Vyzkoušejte náš server za výhodných podmínek

pulceny_img

Pro návštěvníky projektu MladýPodnikatel.cz jsme připravili možnost vyzkoušet nezávazně naše virtuální servery se slevou 50% na prvních 6 měsíců. Bez jakéhokoli závazku tak můžete vyzkoušet virtální server (VPS) typu managed (s plnou správou). O vše se postarají naši administrátoři a vy se můžete věnovat vašemu podnikání. Na server můžete umístit více projektů (webových stránek) nebo e-shopů. Je jen na vás, jaký zvolíte výkon a parametry serveru.

Virtuálním serverům rozumíte

Pokud víte, jakou konfiguraci chcete vyzkoušet, použijte tento KONFIGURÁTOR. Za tuto cenu se ale vymýšlením parametrů serveru nemusíte úplně trápit. Server se dá kdykoli upravit dle vašich potřeb.

V poptávkovém formuláři stačí použít slevový kód SERVERZAPULKU a sleva je na 1/2 roku vaše.

 KONFIGURUJTE

Virtuálním serverům nerozumíte

Nevíte nic o serverech a váš současný hosting vašemu projektu nestačí? Pak se netrapte a zkuste ZJEDNODUŠENÝ KONFIGURÁTOR. Administrace serveru je v podstatě stejná jako u běžného hostingu, takže ji zvládne opravdu každý. Pokud tedy máte například e-shop a nejste spokojeni s jeho rychlostí, je na čase vyzkoušet nové řešení. S přesunem vám zdarma rádi pomůžeme.

V poptávkovém formuláři stačí použít slevový kód SERVERZAPULKU a sleva je na 1/2 roku vaše. 

CHCI TO ZKUSIT

Máme velké zkušenosti a rádi vám poradíme ideální řešení. Individualizace je naší hlavní devízou.
Pokud si tedy nebudete vědět rady, kontaktujte nás na info@stable.cz nebo na telefonu 480 020 191.

REFERENCE

 

Tomáš Matějček  

S týmem Stable.cz spolupracujeme dlouhodobě a velmi rádi. Jsme spolu už prakticky od našich začátků a kluci nám výrazně pomohli u projektů, které pro nás byly nebo jsou klíčové (Heureka, Slevomat, Domodi, Damejidlo, Goout, Biano, Rohlik,…). Jsou to často technologicky složitější záležitosti a našimi nejčastějšími problémy je růst, rychlost a škálování. V tomto ohledu nám Stable.cz ušetří mnoho práce a energie. V konečném výsledku nám tak hlavně šetří naše náklady. Při rozjezdu startupů si častokrát musíte vybrat ze širokého spektra možných aktivit, takže když vám část agendy, díky spolehlivému dodavateli odpadne, tak je to určitě velmi příjemné.

Tomáš Matějček
Founding Partner at Miton Circus