Virtuální servery se správou (managed VPS)

Pokud vám nestačí výkon hostingu a chcete mít mnohem větší svobodu, je pro vás virtuální managed server to pravé. Užijte si vámi zvolený výkon na vlastním serveru, aniž by vás omezovali jiní zákazníci.

Konfigurátor

Zvolte si počet jader CPU

Zvolte si velikost RAM

Zvolte si variantu disků

Zvolte si velikost diskového prostoru

VPS - managed servery

Konfigurace serveru

CPU: 1 jádro

RAM: 1 GB

Druh disků: SSD

Disky: 20 GB


Zdarma získáváte

SSL certifikáty

Zálohování: 15 GB

E-maily: 5 GB

Práce administrátora: 2 hod / měsíc

Monitoring serveru: 24/7

Jednoduché rozhraní pro správu domén

Platba: měsíčně bez přirážky

343/13
měsíčně bez DPH

Cena dle poptávky

Specifikujte prosím do poznámky požadovanou konfiguraci

Informujeme Vás, že Vaše osobní údaje zpracováváme pro účel plnění Smlouvy o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen. Nakládání s Vašimi údaji je upraveno Zásadami zpracování osobních údajů.

Nevíte, jaké parametry zvolit? Stačí jen vyplnit počet domén, projektů nebo e-shopů a my odhadneme, jaký server potřebujete.

Přesun projektů na server

Pokud budete potřebovat pomoc při přesunu dat na server, naši administrátoři vám velmi rádi pomohou. Stačí mít přístupy na předchozí hosting nebo server.

Domény a hosting

Domény si objednáte jednoduše přímo z administrace svého účtu. Pro zakoupené domény si pak můžete vybrat jeden z přednastavených hostingových programů, který vám v případě zájmu upravíme individuálně na míru.

Přístup k serveru

K serverům neposkytujeme root přístup, protože bychom zákazníkovi nebyli schopni pomoci s řešením případného problému, pokud by do správy serveru sám zasahoval. Pokročilejším zákazníkům na vyžádání poskytujeme omezený SSH přístup. Většině zákazníků však stačí naše přehledná webová administrace.

Monitoring 24/7

Váš server budeme neustále interně i externě monitorovat. Do monitoringu vám můžeme přidat i vámi zvolenou stránku, která je pro vás na webu důležitá (např. objednávku), protože, to, že server bez problému běží, nemusí znamenat, že běží i vaše webová aplikace.

Změna konfigurace

Pokud budete potřebovat upravit konfiguraci serveru, jsme připraveni vám vyhovět do několika minut po obdržení autorizovaného požadavku. Veškeré změny konfigurace serveru máte zdarma.

Moderní software

Server vám připravíme přesně podle vašich požadavků. Ochotně vám poradíme ohledně vhodného softwaru, pokud si nebudete jistí, co přesně pro svůj projekt potřebujete. Jaké technologie používáme si můžete prohlédnout zde. Na našich serverech můžete samozřejmě využít i aplikace připravené na instalaci jedním kliknutím.

E-maily

Vaše e-maily budou umístěny na samostatném serveru a nebudou tak zabírat místo na discích.

 • neomezený počet e-mailových schránek
 • vlastní nastavení omezení jednotlivých schránek přímo v administraci
 • 5 GB prostoru pro e-maily zdarma ke každému serveru
 • denní zálohování e-mailů minimálně týden zpět

CAF - Customer's Application First

Součástí služeb spojených s virtuálními servery je i jedinečná služba CAF.
Podrobnosti o tom, jak funguje, si můžete prohlédnout zde.

SSL certifikáty

K serverům poskytujeme možnost instalace bezpečnostního SSL certifikátu na jedno kliknutí. Pokud chcete využít lepší placený certifikát pro zvýšení své důvěryhodnosti, pomůžeme vám s výběrem.

Co je v ceně serveru?

Detaily o serverových službách a jejich cenách naleznete v ceníku.

Pečlivé zálohování

Váš server budeme poctivě a pravidelně zálohovat. Po překročení kreditu poskytnutého zdarma účtujeme po 10 GB pouze zabraný prostor na discích. Nezáleží tedy na tom, jak velké disky si platíte, ale jak velký prostor na nich využíváte.

 • 15 GB zdarma pro zálohování ke každému serveru
 • 7x denní záloha + 2x 10denní záloha
 • zálohy jsou zákazníkovi k dispozici přímo v administraci
 • obnovení ze zálohy bez nutnosti kontaktovat podporu 

Rychlá podpora

Zákazníci serverhostingu mají možnost využívat mobilní telefonní linku, která je v provozu 24 hodin denně nebo přímé e-mailové spojení na naše administrátory.

Práce administrátora

Jako bonus k serveru máte každý měsíc možnost využít práci našich administrátorů v objemu 2 hodin. Pokud budete potřebovat pomoci mnohem více, můžete si práci administrátora zaplatit. Naše hodinová sazba je více než férová.

Platby

Pronájem virtuálních serverů účtujeme měsíčně bez jakýchkoli příplatků. Nemusíte si předplácet služby na rok dopředu, abyste ušetřili pár korun. S našimi službami ušetříte i na měsíční bázi. A pokud s námi nebudete spokojeni, můžete odejít kdykoliv a ne až po roce.

Neumíte odhadnout konfiguraci?

Napište nám a my vám ji navrhneme.

Informujeme Vás, že Vaše osobní údaje zpracováváme pro účel plnění Smlouvy o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen. Nakládání s Vašimi údaji je upraveno Zásadami zpracování osobních údajů.

Reference serverů

 • Slevomat
 • Bonami
 • Sportisimo
 • Glami
 • Restu