Stable.cz - profesionální hostingSpeciální předregistrace domény CZ

  • Co je to předregistrace domény .cz?
  • Za jakých podmínek může proběhnout?
  • Jak zažádat o předregistraci domény.cz?
  • Kolik to stojí a jak zaplatím?
  • Co když se předregistrace domény .cz nepovede?
  • Ostatní

1) Co je to předregistrace domény .cz

Jedná se o objednávku registrace domény, která prozatím není volná. Doména je stále zaregistrována, ale v nejbližší době vyprší její platnost. Pokud si ji však stávající držitel neprodlouží, je možné provést předregistraci domény a získat ji tak pro sebe.

2) Za jakých podmínek může předregistrace domény .cz proběhnout?

Je nutné, aby doména byla již v ochranné lhůtě. Ochranná lhůta je 60 dní po datu expirace domény. Nejvhodněší je zažádat o předregistraci cca 14 do uplynutí ochranné lhůty.

3) Jak zažádat o předregistraci domény .cz?

Žádost je velice jednoduchá. Stačí zaslat e-mail na info@stable.cz a v předmětu uvést PŘEDREGISTRACE. Do obsahu zprávy napište o jakou domenu se jedná a CID (ID kontaktu, na který má být případná registrace domény provedena) nebo kompletní kontaktní údaje. U fyzické osoby to je jméno, příjmení, ulice, město, psč, e-mail případně telefon a u právnické osoby je to ještě IČ a DIČ.

4) Kolik stojí a jak za to zaplatím?

Cena se skládá z poplatku za registraci domény 170,- Kč + příplatek za předregistraci 1000,- Kč bez DPH. Po odeslání žádosti vám bude vystavena faktura k úhradě. Po obdržení částky bude vaše žádost dána do systému předregistrací domén .cz.

5) Co když se registrace domény nepovede?

Pokud se registrace domény nezdaří z důvodu prodloužení vlastníkem nebo zaregistrováním na jiného zájemce, bude vám částka vrácena zpět. Vystavíme dobropis, který bude zaslán na fakturační adresu a po jeho podepsání a vrácení zpět k nám, bude platba poukázána zpět na účet.

6) Ostatní

Máte-li více dotazů, kontaktujte nás prosím e-mailem na info@stable.cz, na on-line chatu nebo na tel. čísle 480 020 191.

DomenoveCentrum.cz Endora.cz webhostig a registrace domény Kvapem - Domény do minuty cz nic joker.com Nápověda webhostingu Stable.cz

Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

NovinkyTelefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?