Stable.cz - profesionální hostingSSL certifikát zdarma

K čemu můžete využít SSL certifikát

 

SSL certifikáty zdarma Let´s Encrypt

Zdarma si můžete zabezpečit komunikaci mezi návštěvníky vašich stránek a serverem Stable.cz pomocí šifrovaného spojení HTTPS.

Běžně použivaný porotol HTTP posílá všechna data nešifrovaně a po cestě mezi serverem a konečným zákazníkem se k těmto datům může dostat potencionální útočník. Aby se útočník nedostal k citlivým datům, jako jsou například hesla a přihlašovací jména nebo údaje o objednávkách, vznikl bezpečný šifrovaný protokol HTTPS. K jeho používání je potřeba SSL certifikát, který zajistí zabezpečnou komunikaci mezi servereme a konečným uživatelem.

 

SSL certifikát pro každou doménu zdarma

 

Nově nabízíme SSL certifikát od neziskové společnosti Let´s Encrypt ke každé doméně druhého řádu zdarma. Tato služba obsahuje možnost do SSL certifikátu zdarma přidat až deset domén třetího řádu.

Můžete samozřejmě využít také placeného SSL certifikátu, včetně důvěryhodných certifikátů s EV (extendet validation) ověřením nebo wildcard certifikáty, které zabezpečují celou doménu.

Máte doménu druhého řádu na Stable.cz

Pokud již doménu druhého řádu na službě Stable.cz máte vedenou, stačí se k ní přihlásit do uživatelského účtu a požádat o vystavení SSL certifikátu. Po přihlášení klikněte na Domény -> Název domény ->SSL certifikáty. Na stránce si můžete objednat jak placený certifikát, tak certifikát zdarma od Let´s Encrypt (v dolní části).

Nemáte doménu druhého řádu ještě objednanou

Vlastníte-li doménu druhého řádu u jiného správce, nebo si ji právě chcete zaregistrovat? Stačí vyplnit naši objednávku webhostingu. Po zaregistrování domény, nebo po provedení nasměrování domény (pomocí DNS nebo NS), je potřeba přihlásit se k doméně do uživatelského účtu a požádat o vystavení SSL certifikátu.

Na jedno kliknutí a rychle (do 10 minut) se certifikát od Let´s Encrypt zdarma sám automaticky vystaví a přiřadí se k požadované doméně. Pak už je jen potřeba nastavit aplikaci, ve které je prezentace naprogramována, aby tento certifikát použivala.DomenoveCentrum.cz Endora.cz webhostig a registrace domény Kvapem - Domény do minuty cz nic joker.com Nápověda webhostingu Stable.cz

Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

Novinky

 • Čtvrtek, 18. leden, 2018

  COOL domény

  Nabídka pro fajnšmekry ;-) Máme pro vás akční ceny na nové registrace domén .COOL a .COMPANY! Domény...
 • Pátek, 12. leden, 2018

  Formulář na změnu držitele

  Potřebujete změnit vlastníka domény, nebo upravit kontaktní údaje u domény? Nově máte možnost zažád...
 • Archiv novinek


Telefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?