]>
  <![CDATA[Odstávka systému DSDng]]> Děkujeme za pochopení. ]]><![CDATA[Použití souboru .htaccess]]> Další horkou novinkou, která ve středu nastane, je možnost použití souboru .htaccess kdekoliv v adresářové struktuře vašeho webu a nebude již tedy nutnost používat speciální webový formulář ve webové administraci. Formulář bude i nadále plně funkční a podporován. Nově si též můžete přes vlastni .htaccess soubor zapnout například zobrazování chyb v php.

  Věříme, že tyto inovace přispějí ke zkvalitnění našich služeb pro Vás.

  ]]>
  <![CDATA[Velký upgrade softwaru ve středu 26.11.]]> Již v brzkých ranních hodinách ve středu 26.11. 2008. Proběhne velký upgrade softwaru na hostingovém serveru cipisek.miton.cz. Úprava se týká změny verzí PHP a MySQL na vyšší a to takto:

  server cipisek.miton.cz
  PHP z verze 5.1.6 na 5.2.6
  MySQL z verze 4.1 na 5.0.67

  Po tomto upgradu doporučujeme všem, aby si otestovali své aplikace zda funguji v pořádku a v případě problémů nás kontaktovali.

  ]]>
  <![CDATA[Stable.cz hostuje T-music.cz]]>hudební portál t-music.cz, za jehož tvorbou a provozem stojí MITON CZ. Stable.cz má tu čest hostovat tento projekt na svých serverch a tak běží vše bez výpadků a jiných komplikací. Návštěvu těchto stránek Vám rádi doporučíme. Najdete zde vše o hudbě, recenze, program akcí, ale hlavně skladby zdarma k přehrávání. ]]><![CDATA[Speciální předregistrace domény CZ]]> Hosting Stable.cz jako jeden z mála registrátorů .cz domén nabízí novou službu. Jedná se o objednávku registrace domény, která prozatím není volná. Doména je stále zaregsitrována, ale v nejbližší době vyprší její platnost. Pokud si ji však stávající držitel neprodlouží, je možné provést předregistraci domény a získat ji tak pro sebe.

  Více info naleznete na: http://www.stable.cz/sluzby/domeny/specialni-predregistrace-domeny-cz/

   

  ]]>
  <![CDATA[Total Commander k hostingu zdarma]]> Hosting Stable.cz si od svého založení klade za cíl kvalitu, dostupnost, spolehlivost a bezpečnost všech služeb. Rádi bychom našim zákazníkům umožnili bezpečně a jednoduše pracovat s jejich daty uloženými na našich serverech. Právě proto nabízíme jako dárek k novým objednávkám variant hostingu Standard a Profi  na 12 a 24 měsíců program Total Commander v hodnotě 920,- Kč zdarma. Akce začíná dnešním dnem.

  Více info na:http://www.stable.cz/total-commander-k-hostingu-zdarma/

  ]]>
  <![CDATA[MITON CZ opět boduje]]> Jsme rádi, že Vám můžeme oznámit další úspěch společnosti Miton CZ, která se v soutěži webtop100 v kategorii Cestovní ruch s projektem Aquadino umístila na 3. místě.

  Do hlavního žebříčku jsou automaticky zařazeny webové prezentace 100 nejvýznamnějších firem ze žebříčku CZECH TOP 100. Žebříček CZECH TOP 100 je sestaven dle tržeb jednotlivých firem.

  Více informací naleznete na: http://www.webtop100.cz/zebricky/hlavni

  ]]>
  <![CDATA[Šest tisíc českých domén na Kvapem.cz]]>Kvapem.cz registruje již více jak 6000 domén s koncovkou .cz. Hlavní výhody jsou okamžité registrace domén při platbě pomocí platebních karet, možnost on-line úpravy DNS záznamů nebo změnu jmenných serverů u domény.

   

  ]]>
  <![CDATA[MITON CZ a jeho úspěchy.]]> Společnost Miton CZ se umístila jako jedna ze třinácti českých firem v žebříčku padesáti nejrychleji se rozvíjejících středoevropských technologických firem Technology Fast 50, který sestavuje poradenská firma DELOITTE pro střední  Evropu.Pod kterou spadají i projekty Stable.cz, Otoman.cz a Kvapem.cz.

  Gratulujeme!

  Více info na : http://www.miton.cz/internetova-reseni/tiskove-centrum/tiskove-zpravy/miton-cz-treti-nejrychleji-rostouci-technologickou-firmou/

  ]]>
  <![CDATA[Hafici.cz a Křišťálová Lupa 2008]]> Námi podporovaný projekt Hafici.cz je nominován do ankety Křišťálová Lupa 2008 na cenu českého internetu v kategorii "komunitní portál". Hlasování probíhá od 22. září do 26. října 2008. Podpořte portál Hafici.cz stejně jako náš stable team:)

  ]]>
  <![CDATA[Odstávka ověřování .cz domén]]> Děkujeme za pochopení. ]]><![CDATA[Miciny.cz]]>teprve vybírají, nebo kteří se chtějí svým mazlíčkem pochlubit. Miciny.cz jsou i místo, kam se můžete obrátit, když se Váš miláček ztratí. Najdete zde i nabídku kočičích hotelů a salónů. Bavte se s Miciny.cz! ]]><![CDATA[TTC Teleport bez proudu]]> Vážení zákazníci omlouváme se za výpadek našich služeb dne 14. 9. 2008 mezi 11:20 - 12.10 došlo k výpadku elektrické energie na straně poskytovatele housingovych služeb, nemohli jsme jej ovlivnit a řada důležitých služeb nefungovala. Pro bližší informace prosím navštivte server Lupa.cz.

  ]]>
  <![CDATA[ODA léto 2008]]> Firma Miton CZ, provozovatel hostingu Stable.cz, se bude od pátku 12.9.2008 do neděle 14.9.2008 účastnit celofiremní outdoor akce - ODA léto 2008. Z tohoto důvodu bude naše technická podpora dostupná pouze na mobilním telefonu +420 608 264 866. Děkujeme za pochopení a doufáme, že naše víkendová nepřítomnost vám nepřinese žádné komplikace. V pondělí vám budeme opět plně k dispozici plni nového pracovního elánu.

  Hosting Stable.cz ODA 2007

  ]]>
  <![CDATA[Odstávka ověřovní českých domén]]> Děkujeme za pochopení. ]]><![CDATA[Webová kamera k hostingu zdarma]]> Pro nové, ale i stávající zákazníky nabízíme zdarma k objednávce hostingu variant EmailMini, Standard či Profi na 12 a 24 měsíců špičkovou webovou kameru Logitech. Podrobnosti na stránánce www.stable.cz/web-kamera-zdarma-k-hostingu/.

  ]]>
  <![CDATA[Vylov si kapříka a jeď na jachtu]]>Výlov rybníka je ve znamení portálu Nepropásni.cz.  Další podrobnosti o soutěži naleznete na eMag.cz. ]]><![CDATA[Plánovaná odstávka služeb]]><![CDATA[Vylov si kapříka a jeď zadarmo na jachtu]]>Aquadino. Další informace nalezneš na webu MITON CZ. ]]><![CDATA[Domény s koncovkou .me]]> Hosting Stable.cz od dnešního dne nabízí možnost objednání nové TLD domény s koncovkou .me, první registrace budou moci být provedeny v pátek od 8:00 hodin. V případě Vašeho zájmu o domény druhého řádu s koncovkou .me můžete ověřit zda doména je volná.

  ]]>
  <![CDATA[Pět tisíc českých doména na Kvapem.cz]]> Registrátor českých domén Kvapem.cz registruje již více jak 5000 domén s koncovkou .cz. Zákazníci si oceňují hlavně okamžitou registraci domény při platbě pomocí platební karty, možnost on-line úpravy DNS záznamů nebo změnu jmenných serverů u domény.

   Pro snadné ověření doménových jmen s koncovkou .cz, .com a .eu pro naše zakazníky provozujeme na adrese www.domenovecentrum.cz, které za svůj rok existence ověřilo více jak dva milóny doménových jmen.

  ]]>
  <![CDATA[Slovníček pojmů]]> domén jsme pro vás připravili Slovníček pojmů. Najdete jej na 
  http://www.stable.cz/zakaznicka-podpora/slovnicek-pojmu/. Věříme, že Vám 
  tak přispějeme k dalšímu rozhledu v oblasti internetu a internetových 
  služeb. Pokud zde nenajdete nějaký pojem, který vás zajímá, napište nám. ]]>
  <![CDATA[Webmail]]> Dnes byl proveden upgrade webmailu, který je dostupný na adrese
  http://webmail.stable.cz. Byly také opraveny chyby a nedostatky této
  aplikace. Nyní je bez problému možné přidávat přílohy, ve všech
  nejčastěji používaných prohlížečích jsou funkční  náhledy zpráv a další.
  Za předchozí problémy se všem zákazníkům omlouváme. 

  ]]>
  <![CDATA[Vyhraj jeden z 20 mobilních telefonů U:fon]]>MITON CZ, přináší soutěž o 20 mobilních telefonů doplněných o bezplatný tarif. ]]><![CDATA[Doména www.háčkyčárky.cz]]>háčkyčárky.cz. Tímto krokem chce mezi uživateli českého internetu podpořit diskusi, zda IDN v českém internetu zavést či nikoliv. ]]><![CDATA[MP3 přehrávač k hostingu zdarma]]>Mini, Email, Standard nebo Profi získá jako dárek MP3 přehrávač i-Tec PROplayer o kapacitě 1 GB, který podporuje přehrávání mp3 a wma souborů. Mezi daší funkce patří FM rádio nebo diktafon. Neváhejte, vyberte si doménu a objednejte webhosting Mini, Email, Standard nebo Profi. Podrobné informace o nabídce MP3 přehrávače k hostingu zdarma. ]]><![CDATA[Emailové služby]]><![CDATA[Soutěž o hosting a doménu]]> Profesionální hosting Stable.cz společně s technologickým magazínem eMag.cz pro vás připravili soutěž, ve které máte možnost vyhrát hosting a českou doménu zdarma.

  Stačí odpovědět na čtyři jednoduché otázky, které se týkají hostingu, ověřování domén a české domény.

  Další podrobnosti o soutěži naleznete na stránkách eMag.cz.

  ]]>
  <![CDATA[Výpadek konektivity našich serverů]]> Omlouváme se za krátkodobý výpade v délce 15 minut, který byl způsobený výpadkem konektivity serverů.

  Tým Stable.cz

  ]]>
  <![CDATA[Evropská a česká doména zdarma]]> Získejte k objednávce hostingu Stable.cz u variant email, mini, standard a profi českou nebo evropskou doménu zdarma.

  ]]>
  <![CDATA[ODA zima 2008]]> Firma Miton CZ, provozovatel hostingu Stable.cz, se bude od pátku 14.3.2008 do neděle 16.3.2008 účastnit celofiremní outdoor akce - ODA zima 2008. Z tohoto důvodu bude naše technická podpora dostupná pouze na mobilním telefonu +420 608 264 866. Děkujeme za pochopení a doufáme, že naše víkendová nepřítomnost vám nepřinese žádné komplikace. V pondělí vám budeme opět plně k dispozici plni nového pracovního elánu.
  MITON CZ oda 07 podzim

  ]]>
  <![CDATA[Emailové služby]]> Vážení zákazníci,
  velmi se omlouváme za komplikace, které byly způsobeny krátkodobým přetížením emailového serveru. V současné době již vše funguje bez problémů a emaily jsou doručovány okamžitě do vašich schránek.

  Tým Stable.cz

  ]]>
  <![CDATA[Krátkodobé přetížení emailových služeb]]> Vážení zákazníci,
  v pondělí a úterý 10. a 11. 3. 08 jsme zaznamenali krátkodobé přetížení emailových služeb. Při přetížení serveru může u některých schránek nastat situace opakovaného doručení již jednou stažených zpráv. V případě, že u vás tento problém nastal, přihlaste se do emailové schránky pomocí webového rozhraní webmail.stable.cz a emaily, které nepotřebujete, zde smažte. Jedná se pouze o emailové schránky spravované pomocí protokolu pop3.

  Toto přetížení nemá vliv na odesílání a doručování vašich zpráv, které jsou standardně odesílány a doručovány do emailových schránek na server. V případě problémů s přijímáním pošty pomocí protokolu pop3 prosím využijte naše webové rozhraní webmail.stable.cz.

  Omlouváme se za komplikace, které jsme vám způsobili.

  Tým Stable.cz

  ]]>
  <![CDATA[Nový server pro emailové služby]]> V rámci zkvalitňováni služeb jsme pro vás připravili novy výkonnější a stabilní server pro emailové služby. Chtěli bychom tak přispět k ještě kvalitnějším službám, které poskytujeme v rámci značky profesionální hosting Stable.cz.

  Přechod na nový server je naplánován na pátek 7.3. 2008 od 21:00 do 3:00 hodin.

  V době přesunu bohužel nebude dostupna příchozí pošta. O žádnou ze svých zpráv nepřijdete - během výpadku budou všechny emaily přijímány na sekundárním mail serveru a následně doručeny do vaši schránky.

  ]]>
  <![CDATA[Prodloužení akční nabídky]]>multifunkční zařízení HP Deskjet F2180 k hostingu zdarma jsme tuto akční nabídku prodloužili o dalších 20 kusů do této akční nabídky. ]]><![CDATA[Odstávka systému DSDng]]>české domény na Stable.cz  a také služba www.domenovecentrum.cz nebudou dostupná. ]]><![CDATA[Hostujeme portál Hafici.cz]]>Hosting Stable.cz se stala partnerem nového webu pro milovníky domácích mazlíků Hafici.cz. Vytvořte si profil svého mazlíčka a sdílejte informace s ostatními majiteli, pochlubte se fotografií nebo si zahrajte pexeso na www.hafici.cz :-) ]]><![CDATA[Tiskárna k hostingu zdarma]]>hostingu Standard nebo hosting Profi získá jako dárek multifunkční zařízení HP Deskjet F2180, které umožní tisknout, skenovat a kopírovat na jednom zařízení. Tiskárna využívá technologii Photorent III pro kvalitní tisk grafiky a fotografií v rozlišení až 4800dpi. Neváhejte, vyberte si doménu a objednejte webhosting Standard nebo webhosting Profi. Podrobné informace o nabídce tiskárny, skeneru a kopírky zdarma. ]]><![CDATA[Výpadek Telefónica O2]]><![CDATA[Nová verze PHP 5.2.5.]]>často kladených dotazech. ]]><![CDATA[Česká doména zdarma]]> Ke každé objednávce hostingu získejte českou doménu druhého řádu zdarma.

  ]]>
  <![CDATA[Nová verze php 5.2.5]]> Na 16.1. 2008 jsme naplánovali upgrade php z verze 5.1.6. na 5.2.5. Tato změna se bude týkat všech hostingových programů umístěných na serveru Bzuk. Všichni naši zákazníci budou informování také emailem. ]]><![CDATA[Děkujeme za přízeň]]><![CDATA[Odstávka registru českých domén]]><![CDATA[4x DVD film ZDARMA]]> Vyberte si film na DVD v katalogu několika 1000 titulů a nechte si ho poslat až domů. Půjčení až prvních čtyř kusů DVD pro všechny naše zákazníky bude zdarma.

  ]]>
  <![CDATA[DVD přehrávač zdarma]]>DVD přehrávače zdarma k objednaným hosting programům na dobu 12 a 24 měsíců. ]]><![CDATA[Nový server na Slovensku]]><![CDATA[Zařadili jsme se do úzké společnosti registrátorů českých domén]]>Kvapem.cz. Všichni naši zákazníci získají kompletní služby od hostingu až po registraci české domén od jedné společnosti. ]]><![CDATA[Plánovaná odstávka]]> Z důvodu updgradu páteřním routeru dojde dne 29.10.2007 mezi 4:00-5:00 hodinou ranní k výpadku konektivity na dobu asi 10-15 minut.

  Děkujeme za pochopení a za případné problémy se omlouváme

  ]]>
  <![CDATA[MITON CZ třetí nejdynamičtější technologickou firmou]]> Naše společnost MITON CZ provozující hosting Stable.cz obsadila 3. místo českého žebříčku padesáti nejrychleji rostoucích firem ve střední Evropě dle společnosti Delloite.

  ]]>
  <![CDATA[České domény za 239,- Kč]]>doména zdarama u variant hosting e-mail, mini, standard a profi. Druhou možností je možnost získat k zaparkované doméně email + stránku zdarma. ]]><![CDATA[Odstávka registrace domén .cz]]><![CDATA[Doména zdarma]]> Objednejte si u nás hosting a získejte českou doménu druhého řádu zdarma.

  ]]>
  <![CDATA[ODA podzim 2007]]> Firma Miton CZ, provozovatel hostingu Stable.cz, se bude od pátku 14.9.2007 do neděle 16.9.2007 účastnit celofiremní outdoor akce - ODA podzim 2007. Z tohoto důvodu bude naše technická podpora dostupná pouze na mobilním telefonu +420 608 264 866. Děkujeme za pochopení a doufáme, že naše víkendová nepřítomnost vám nepřinese žádné komplikace. V pondělí vám budeme opět plně k dispozici plni nového pracovního elánu.

  oda_07.jpg

  ]]>
  <![CDATA[Nový server pro Joomla!, Mambo a Zen-Cart]]>systému Joomla! a Mambo nebo e-shopu Zen-Cart jsme připravili novinku v podobně nového serveru se speciálním nastavením safe_mode off, PHP 5 a MySQL 5. ]]><![CDATA[Ověřeno již 100 tisíc domén]]>Doménové centrum pomohlo ověřit 100 tisíc domén. Služba rychlého ověřování doménových jmen je spuštěna od 1. srpna 2007 a klade si za cíl pomoci každému návštěvníkovy při hledání vhodné domény. ]]><![CDATA[K parkingu email a stránka]]> Vzhledem k velkému zájmu o naši nabídku jedno emailu a stránky zdarma ke každé zaparkované doméně. Jsme se rozhodli tuto nabídku prodloužit na na neurčito.

  ]]>
  <![CDATA[Mobilní telefon zadarma]]>přidá mobilní telefon NOKIA 1112. ]]><![CDATA[E-shop pro Vaše stránky]]>aplikace pro e-shop. Každý zákazník Stable.cz s variantou hostingu Standard a Profi má možnost si přes webovou administraci nainstalovat svůj vlastní e-shop. Neváhejte a začněte podnikat na internetu ještě dnes. ]]><![CDATA[Dvakrát více místa pro web]]>webhosting a získejte 2x více prostoru pro web. ]]><![CDATA[Virtuální server]]>vlastní virtuální server již od 600,- Kč za měsíc. Vaše objednávka bude vyřízena do 20 minut. ]]><![CDATA[Doménové centrum]]>doménového centra, které vám pomůže ověřit domény s koncovkou .cz, .com a .eu - www.domenovecentrum.cz ]]><![CDATA[Aktualize webmailu]]>webmail.stable.cz. ]]><![CDATA[Digitální foťák zdarma]]>Neváhejte máme pro vás připraveno jenom 10 kusů. ]]><![CDATA[Spuštěn Bohatnu.cz]]>Bohatnu.cz, který si klade za cíl pomoci tvůrcům webových stránek. Všichni autoři a administrátoři stránek  mají možnost získat nemalé finanční příjmy v provizním systému Bohatnu.cz na rozvoj svých internetových projektů. Začněte vydělávat peníze ještě dnes. ]]><![CDATA[Úspěšný přesun serverů]]> Prohlédněte si pár fotek z velmi úspěšného stěhování našich serverů. Protože si myslíme, že kvalitní umístění našich serverů je velice důležité zvolili jsme jednu z nejmodernějších servroven v naší republice TTC TELEPORT.

  obr138.jpg

  obr165.jpg 

  obr172.jpg 

  obr173.jpg

  ]]>
  <![CDATA[Přesun serverů Stable.cz]]>V pátek 18. května dojde k odstávce serverů Stable.cz. Plánovaný výpadek bude způsoben stěhování všech serverů do nového velmi moderního datacentra. První servery se začnou stěhovat v pátek 18. května v 22:00 hodin. Ukončení celého přesunu předpokládáme v sobotu 19. května v 4:00 hodin. Za případné komplikace se omlouváme. ]]><![CDATA[Email a stránka zdarma]]>email a jednu stránku zdarma. ]]><![CDATA[Nové ceny za domény u Stable.cz]]>195,- Kč/rok. Nová cena platí pro všechny nové i stávající zákazníky u doménových jmen s koncovkou .eu, .com, .net, .org, .biz, .info, .de. Více informací o registraci a převodu domén nebo v našem ceníku. ]]><![CDATA[RSS kanál pro novinky]]>www.stable.cz/rss/ ]]><![CDATA[Domény za 99 Kč]]>Mini, E-mail, Standard, Profi si můžete zaregistrovat každou volnou doménu s koncovkou .cz, .sk, .eu, .de, .com, .net, .org, .biz, .info za velmi výhodnou cenu 99,- Kč. K variantám hostingu Standard a Profi si můžete zcela zdarma založit blog, wiki nebo fotogalerii. Více informací naleznete v sekci domény. ]]><![CDATA[Získejte vlastní server]]> Stable.cz nabízí všem úspěšným projektům, kterým již nestačí standardní hosting, vlastní server se slevou více než 50%. Pro váš projekt můžete za 1490,- Kč měsíčně získat výkonný server, který je osazen dvoujádrovým procesorem AMD Opteron O265 Dual Core, 1GB paměti a 80 GB diskem.
  Více informací o serveru a poskytunutých službách.

  ]]>
  <![CDATA[ODA 2007]]>
  Outdoor akce 2007 ]]>
  <![CDATA[Nová verze PHP]]>http://eaccelerator.net/), které by mělo výrazně zvýšit rychlost vykonávání php skriptu. Po této změně doporučujeme otestovat vaše php skripty zda fungují korektně. V případě problému nás prosím kontaktujte, velice rádi vám pomůžeme případný problém vyřešit. ]]><![CDATA[Údržba v datacentru]]>
  ]]>
  <![CDATA[Spy Sweeper zdarma]]>Standard nebo Profi přidá plnou verzi programu Spy Sweeper v ceně 1017 Kč. Více informací o naší nabídce naleznete zde. ]]><![CDATA[Třikrát jinak Stable.cz]]> Kompletní služby v oblasti webhostingu poskytujeme již od roku 2001. Za více jak šest let naší existence jsme několikrát změnili vzhled našich stránek. Prohlédněte si historii Stable.cz

  stable01.jpg 

  stable02.jpg 

   stable03.jpg

  ]]>
  <![CDATA[Velké změny na Stable.cz]]>Dnes jsme spustili nový Stable.cz, který zahrnuje nejen změnu vzhledu ale i rozšíření našich služeb. Trvale jsme navýšili většinu parametrů hostingu Stable.cz a to pro nové i stávající zákazníky. Porovnání všech variant hostingu naleznete zde. ]]><![CDATA[Získejte doménu zdarma]]>Profi minimálně na jeden rok. Stable.cz za vás uhradí doménový poplatek správci TLD. Nabídka platí pro domény druhého řádu s těmito koncovkami: .cz. ]]><![CDATA[Nové ceny domén]]>Od prvního ledna příštího roku klesá cena u cz a eu domén o 100 Kč. Díky tomuto zlevnění si můžete pořídit novou doménu již za 339 Kč / rok.

  ]]>
  <![CDATA[Přesun pošty na nový server]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]>webmail.stable.cz . Původní webmail poběží nadále na adrese oldmail.stable.cz. ]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]>5. narozeniny a proto si až do konce roku můžete objedat veškeré hostingové programy s 50% slevou! Nezapomeňte též na možnost registrace .info domény na rok ZDARMA. ]]><![CDATA[]]>administraci nainstalovat na své stránky jednoduchou galerii obrázků či fotografií. ]]><![CDATA[]]>webadminu přidána možnost přihlašovat se na ftp přes webové rozhraní. ]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]>
  ]]>
  <![CDATA[]]><![CDATA[]]>Nový webmail. Přihlašovací jméno vyplňujte včetně domény (tedy např. info@stable.cz). Nebo se přihlašujte odkazem ve svém webadminu kliknutím na odkaz s obálkou s nápisem BETA, zobrazený u každé emailové schránky. Budeme rádi, když si uděláte čas a v MENU (vpravo nahoře) nám odkazem Náměty, prostřednictvím speciální emailové schránky, sdělíte Vaše náměty a připomínky. ]]><![CDATA[]]>návodu. ]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]>referencí našeho webhostingu. Nyní zde najdete i náhledy hostovaných stránek. ]]><![CDATA[]]>FAQ.

  ]]>
  <![CDATA[]]>
  ]]>
  <![CDATA[]]>
  ]]>
  <![CDATA[]]><![CDATA[]]>administrace byl přidán přehledný seznam Vámi objednaných služeb zároveň s informacemi o budoucí fakturaci. Doufáme, že tyto informace povedou k dalšímu zkvalitnění našich služeb. ]]><![CDATA[]]>registrace eu domén. Nepromarněte příležitost si vyhlédnutou doménu předregistrovat a zvýšit tak své šance na její získání. ]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]>hostingových variant jsme nastálo zdvojnásobili parametry služeb jak pro stávající, tak pro nové zákazníky. Doufáme, že tento krok povede k Vaší větší spokojenosti se službami Stable.cz
  ]]>
  <![CDATA[]]>zde. ]]><![CDATA[]]>ceníku. ]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]>administrace a vyzkoušet si tak veškeré její možnosti. Pro přihlášení použijte uživatele demo a heslo taktéž demo. ]]><![CDATA[]]> ]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]>.de domén.  ]]><![CDATA[]]>http://webadmin.stable.cz ]]><![CDATA[]]>http://webmail.stable.cz. ]]><![CDATA[]]><![CDATA[]]>
  ]]>
  <![CDATA[]]><![CDATA[]]>