Stable.cz - profesionální hostingMigrace emailových služeb červenec 2010

Vážený zákazníku Stable.cz,

    přinášíme informace o připravované migraci emailových služeb na nový systém. Tato změna bude probíhat dne 16.7. 2010 od 20:00. Bude třeba některých případech, aby jste si upravili nastavení vašich poštovních klientů (Outlook, Thunderbird a pod.).

    V době migrace budou všechny emailové služby nedostupné a to od 16. 7. 2010 od 20:00 h do 18. 7. 2010 do 24:00 h. Příchozí zprávy budou v době nedostupnosti ukládány na záložní mailový server a po obnovení služeb budou postupně doručovány do příslušných schránek. Odesílání zpráv přes náš SMTP server ani přístup na webmail nebude v této době možný.

    Celý náš tým bude pracovat na co nejrychlejším a bezchybném přesunu a věříme, že nové prostředí a systém bude pro vás uživatelsky příjemnější a přinese i více již dříve požadovaných funkcí.

Možné technické problémy

1) Přihlášení do webové prostředí trvá nestandardně dlouho

Při prvním příhlášení na adrese webmail.stable.cz bude docházet k delší době přihlášení v závislosti na velikosti schránky. Při tomto prvním přihlášení se výtváří index schránky pro pozdější rychlejší práci se schránkou.

2) Některé fitry se nepřemigrovaly

Bohužel nejstarší verze filtrů se nedá převést do nového systému a proto vás žádáme o kontrolu všech vašich fitrů a případné jejich vytvoření. Tento problém se týká méně než 1% vytvořených filtrů.

3) Pošta se stahuje znovu

Pokud se připojujete přes Microsoft Outlook Express verze 6 nebo Outlook 2003 a POP3 protokol, tak se vám po migraci stáhnou všechny zprávy znovu. Bohužel tento emailový klient si s touto migrací nedovede poradit. Toto se projeví pouze u klientů, kteří mají zaškrtnuto ponechávat zprávy na serveru. Pokud si toto nastavení před migrací zrušíte, tak se vám tato chyba neprojeví.

4) Řazení složek po migraci

Pokud používáte připojení, IMAP nebo procházíte poštu přes webmail, tak se vám všechny složky a zprávy v nich (včetně složek "odeslaná pošta" a "koš") přemigrují do složky "přijatá pošta/koš" nebo "přijatá pošta/vaše složka". Také se vám zároveň vytvoří nové složky "koš" a "odeslaná pošta", do kterých se vám budou kopírovat emailové zprávy. Řešením je nakopírováním zpráv z přemigrovaných složek do nově vytvořených a původní složky smazat.

DomenoveCentrum.cz Endora.cz webhostig a registrace domény Kvapem - Domény do minuty cz nic joker.com Nápověda webhostingu Stable.cz

Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

Novinky

 • Pondělí, 13. únor, 2017

  25 let internetu v ČR

  Dnes oslavujeme 25. výročí internetu v Česku. Víte, jak to vše začalo a kolik třeba stála naše národ...
 • Čtvrtek, 2. únor, 2017

  .TOP domény za 77,- Kč

  Jen do konce března je registrace domény s koncovkou .TOP za 77,- Kč bez DPH. Tak pokud chcete mít s...
 • Archiv novinek


Telefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?