Šance pro startupy a zajímavé projekty

Našlápněte svůj projekt s webhostingem, nebo virtuálním serverem na 6 měsíců zdarma!

Máte zajímavý nápad a chcete pomoci s jeho prosazením? Jsme připraveni vás podpořit a pomoci vám v začátcích. Půl roku je dost dlouhá doba na to, abyste mohli podnikání rozjet. Platit nám začnete až poté. Po dobu 6 měsíců můžete zcela zdarma využívat virtuální server nebo webhosting a k tomu naše know how, které jsme načerpali na velkém množství různorodých projektů. Pokud nás váš projekt hodně zaujme, jsme připraveni přidat ještě další služby. Kdo to nezkusí, nic nezíská. Takže s chutí do toho!

 

Jak to udělat?

Vyplňte formulář níže na této stránce, nebo nám zavolejte nám na 480 020 191, případně napište přímo majitelům naší společnosti na majitele@stable.cz.

 

Komu jsme již pomohli?

Reference serverů

  • Slevomat
  • Bonami
  • Sportisimo
  • Glami
  • Restu

Koho podporujeme?

Jsme hrdými partnery dvou největších startupových soutěží v ČR. Přihlaste se a můžete svůj projekt posunout mnohem rychleji kupředu.

Nastartujetese.cz
Nastartujte se

napadroku.cz
Nápad roku

 

Víte přesně, co chcete?

Pokud už přesně víte, co chcete, můžete si v konfigurátoru sestavit vlastní virtuální server a ihned zjistíte, kolik s naší speciální nabídkou na startu svého podnikání ušetříte.

 

Nevíte přesně, co chcete?

Napište nám a my vám zdarma pomůžeme s vaším projektem.

Informujeme Vás, že Vaše osobní údaje zpracováváme pro účel plnění Smlouvy o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen. Nakládání s Vašimi údaji je upraveno Zásadami zpracování osobních údajů.