Stable.cz - profesionální hostingProč Stable.cz?

Proč Stable.czSpolehlita

"Spolehlita = spolehlivost a kvalita" je základem důvěry a dlouhodobé spolupráce. Spolupracujeme jen se spolehlitními partnery, abychom našim klientům poskytli opět jen spolehlitní služby. Nezáleží, zda je klientem jedna nadnárodní korporace nebo sto tisíc "malých" návštěvníků našich internetových médií, spolehlita zůstává.

Otevřený a přátelský přístup

Komunikujeme otevřeně a vždy směrem ke společnému cíli. Krátkozraké zatajování informací neuznáváme, máme dostatek znalostí pro všechny a velmi rádi se o ně dělíme.

Proč dělat věci složitě, když to jde jednoduše

Složité problémy a neřešitelné komplikace jsou pro nás výzvou. Chápeme ale, že pro většinu našich klientů tomu tak není, a proto komplexní znalosti našich odborníků směřujeme k co největší jednoduchosti pro uživatele.

Jsme tu už od roku 2000

Nevznikli jsme včera, v našem oboru jsme od roku 2000. Nikdy na vás nezkoušíme nestabilní nebo neověřené verze softwaru. Veškeré věci před nasazením důkladně testujeme.

Změna registrátora nebo provozovatele hostingu zdarma

Změna správce domény nebo přechod ke službám webhostingu Stable.cz je zdarma. Změnu provedeme na základě jednoduchého e-mailového potvrzení z vaší strany.

Rychlá aktivace našich služeb

Již deset minut po registraci budou aktivovány naše služby na doméně 3. řádu. Máte možnost si vše připravit např. webou prezentaci, e-maily, databázi. Po zaplacení bude doména zaregistrována nebo převedena a vše začne plně fungovat do 24 hodin.

Cena

Většina našich služeb není zdarma, ale vy jako zákazník dostaváte kvalitní služby za příznivou cenu. U nás přesně víte, co kupujete a kolik vás to bude stát, v našem ceníku nejsou žádné skryté poplatky.

 

DomenoveCentrum.cz Endora.cz webhostig a registrace domény Kvapem - Domény do minuty cz nic joker.com Nápověda webhostingu Stable.cz

Rychlé vyhledávání

Pronájem rychlých virtuálních managed serverů

Podpora on-line

NovinkyTelefon: 480 020 191 | E-mail: info(na)stable(tečka)cz


Ověřit doménu
Potřebujete poradit?