Stable.cz - profesionální hostingAntispyware k hostingu zdarma

Chraňte svůj počítač! Spyware, adware, phishing, dialery, trojští koně – to jsou všechno slova, se kterými se již nesetkáte. Stable.cz vám ke každému objednanému hostingu ve variantě Standard nebo Profi přidá plnou verzi programu Spy Sweeper v ceně 1018 Kč.

Stable_621x180_2.gif

Opravdu je to tak jednoduché?

Ano, samozřejmě. Objednejte si u nás prostor pro váš web, eshop, weblog či fotogalerii a váš počítač bude zabezpečený před hrozbami přicházejícími z internetu. Jak prosté. Vlastně můžete začít hned.

Zaregistrujte si novou nebo převeďte vaši stávající doménu k nám:

www.  

Co je Spy Sweeper?

Dle mínění mnoha expertů Spy Sweeper představuje nejkomplexnější antispywarové řešení na trhu - chrání před keyloggery, spyware, adware, trojskými koni, rootkity, dialery, phishingem a dalšími škodlivými počítačovými vetřelci.

Nové verze 5 obsahuje:

  • Jednodušší odstraňování spyware.
  • Lepší přehled štítů.
  • Srozumitelné upozornění.
  • Jednodušší správa.

 

Nové inteligentní štíty ještě účinněji brání spyware dostat se na váš počítač. Díky přehlednému vzhledu a jednoduchému použití je program oblíbený nejen počítačovými experty, ale i běžnými uživateli. Spy Sweeper je neustále aktualizován o nové definice nežádoucích a nebezpečných kódů, sám si stahuje aktualizace a udržuje tak počítač uživatele v naprostém bezpečí.

Nabídka platí pro všechny objednávky webhosingu variant Standard a Profi od 19.2. 2007 do 16.3. 2007.

 

Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

NovinkyTelefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?