Stable.cz - profesionální hostingRozdávejte radost - Vánoce 2014 Stable.cz

S blížícím se koncem roku jsme se rozhodli podpořit jednu z vybraných potřebných organizací, které působí v našem regionu. Rozhodli jsme se i s vaší pomocí darovat 10,- Kč z každé domény .cz či .eu zaregistrované nebo prodloužené v měsíci prosinci 2014. Naším cílem je vybrat nejméně 10.000,- Kč, které pak darujeme jedné z těchto tří neziskových organizací.

 

Jak přispět

Stačí mít u nás vedenou doménu .cz nebo .eu a v měsicí prosinci 2014 ji prodloužit anebo si zaregistrovat doménu novou. Po zaplacení a vystavení faktury vám dorazí email, kde budete moci hlasovat pro vámi vybranou organizaci. V měsíci lednu 2015 darujeme celkovou částku organizaci s největším počtem hlasů.

 

Přehled zapojených organizací

Občanské sdružení Svítání

Občanské sdružení SvítáníObčanské sdružení Svítání poskytuje zdravotně znevýhodněným dětem ( již od 3 měsíců věku) hiporehabilitaci.
Hiporehabilitace je forma rehabilitace využívjící pohybu koňského hřbetu a díky této metodě léčebné rehabilitace se podílíme na komplexní rehabilitaci dětí se zdravotními obtížemi a rozšiřujeme nabídku služeb fyzioterapie.
Posláním sdružení je vykonávat hiporehabilitaci pro děti se zdravotním, sociálním znevýhodněním a specifickými potřebami a touto rehabilitační metodou pomáhat a přispívat ke zlepšení jejich zdravotního stavu a integrace do společnosti. 
Činnost sdružení zajišťují zaměstnanci a dobrovolníci, kteří se starají o chod organizace, odbornou fyzioterapii a přípravu koní.
Příjemné zázemí kde poskytujeme naše služby nám nabízí Stáj Jitka, Polní 644, 468 41 Tanvald, kde hlavní práci odvádí našich 6 koní, z nichž 2 jsou již našimi odchovanci.

ROSKA Jablonec nad Nisou

ROSKA Jablonec nad NisouNaše organizace vznikla v roce 1986. Sdružuje nemocné s diagnózou RS – roztroušená skleróza. Snažíme se našim členům usnadnit boj s touto civilizační chorobou. Pořádáme, pravidelně 1x týdně, rehabilitační cvičení a prvky jógy. Chodíme společně 1x týdně plavat a od jara do podzimu 1x týdně provozujeme hiporehabilitaci – jízda a cvičení na koni. Každý rok pořádáme jarní 6-ti denní rekondiční pobyt s cvičením a přednáškami zaměřenými převážně na diagnózu RS. Podzimní 6-ti denní rekondice je zaměřena na rehabilitaci pomocí koní. Dále zajišťujeme pro naše členy publikace, kazety a časopis ROSKA, které vydává UNIE ROSKA Praha.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o. s. Klub Jablonec n. N.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o. s. Klub Jablonec n. N.Hlavními aktivisty organizace jsou rodiče dětí s nejtěžším zdravotním postižením. Cílem naší práce je nejen poradit, ale fakticky pomáhat všem rodinám, které se rozhodly své postižené děti vychovávat v rodinném prostředí.  K těmto aktivitám patří tzv. "Sociální automobil", kterým denně dovážíme děti z těchto rodin do vzdálených škol, kde jsou speciální třídy. Provozujeme rozsáhlou půjčovnu invalidních vozíků a kompenzačních pomůcek a to nejen pro děti, ale pro všechny věkové kategorie. Každoročně realizujeme letní rekondiční pobyt pro děti a mladé lidi s nejtěžším zdravotním postižením. Tento pobyt je pro většinu pečujících  rodičů jediných oddechových 14 dnů v roce. Pořádáme odborné  přednášky pro rodiče, zajišťujeme přátelská setkání s programem zaměřeným na postižené děti tak, aby se mohly účastnit všech aktivit. Snažíme se o integraci postižených dětí do běžných škol a pomáháme technickou podporou ve formě potřebných pomůcek.

 

Aktuální průběh můžete sledovat na stránce platebního systému.

 

Pokud nechcete registrovat nebo prodloužit doménu, ale rádi byste také přispěli na dobrou věc, doporučujeme navštívit stránky www.darujspravne.cz a vybrat si ten správný projekt.

Pěkné svátky všem 

Tým Stable.cz

 

 

DomenoveCentrum.cz Endora.cz webhostig a registrace domény Kvapem - Domény do minuty cz nic joker.com Nápověda webhostingu Stable.cz

Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

Novinky

 • Čtvrtek, 18. leden, 2018

  COOL domény

  Nabídka pro fajnšmekry ;-) Máme pro vás akční ceny na nové registrace domén .COOL a .COMPANY! Domény...
 • Pátek, 12. leden, 2018

  Formulář na změnu držitele

  Potřebujete změnit vlastníka domény, nebo upravit kontaktní údaje u domény? Nově máte možnost zažád...
 • Archiv novinek


Telefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?